1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Paşa Döner Menü Fiyatları

Paşa Döner Menü Fiyatları
Paşa Döner Menü Fiyatları
2

Paşa Döner Menü Fiyatları

Döner standları ve restoranları Türkiye’deki ticari alanlarda sıkça görülen yerlerdir. Bu yiyecekleri satan ve sunan on binlerce yer bulursunuz, böylece her yerde olmasını bekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, bağımsız restoran ve stantların yanı sıra, her yerde belirli markaları da bulabilirsiniz.

Aşağıda en son ve güncel  Paşa Döner menü fiyatlarının bir listesi bulunmaktadır.

Paşa Döner Menü Fiyatları

 

Paşa Döner Menü Fiyatları

 

 

Sizler için Paşa Döner Menü Fiyatlarını listeledik. Afiyet olsun.

Çiğ Köfteci Sait Menü Fiyatları

Sbarro Pizza Menü Fiyatları

Paşa Döner Menü Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hürriyetteki paşa döner haberi
En Hızlı Büyüyen Gıda Firması Oldu

DÖNERSAN A.Ş.’ye ait PAŞA DÖNER, TOBB tarafından düzenlenen satış geliri artış hızına göre en hızlı büyüyen 100 şirket sıralamasında 8. kendi sektöründe ise Türkiye 1. si olma başarısını göstererek ödül almaya layık görüldü.

Paşa döner, TOBB öncülüğünde Allworld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilen ‘’Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi” yarışmasında ödüle layık görüldü.

SATIŞTA 8’iNCİ, SEKTÖRÜNDE 1’iNCİ OLDU
Yapılan değerlendirmede, PAŞA DÖNER satış geliri artış hızına göre, sekizinci, en hızlı büyüyen gıda firma alanında ise birincilik ödülüne layık görüldü.

BAŞARININ SIRRINI AÇIKLADI
Düzenlenen törende ödülünü TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden alan DÖNERSAN A.Ş. (PAŞA DÖNER) Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Şenocak, yaptığı açıklamada; bu başarının, Paşa dönerin, yıllar içerisinde piliç but döner üretimi konusunda hızla büyümesi ve Türkiye’nin birçok bölgesine, şubeleriyle yaygınlaşmaya başlamasındaki gösterdiği üstün performans olduğunu söyledi.

80 ŞUBE İLE HİZMET AĞI
PAŞA DÖNER piyasada yaygın olan tavuk döner üretiminin aksine kendi geliştirdiği piliç buttan ürettiği döner ile de tüketiciden büyük ilgi görüyor. Kazanmayı karşılıklı memnuniyet ve müşteri odaklılık esasına dayandıran PAŞA DÖNER, İstanbul’un 26 ilçesinde ve 61 noktada, Anadolu’da ise 19 noktada olmak üzere toplamda 80 şube ile hizmet veriyor.

1200 ÇALIŞANLI DEV AİLE
PAŞA DÖNER, İstanbul‘daki 3500 metrekarelik üretim tesisinde Franchisse şubeleriyle birlikte 1200 kişiye de iş imkânı sağlıyor.

ALTIN MARKA ÖDÜLLERİNE SAHİP
PAŞA DÖNER, aynı zamanda Uluslararası akreditasyon belgesi, Helal sertifikası ve altın marka ödüllerine de sahip bulunuyor.

PAŞA’DA HEDEF SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLMAK
Alınan ödülün şirketin ne kadar doğru yolda olduğunu gösterdiğini ve bundan sonraki hedeflerinin ise franchisse şubeleri ile birlikte hijyen, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti temelinde sektörde öncülüğünü devam ettirmek olduğunu söyleyen Şenocak, her zaman başarı çıtasını daha da arttırarak müşterilerine en iyi hizmeti sunacaklarını söyledi.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir