1. Anasayfa
 2. Eğitim

Almanca Kursları Fiyatları

Almanca Kursları Fiyatları
Almanca Kursları Fiyatları
2

Almanca kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki öğrenci sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek Almanca kurs fiyatları hakkında daha gerçekçi bilgi bulabilirsiniz. Almanca Kursları fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz

 Almanca Kursları Fiyatları

Fiyat konusuna bakarsak eğer yine tüm dil kursları gibi öncelikli olarak ön bilgi dağarcığınız ölçülerek fiyat verilmelidir.  Kaba bir hesapla Bir kur 4000 TL’den başlayan fiyatlarla öğrencilere verilmektedir. Sizin 3 kura ihtiyacınız var ise 6000 TL, 5 kura ihtiyacınız var ise 8000 TL ödersiniz.

almanca dil kursu fiyatları
almanca dil kursu fiyatları

Almanca kursuna kimler katılabilir?

Almanca kursuna bu dili öğrenmek isteyen herkes katılabilir. Almanca dil seviyesi her ne olursa olsun, gerekli düzeye ulaştırma garantisi sunan kurslar kapsamlı bir eğitimle katılımcılara doğrudan hizmet vermektedir. Eğitimleri hem görsel hem yazınsal materyallerle destekleyen Almanca kursu, iş hayatında hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Almanca Kursu Fiyatları
Almanca Kursu Fiyatları

Bunun yanı sıra yurtdışına çıkmak isteyen kişiler için de iyi bir ön hazırlık anlamına gelen Almanca eğitimi, günlük yaşamda karşınızdaki kişilerle rahat bir iletişim kurabilmenizi sağlar.

Bu nedenle Almanca kursu için belirlenen herhangi bir ön kriter bulunmamaktadır. Çocuklar da bu kursa katılabilmektedir.

Almanca kursunda neler öğreneceğim?

Almanca kursunda iş hayatınızda veya günlük yaşamda kullanabileceğiniz, kapsamlı bir dil eğitimine dahil olacaksınız. Tıpkı İngilizce dil eğitiminde olduğu gibi Hukuk Almancası, Grammer, pratik düzeyde Almanca, ekonomi Almancası talebe göre hazırlanan sınıflarda kendinizi geliştirebileceksiniz. Hızlandırılmış Almanca kursu ile kısa süreli ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, kapsamlı bir dil eğitimiyle bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

goethe almanca kursu fiyat
goethe almanca kursu fiyat

A1 seviyesi: Kolay cümleleri anlayabilir ve kullanabilirsiniz. Kendinizi rahatlıkla tanıtabilirsiniz,
A2 seviyesi: Almanca cümleleri ve sıkça kullanılan deyimleri anlayabilir ayrıca iş, aile, alışveriş gibi konularda rahatlıkla konuşabilirsiniz.
B1 seviyesi: İş, okul, boş zaman gibi konular hakkında konuşulanları anlayabilir ve sorulan soruları rahatlıkla cevaplayabilirsiniz. Bu seviyeyi tamamladığınızda Almanca konuşulan ülkelere seyahat ettiğinizde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla dile getirebilecek düzeyde Almanca konuşabilirsiniz.
B2 seviyesi: Zor metinleri ana hatlarıyla anlayabilir, ana dili Almanca olan insanlarla rahat ve akıcı şekilde sohbet edebilirsiniz.
C1 seviyesi: Almancayı, iş ve eğitim hayatınızda kolay ve etkili bir biçimde kullanabilirsiniz.
C2 seviyesi: Okuduğuz ve duyduğunuz şeyleri kolayca anlayabilir, karmaşık konular hakkındaki fikirlerinizi detaylı bir biçimde ifade edebilirsiniz.

goethe kurs fiyatları
goethe kurs fiyatları

Almanca dil kursunuzu seçmeden önce…

Almanca kursunuzu belirlemeden tercih edeceğiniz kursla ilgili dikkat etmeniz gereken pek çok kriter bulunmaktadır. Dil kursunun hazırlamış olduğu çalışma programı, bu programın niteliği, sertifika verip vermediği, sınıfların büyüklüğü ve kaç kişilik olduğu, eğitimde tercih edilen materyaller, öğretmenlerinizin bireysel başarısı ve kursun ücreti bu kriterlerden bazılarıdır.

Almanca Kursları Fiyatları

İyi bir Almanca kurs yeri seçimi kadar bu dili öğrenmeye olan yatkınlığınızı da göz önünde bulundurmalısınız.

Eğitim Kategorimizden Kurs fiyatlarına veya okul fiyatlarına bakabilir inceleyebilirsiniz.

Kursa gidecek vaktiniz yok ise online olarak Udemy platformundan almanca kursu alabilirsiniz.

Almanca Kursları Fiyatları – Arapça Kursları Fiyatları – Medipol Üniversitesi Ücretleri – Kadir Has Üniversitesi Fiyatları Bim Defter Fiyatları –  Uğur Okulları Kıyafet Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 5 Ocak 2023

  Almanca dil kursu fiyatları önemli konu bu işlere ne kadar detaylı çalışırsanız çalışın pratik olmadığı sürece geliştiremiyorsunuz. Kurs gibi ortamlarda direk almanca ana dili olan hocaya gelirseniz keyif sizin çok rahat öğrenirsiniz.

 2. Almanca kursları önemli. Almanca öğrenme gerekli arkadaşlar yakın zamanda ekonomiye ciddi yön verecektir bu dil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir