1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Ankara Erkek Yurtları Fiyatları Ne Kadar? 

Ankara Erkek Yurtları Fiyatları Ne Kadar? 
Ankara Erkek Yurtları Fiyatları Ne Kadar
0

Ankara erkek yurtları fiyatları artan enflasyon ve değişen zamlar ile yeniden belirlendi. Bu değişen Ankara erkek yurtları fiyatları için üniversite sınavı ve Ankara’nın çok tercih edilmesi etkili faktörler oldu. Ankara’ya gelen öğrenci artışı nedeni ile yurtlara olan talep de çoğaldı. Peki yeni Ankara erkek yurt fiyatları ne kadar?

Ankara Erkek Yurtları Fiyatları

Değişen fiyatlar ile özel yurtların fiyatları için belirli bir sayı söylemek çok güç. Çünkü her yurt kendi kapasitesine veya verdiği hizmetlere göre fiyatlar yapıyor. Bu fiyatlar ise bazı şeyleri kapsarken bazı özellikleri içermemekte. Peki bu özellikler neler, yurt fiyatları neleri kapsıyor? 

Ankara Erkek Yurtları Fiyatları 2023 

2023’te diğer yıllara göre sınava giren öğrenci sayısı arttığı için yurtlara daha çok ihtiyaç duyulmuş durumda. Yurtlarda bu talepleri fırsata çevirerek yeni Ankara erkek yurtları fiyatları belirlediler.  Bu yurt fiyatları erkek ya da kız yurtları fark etmeksizin geçerli. 

Ortada büyük miktarda Ankara erkek yurtları fiyatları olduğu için en iyi tercihi yapmakta fayda var. Bu noktada sizler de öğrencileriniz için İdeal Yurtları ve 27 yıllık tecrübesine danışabilir ve diğer yurtlara kıyasla daha uygun fiyatlar alabilirsiniz. 

Ankara Erkek Yurt Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Yurt fiyatları için birçok özellik belirleyicidir. Hatta bunlardan birkaç tanesi en önemli etkenlerdendir. Ankara öğrenci yurtları fiyatları için de bu önemli etkenler aranır. Aşağıda belirtilen özellikleri her öğrenci elbette ister. Fakat bu yurt özelliklerinin Ankara erkek yurtları fiyatları için artış sebebi olduğunu unutmamak gerekir.

Ankara Erkek Yurt Fiyatları Nasıl Belirlenir
Ankara Erkek Yurt Fiyatları Nasıl Belirlenir

Ankara Erkek Yurt Fiyatları ve Odadaki Kişi Sayısı 

Ankara erkek yurtları için odadaki kişi sayısı belirleyici özellikler. Zaten özel yurtları, kyk yurtlarından ayıran özellik kişi sayısını seçebiliyor olmanızdır. Özel yurtlarda da ne kadar az kişi ile kalırsanız fiyat o kadar artmaktadır. İdeal Yurtları öğrenci konforu için bu özelliği dikkate alır ve en uygun Ankara erkek yurtları fiyatları belirler. 

Verilen Hizmetler 

Özel yurtlarda devlet yurtlarına göre daha farklı hizmet koşulları mevcuttur. Zaten bu hizmetleri de sizlerin verdiği Ankara erkek yurtları fiyatları belirler. Bu hizmetler fiyatlarda olduğu gibi yurttan yurda değişir. Her yurt kendi hizmet koşullarını oluşturur. Bu hizmetler; 

 • Ulaşım hizmetleri 
 • Sosyal aktivite hizmetleri 
 • Yemek hizmeti 
 • Danışmanlık hizmeti gibi alanlarda farklılık gösterebilir. 

Ankara Özel Erkek Yurtları 

Ankara’da birçok farklı özel yurt bulunmaktadır. Bundan dolayı da Ankara yurt fiyatları birçok açıdan farklılık gösterebiliyor. Bu farklılıklar yurtların tipleri, bağlı oldukları firma veya kurumlar gibi şeylerdir.  Bu özel yurtların tek ortak noktası ise birçok sektöre gelen zamlar gibi yurtlara da gelen zamlar ile Ankara erkek yurtları fiyatları arttırmasıdır. 

Ankara Yurt Fiyatları Nasıl?

Ankara Türkiye’nin en iyi üniversitelerini barındıran bir şehir olmasından dolayı öğrenci nüfusu 300.000’i bulmuş durumda. Bu öğrencilerin de birçoğunun şehir dışından geldiğini varsayarsak özel yurtların artışını da anlayabiliriz. Bu yurtlar hem erkek hem de Ankara kız yurtları olarak artış gösteriyorlar. 

İdeal Yurtları diğer yurtlardan farklı olarak öğrencileri müşteri olarak değil de misafir olarak ağırlamaya hazır. Ayrıca Ankara erkek yurtları fiyatları için düzenlemeler yaparken sizlerin görüşlerinizi de dikkate alıyorlar. İdeal yurtları seçmeniz için; 

 • 27 yıl boyunca kazanılan tecrübeler 
 • İki büyük şehirde bulunan yurtlar 
 • 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim gibi nedenler mevcuttur.

Ankara Erkek Apart Fiyatları Nelerdir?

Apart fiyatları genel olarak Ankara erkek yurtları fiyatları ile oldukça farklıdır. Çünkü apartların yurtlardan oldukça farklı işeyiş tarzı vardır. Hatta bu tarza kiralık ev denilebilir. Bu gibi kiralık ev tercihlerinde genel olarak 3., 4. Sınıf öğrenciler yaşarlar. Çünkü bir apart bir yurdun, örneğin İdeal Yurtların verdiği güvenlik garantisini sizlere veremez. 

Ankara Erkek Yurdu Kızılay Fiyatları 

Ankara erkek yurtları fiyatları için yurt konumu önemli faktördür. Eğer ki yurdunuz işlek bir cadde üzerinde ise veya okuduğunuz üniversite yakınlarında ise fiyatlar yüksek bir rakamda belirlenir. Kızılay semti de Ankara’nın işlek ve sosyal mekanları olan bir yerdir. Bundan dolayı buradaki Ankara erkek yurtları fiyatları diğer yerlere göre yüksek olabilir. 

Ankara Erkek Yurtları | İdeal Yurtları 

İdeal Yurtları 27 yılda kazandığı tecrübelerine tecrübe katmaya devam ediyor. Değişen Türkiye ekonomisi ile sizlere en iyi hizmeti en uygun Ankara yurt fiyatları sunuyor. Aşağıdaki tabloda ideal yurtlarının diğer yurtlardan farklı olarak verdiği hizmetleri görebilir ve diğer yurtlar ile karşılaştırabilirsiniz. 

Güvenlik Gece, gündüz aktif olan kamera sistemi. 
Odalara kart ile giriş Öğrencilerin özel alanlarını ihlal etmemek adına kartlı giriş sistemi. 
7/24 iletişim  Günün her anında memurlar ya da güvenliğe danışabilirsiniz. 
Hijyenik temizlik Günün belirli zamanlarında odalarda düzenli olarak yapılan temizlikler mevcuttur.  
Ücretsiz kahvaltı Kahvaltı için ekstra ücret mevcut değildir. 
Televizyon yayınları Öğrenciler için televizyon izleme alanları mevcuttur. 
Parmak izi sistemi Öğrenciler giriş çıkışları parmak izleri ile gerçekleştirir. 
Sağlık hizmetleri Olası bir sağlık sorunu olduğunda sağlık kontrolleri yaptırabilirsiniz. 
Çalışma salonları Öğrenciler özel ferah çalışma alanları mevcuttur. 
Deprem raporları Deprem önlemleri alınmıştır. 
Ankara Erkek Yurtları Özellikleri
Ankara Erkek Yurtları Fiyatları Ne Kadar?

İlgili Bağlantılar;

Ankara Dershane Fiyatları

Ankara Dolmuş Fiyatları

Özel Yurt Fiyatları

Türgev Yurt Fiyatları

Kyk Yurt Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir