1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Altıngül Kebap Menü Fiyatları

Altıngül Kebap Menü Fiyatları
Altıngül 2022 Fiyat Listesi
1

Altıngül Kebap Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Altıngül Kebap Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Altıngül Kebap Menü Fiyatları, Güncel Altıngül Kebap Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Altıngül Kebap Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Altıngül Kebap Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Altıngül Kebap Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Altıngül Kebap Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Altıngül Kebap Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Altıngül Kebap Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Altıngül Kebap Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Altıngül Kebap Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Altıngül Kebap Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Altıngül Kebap Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Altıngül Kebap Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Altıngül Kebap Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Altıngül Kebap Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Altıngül Kebap Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Altıngül Kebap Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Altıngül Kebap Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Altıngül Kebap Menü

Öz Urfa Altıngül Kebap 1999 yılında Hasan Güzel ve kardeşleri Müslüm ve Mehmet Güzel tarafından Bursa’nın Ulu caddesinde faaliyete başlamış olup Urfa’nın yöresel lezzetlerini kaliteli malzemeler ve ustaca dokunuşlarla pide, lahmacun ve kebap çeşitlerinde ki enfes lezzetiyle kısa sürede kent merkezinin ve Ulu caddenin vazgeçilmez adresi olmuştur.

Vizyonumuz
İş temposunun sürekli arttığı kent merkezinde değerli müşterilerimizin çok uzaklara yorulmadan hemen yanı başlarında lezzeti güvenilirliği hijyenik ortamı ve güler yüzlü personeli ile kısa bir yemek molasında da olsa lezzetimiz ve hizmetimiz ile müşterilerimizin gülen yüzü olmak.

Misyonumuz
Lezzetimizden ve hizmetimizden ödün vermeden, Urfa’nın yöresel lezzetlerini Altıngül Kebap kalitesiyle Bursa’nın her noktasına ulaştırmak.

Altıngül Kebap Menü Fiyatları

Urfa Kebap : 27,50 TL

Adana Kebap : 27,50 TL

Kuşbaşı Kebap : 36 TL

Patlıcanlı Kebap : 35 TL

Domatesli Kebap : 35 TL

Kuzu Ciğer Şiş : 35 TL

Çöp Şiş : 36 TL

Tavuk Kanat : 22,50 TL

Altıngül Kebap Menü Fiyatları
Altıngül Kebap Menü Fiyatları

As Pide Menü Fiyatları

Altıngül Kebap Web Sitesi

Uluyol Merkez

Uluyol Caddesi No:79 Osmangazi / BURSA

0224 251 02 02

Gazcılar Şubesi

Kırcaali Mah. Gazcılar Cad. No:119

0224 253 16 63

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir