1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Çiğ Köfteci Sait Menü Fiyatları

Çiğ Köfteci Sait Menü Fiyatları
Çiğ Köfteci Sait
1

Çiğ Köfteci Sait Menü Fiyatları, çiğ köfteci sait hammadde tedarikinden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya yani üretimden sofraya kadar“akalite” garantisini vurgulamakta ve halkımızın dini duyarlılıklarına uygun olarak üretimlerini yapmaktadır. Bizler en iyi kaliteyi en ucuza piyasaya sürmeye çalışan bir firmayız. -Bizler kendi kârını %5 ve civarı bayii kârını %100 ve üzeri düşünen bir firmayız. Tüketici ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı yalnızca tüketilmeye hazır göz önünde bulunan ürünlerimiz için değil, ürünlerin perde arkası olan üretim aşamalarımız için de temel ilkemizdir.İnsan sağlığına ve değerlerine saygı gösteren bir firmayız. Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriter, “a kalite” güvenilir ürün ve hizmet üretmek ve siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır.Biz Türkiye’de zirve yapan, dünyada da zirve yapmaya aday bir firmayız.

Çiğ Köfteci Sait Menü Fiyatları

 

Çiğ Köfteci Sait Menü Fiyatları
Çiğ Köfteci Sait Menü Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sait Usta Başarı Hikayesi

İstanbul’da Adıyamanlılar Vakfı’nın Aralık ayı burs töreninde bursiyer öğrencilere yönelik kendi alanında “başarı hikâyesi”ni anlatan Adıyamanlılar Vakfı’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye’de çiğ köfte sektörünün öncü isimlerinden “Battalbey Çiğ Köfte” ve Çiğ Köfteci Sait Usta” firmaların Yönetim Kurulu başkanlığını yapan iş adamı Sait Aybak, “Bir insanın hayalleri ve idealleri yoksa başarılı olması imkânsızdır” dedi.

Vakıf Genel Başkanı Ramazan Aksoy, vakıf yöneticilerin ve 500’e yakın bursiyer öğrencilerin katıldığı burs töreninde kendi alanında elde ettiği başarı hikâyesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunan iş adamı Sait Aybak, dönemin en şanslı gençlerinin şimdiki gençler olduğunu belirterek kendisinin liseyi bitirdikten sonra üniversiteyi kazanmalarına rağmen parasızlıktan ve imkânsızlıktan okuyamadığını söyledi.

Aybak, ”Yıllar önce parasızlıktan dolayı üniversiteyi okuyamamanın üzüntüsünü çok çekmiştik. Ancak aynı üzüntüyü şimdiki genç kardeşlerimiz çekmesin diye her türlü imkânlarımızı seferber etmeye çalışıyoruz. Adıyamanlılar Vakfı olarak bugün İstanbul ve Adıyaman’da 900 öğrenciye burs hizmetinde bulunuyorsak hiç kuşkusuz hayırsever iş adamlarımızın duyarlılığından kaynaklanıyor. Hiçbir başarı kendiliğinden gelmez. Her şeyden önce bir yerlere gelmek için sadece üniversiteyi okumakla da iş bitmiyor. Yeter ki insanlarda inanç ve azim olsun, gerisi kendiliğinden geliyor zaten. Özellikle hayallerin ve ideallerin yoksa başarılı olman imkânsızdır. Kısa sürede “Battalbey Çiğ Köfte” ve Çiğ Köfteci Sait Usta” firmaları olarak, 81 ilin tamamında 3 bin civarında şubemiz var. Çiğ Köfte Derneği olarak da Türkiye geneli yaklaşık 20 bin işletmemiz mevcuttur. Bütün bunları düşündüğümüz zaman ülke ekonomisine büyük katkı sağladığımızı düşünüyorum” dedi.

Anlamlı konuşmalarından dolayı iş adamı Sait Aybak’a teşekkür eden Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy ise, “Vakfımızın değerli Yönetim Kurulu üyesi ve iş adamı Sait Aybak kardeşimizin örnek alınacak hayat hikâyesinden son derece etkilendim. Kendisinin hayata karşı verdiği anasız mücadelesini takdirle karşıladım. Öğrenci kardeşlerimizin bu ilginç hayat hikâyesinden ders alabileceğini düşünüyorum” diyerek konuyla ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir