1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Burger Attack Menü Fiyatları

Burger Attack Menü Fiyatları
Burger Attack 2022 Fiyat
1

Burger Attack Güncel Menü Fiyatları

Uzay zamanda galaksiler arası lezzetli bir maceraya atıldık. Evrenin her köşesinden özenle seçilmiş tatları toplayarak son durağımıza vardık. Aradığını dünya mutfağında bulamayanlara uzay mutfağını sunmaya, dünyalıların damak zevkine uzay tadı katmaya geldik. Burger Attack olarak uzay ve mutfak sanatlarına olan tutkumuzla çıktığımız bu yolda, ev köftesinden hazırladığımız birbirinden leziz hamburgerlerimizi, ilhamını yıldız tozlarından alan soslarımızla birleştirdik. Bir meteor yağmuru edasıyla havada süzülen baharatları patateslerle buluşturuyor, ışın kılıçlarımızla kızartarak ustaca hazırlıyoruz. Bu muhteşem lezzetleri kutuplar kadar soğuk içecekler ile servis ediyoruz! Galaksinin ücra köşelerinde çekilmiş kahveler, güneşin füzyon tepkimeleriyle beslenen limonlardan elde edilen taptaze limonatalar, yerçekimsiz ortamda girdiği kabın şeklini alan milkshakeler ve uzaydan gelen onlarca benzesiz tat, Göztepe’deki üssümüzde seni bekliyor!

Ananas meteoruna dikkat edin! Esmer şeker ile kızartılmış ananas dilimi, özel yapım hamburger ekmeği içinde 150 gr. ev yapımı köfteyle beraber ev yapımı pancar turşusu, marul, kırmızı soğan ve çıtır patatesi ağırlıyor.

İşte şimdi peynirler yörüngeye girdi! Marul ve domatesin eşlik ettiği 150 gr. ev yapımı köfteye, mozerella, kolot, cheddar ve parmesan peynirleriyle özel yapım hamburger ekmeği ev sahipliği yapıyor.

Yıldızlar arası bir lezzet yolculuğuna hazır mısın? Evrenin her köşesinden, galaksinin en beğenilen sosları ile birlikte Dünyalıların damak zevkine uzaydan tatlar getir.

Burger Attack Menü Fiyatları
Burger Attack Menü Fiyatları

Burger Attack Menü Fiyatları

51. BÖlge 40 TL
Big Cheese Bang 38 TL
Big YellowSticky 41 TL
Burger Attack Classic 35 TL
Hunger Games 63 TL
Füze Kaburga 42 TL
Marsist 36 TL
Mr. Mushroom 38 TL
Orion 44 TL
Space Cowboy 41 TL
XXX 58 TL

HOT DOGS
Attack Dog 25 TL

YAN ÜRÜNLER
Patates Kızartması 15 TL
Mozzarella Sticks 15 TL
Soğan Halkası 15 TL
Nugget 15 TL

İÇECEKLER
Coca-Cola Şekersiz 8 TL
Coca-Cola 8 TL
Coca-Cola Light 8 TL
Fanta 8 TL
Sprite 8 TL
Cappy 8 TL
Fuse Tea 8 TL
Özerhisa Ayran 7 TL
Ayran 5 TL
Soda 5 TL
Su 3.5 TL

SOBİG Burger Menü Fiyatları

Burger Attack Web Sitesi

SOBİG Burger Menü Fiyatları – Burger Attack Menü Fiyatları – Big Bang Burger Menü Fiyatları – Mama’s Burger Menü Fiyatları – Black Steak Burger Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir