1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Baydöner Menü Fiyatları

Baydöner Menü Fiyatları
baydoner-istanbul-metrocity-avmde-acildi-770x470
0

Baydöner Güncel Menü Fiyatları

 

Baydöner ülkemizde en çok sevilen lezzet mekanlarından. Peki bu ulusal restoranlar zinciri Baydöner, misafirlerine leziz dönerlerini ne gibi menüler, kampanyalar ve fiyatlarla sunuyor. Güncel Baydöner fiyatları ve menülerini en ufak detayına kadar sizler için araştırdık! Popülerliğini her gün arttırmaya devam eden yerli döner markamızın fiyat listesine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Baydöner Menü Fiyatları.

Bizlerinde sıkça ziyaret ettiği Baydöner Mağazalarını sizlere de öneririz. Gayet kaliteli ve lezzetli ürünlerini kaçırmamalısınız.

Baydöner Menü Fiyatları

MENÜ FİYAT BİLGİSİ FİRMA TALEBİ DOĞRULTUSUNDA KALDIRILMIŞTIR

Baydöner Menü Fiyat
Baydöner Menü Fiyat

Baydöner Menü Fiyatları

 

Baydöner Menü Fiyatı
Baydöner Menü Fiyatı

İşte en güncel haliyle Baydöner Menü Fiyatları!

Her restoranında aynı hizmet ve kalite standartlarını sunan Baydöner, Iso 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi. Bugüne kadar sayısız ödüller kazanan Baydöner; son olarak, 2015 ve 2016 yılında, AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması ile seçilen “ AVM’lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görüldü. Türkiye pazarında şube sayısı ve satış hacmi ile en büyük restoran zinciri olan Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerini misafirlerine sunuyor. Baydöner, şu an Türkiye, Irak’ta olmak üzere 110’un üzerinde şube ile hizmet veriyor.

Vizyon

Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da ‘döner’in lider markası olmak.

Misyon

Sağlıklı ve taze ürünlerle misafirlerimize en iyi müşteri deneyimini yaşatırız.

Bay Döner Hakkında;

KALİTE

Ürünün ilk kaynağından misafirimize ulaşıncaya kadar ki tüm aşamaları kontrol ediyor, gereken önlemleri alıyor, denetliyor ve sürekli iyileştiriyoruz.
Sağlıklı yaşam için; dengeli beslenmek, güvenli/temiz gıda tüketmek, temiz gıdayı da temiz ortamlarda tüketmek gerekir. Biz her defasında her misafirimize bu şartların hepsini sağlıyoruz.

Baydöner Menü Fiyatları
Baydöner Menü Fiyatları

Gıda güvenliği politikamız
1. Hijyenik ortamlarda, kaliteli ve güvenli gıda hazırlanması bilincinin tüm çalışanlarda oluşması için her türlü teknik donanım ve desteği sağlıyoruz.
2. Misafirlerimizin her ziyaretinde bir öncekinden daha memnun ayrılmasını sağlamak için sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz.
3. Planlanmış eğitim programları ile çalışanlarımızla beraber, sürekli daha iyiyi hedefleyerek gelişiyoruz.
4. Topluma ve çevreye olan yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz.
5. Kendimizi geliştirirken aynı şekilde tedarikçilerimizin de gelişimini sağlıyoruz.
6. Misafirlerimizin geri bildirimlerini alır almaz her türlü aksiyonu alıyoruz.

Kaliteli ve güvenli gıda tüketmeniz için,

Baydöner Menü
Baydöner Menü

1- Tedarikçi seçimimiz
Sadece gıda üreticilerimizi değil aynı zamanda gıda hazırlama ve servisinde kullandığımız malzemeleri aldığımız tedarikçilerimizi de denetliyoruz. Üretici ve tedarikçilerimizle çalışmaya başlamadan önce onları denetliyor, denetim puanı uluslararası kabul görmüş standartları karşılayan üretici ve tedarikçiler ile çalışıyoruz. Denetimler baş denetçi olan gıda mühendisi ve veteriner hekimler tarafından yapılarak, bu puanlı denetimimizi her yıl tekrarlıyoruz. Helal sertifikalı yerli üreticileri tercih ediyoruz.

2- Ürün kontrollerimiz
Üreticilerimizden gelen ürünlerin depolarımıza ve mutfaklarımıza girmeden önce gerekli kontrol ve analizlerini yaparak misafirlerimize güvenli ve taze olarak sunulmasını garanti altına alıyoruz.

3- Sipariş ettiğiniz ürünlerin kontrolleri
Gıda güvenliğinin 7/24 sağlanması için tüm süreçlerimizi izliyoruz. Doğru sıcaklıklarda bekletme, doğru tekniklerde pişirme, taze olması için sipariş kadar hazırlama, hijyenik ortam gibi kritik olan bütün süreçlerimizi dijital ortamda sürekli kontrol ediyoruz. Böylece temiz ve sağlıklı menülerimizi hijyenik ortamlarda tüketilmesini sağlıyoruz.

4- Sadece uzmanlar değil siz de kontrol edebilirsiniz
Mutfağımızı; cam bölmeden, banko gerisinden veya mutfak giriş kapısından isteğiniz an kaliteyi, temizliği ve ürün hazırlığını yerinde görebilirsiniz.

5- Belgelerimiz
Şirket içi denetimlerimiz dışında bağımsız dış firmalar tarafından da belli dönemlerde denetlenip belgelendiriliyoruz. Sektörün gerektirdiği bütün kalite belgelerini alıyoruz, tüm süreçlerimizi uluslararası kabul görmüş sistemlere göre yönetiyoruz.

6-Servis
Bütün restoranlarımızda konuksever personelimiz ile misafirlerimizi karşılıyoruz. Konusunda deneyimli, güler yüzlü personellerimiz sayesinde yemeklerinizi gönül rahatlığı ve keyifle tüketmenizi garanti ediyoruz.

Her zaman önemsediğimiz temizlik süreçlerimiz,

1- Çalışanlarımız, gerekli olan hijyen ve iş güvenliği eğitimlerini uzman eğitimciler tarafından uygulamalı alarak iş başı yapar.
2- Çalışanlarımızın her gün iş başlangıcında sağlık kontrolleri yapılır.
3- Çalışanlarımız, her vardiyada temiz ve ütülenmiş iş elbisesi giyer.
4- Çalışanlarımız üretim ve servis alanlarına ayakkabı/terliklerini dezenfekte ederek girer.
5- Çalışanlarımız; iş elbisesine ek olarak eldiven, maske, yüz siperi, kolluk takar.
6- Çalışanlarımız, 30 dk bir ve gerektikçe ellerini yıkanıp dezenfekte eder.
7- Çalışanlarımız, sosyal mesafe kurallarına riayet ederek çalışır.
8- Müşterilerimizin kullandığı alanlar; her kullanım öncesi ve sonrası temizlenip dezenfekte edilir.
9- Restoranlarımız; iş başlangıcında, gün içinde ve mesai bitiminde detaylı temizlik-dezenfeksiyon işlemleri yapılır.
10- Ürün sevk, depolama ve pişirme sıcaklıkları kontrol edilerek bakteri/virüs gelişimi engellenir.
11- Restoranlar sürekli bağımsız dış firmalar tarafından denetlenir.

 

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz güncel fiyat bilgileri;

Gibi asli ihtiyaç konularıdır. Sitemizde bim, a101, şok, migros, carrefour gibi zincir market fiyatları vardır. Ayrıca araç, elektronik fiyatlarına kadar her konuda fiyat bilgisi yer almaktadır.

Fiyatınedir.net Hakkında

Fiyatinedir.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 28 aralık 2020 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden bir kafenin menü fiyatından, mahallenizin tesisatçısından, almak istediğiniz bir elektronik ürünün fiyatından vb. güncel, uygun fiyatı öğrenmenizi sağlamaktır. Ayrıca karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagramfacebookpinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir