1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

As Pide Menü Fiyatları

As Pide Menü Fiyatları
As Pide 2022 Güncel Menü Fiyat
1

As Pide Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen As Pide Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı As Pide Menü Fiyatları, Güncel As Pide Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz As Pide Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen As Pide Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların As Pide Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel As Pide Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. As Pide Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. As Pide Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan As Pide Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen As Pide Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. As Pide Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

As Pide Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde As Pide Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz As Pide Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel As Pide Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel As Pide Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız As Pide Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani As Pide Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

As Pide Menü

1989 yılında Altındağ/Siteler de “DOĞAN PİDE” olarak üç ortakla başladığımız lokantacılık sektörüne 1993 yılında yalnız başımıza devam etmek istememiz üzerine 1994 yılında Etimesgut /Alan Sokak’ta “AS PİDE” ismi altında faaliyete başlamış olup siz değerli müşterilerimizden gelen kendimizi geliştirmemiz potansiyelimizi yükseltmemiz yönündeki olumlu tepkiler ve her yeni günde gelen yeniliklere adapte olabilmemiz için şu anda hizmet vermeye devam ettiğimiz aynı semt içerisindeki Bağlıca Sokak’ta bulunan yerimize 2005 yılında geçmiş bulunmaktayız.

As Pide Menü Fiyatları

Mantı Çeşitleri
Kayseri Mantısı 25 TL
Çorbalar
Mercimek 12 TL
Gerdan 20 TL
Dil Paça Çorbası 20 TL
Karışık Çorba 20 TL
Kelle Paça Çorbası 20 TL
Pide Çeşitleri
Kıymalı Pide 22 TL
Kuşbaşılı Pide 27 TL
Kaşarlı Pide 22 TL
Peynirli Pide 20 TL
Lahmacun 10 TL
As Pide Menü Fiyatları
As Pide Menü Fiyatları
Diğer Lezzetler
Ezme 6 TL
Patates Kızartması Büyük 11 TL
Patates Kızartması Küçük 5 TL
Patlıcan Ezme 5 TL
Pirinç Pilavı 6 TL
Soğan Halkası 6 Adet 8 TL
Yoğurt 6 TL
Mevsim Salata 6 TL
İçecekler
Kutu İçecekler 6 TL
Kola 1 LT 8 TL
Ayran 4 TL
Şalgam
Meyveli Soda
Sade Soda
Su

 

Kebap 9 Menü Fiyatları

As Pide Web Sitesi

 

Telefon: (0312) 244 59 71

Adres İstasyon, Bağlıca Sk. No:1, 06790 Etimesgut/Ankara

Gülnur Kaptan : Çalışanları ve müşteriler salgından dolayı mekana maskesiz giremezler. Paket servisleri bulunur kıymalı pidesi peynirli pidesi lezzetlidir.
Kasif Gurmeler: Pideler lezzetli, fiyatlar makul. Kavurmalı pide lezzetli olmasına rağmen biraz ağırdı. Şeftali kebap ise tavuklu ve acılı bir pide, kavurmalıya göre daha hafif.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir