1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Pidem Menü Fiyatları

Pidem Menü Fiyatları
Pidem 2022 Güncel Menü Fiyatları
2

Pidem Menü Fiyatları

Kaliteli, doyurucu, hızlı, uygun fiyatlı!

2010 yılının Eylül ayında ilk restoranımızı Eskişehir Espark AVM’de açtık. Bugün 50’den fazla ilde 200’e yakın restoranımızla Türkiye’nin en yaygın pide zinciriyiz. İşinin ehli ustalarımızın siparişe özel olarak hazırladığı bol malzemeli pidelerimizi en uygun fiyatla sunuyoruz. Her restoranımızda «taze ve günlük hamur» kullanıyoruz.

Pidem 2022 Menü Fiyatları

 

Pidem 2022 Menü Fiyatları

Sizler için Pidem Menü Fiyatlarını listeledik. Afiyet olsun.

Bu bağlantıdan diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

Nusret Menü Fiyatları

Pidem Menü Fiyatları

Mado Kahvaltı Menü Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pidem Hakkında

2010 yılının Eylül ayında ilk restoranımızı Eskişehir Espark AVM’de açtık. Bugün 50’den fazla ilde 200’e yakın restoranımızla Türkiye’nin en yaygın pide zinciriyiz. İşinin ehli ustalarımızın siparişe özel olarak hazırladığı bol malzemeli pidelerimizi en uygun fiyatla sunuyoruz. Her restoranımızda «taze ve günlük hamur» kullanıyoruz.

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD HOLDİNG olarak, Türkiye genelinde 50’den fazla ilde 250’den fazla restoranımızla faaliyet gösteriyoruz. 3.500’ün üzerinde çalışanımızla her yıl 30 milyondan fazla misafir ağırlayan büyük bir aileyiz. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini, restorancılık alanındaki uzmanlığımız ile birleştirerek misafirlerimize uygun fiyatla sunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük pide zinciri olan Pidem markamız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki misafirlerimizi kaliteli, doyurucu, lezzetli ve uygun fiyatlı pidelerimizle buluşturuyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, daha fazla kişiye ulaşılabilmek, lezzetli ve uygun fiyatlı pidelerimizi daha fazla misafirimizin denemesini sağlamak için, bizimle birlikte büyüyecek ve kazanacak yol arkadaşları arıyoruz.

 • Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,
 • Vazgeçilmez prensiplerimiz olan “Ürün kalitesi odaklı”, “Misafir memnuniyeti odaklı” ve “Her zaman uygun fiyat odaklı” olmayı benimsemiş olmak
 • Türk lezzetlerini, güçlü bir Türk markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak
 • Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak
 • Zamanını Pidem restoranına ayırabilecek olmak
HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. HD Holding tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Eğer adayın bir alan/yer/adres önerisi varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir alan bulunmaması halinde HD Holding ekipleri ile birlikte çalışılarak bölge değerlendirilir ve yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi HD Holding tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri HD Holding ekipleri tarafından yürütülür. Restoran süreçleri HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir.
Sorularınızı [email protected] mail adresinden ya da 0212 281 63 64 no’lu telefondan iletebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir