1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları

Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları
Tarihi Unkapanı Pilavcısı 2022 Güncel Menü Fiyatları
0

Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları, Güncel Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü , fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biri olan tavuklu pilavın gerçek adresi, Tarihi Unkapanı Pilavcısı Atalarımızdan Torunlara Aktarılan Tarihi Lezzet Serüveni

Pilav, Osmanlı zamanından beri geleneksel lezzetlerimizden biri olmuştur. Bu 100 Yıllık tarihi lezzet günümüze kadar aynı lezzet hassasiyetiyle korunarak aktarılmıştır. Bu tarihi mirası, Tarihi Unkapanı Pilavcısı olarak sahiplenen firmamız geçmiş lezzetleri, günümüz damak tadına uygun bir şekilde formülize ederek müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Tarihi Unkapanı Pilavcısı olarak, nohut pilav satışı ile başlayan serüvenimiz bugün Beşiktaş’ın meydanında kurulmuş restoranımız ile devam etmektedir. Beşiktaş merkezli olan firmamız, kendine özel konsepti ve birinci sınıf malzemeleri ile bu geleneksel lezzeti en iyi şekilde müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.

Tarihi Unkapanı Pilavcısı 2022 Güncel Menü Fiyatları
Tarihi Unkapanı Pilavcısı 2022 Güncel Menü Fiyatları

Tarihi Unkapanı Pilavcısı Menü Fiyatları

PİLAV ÇEŞİTLERİ
Nohutlu Pilav 7 TL
Tavuklu Pilav 9 TL
Köri Soslu Tavuklu Pilav 12TL
Ciğerli Pilav 14 TL
Kavurmalı Pilac 20 TL
Kuru Fasulyeli Pilav 9 TL
Tavuk ve Ciğerli Pilav 15 TL
Tavuk ve Kavurmalı Pilav 20 TL
Tavuk + Ciğer + Kavurmalı Pilav 21 TL

AZ PORSİYON FİYATLARI
Az Nohutlu Pilav 5 TL
Az Tavuklu Pilav 7 TL
Az Köri Soslu Tavuklu Pilav 8 TL
Az Ciğerli Pilav 9 TL
Az Kavurmalı Pilav 15 TL
Az Kuru Fasulyeli Pilav 7 TL
Az Tavuk ve Ciğerli Pilav 10 TL
Az Tavuk ve Kavurmalı Pilav 15 TL
Az Tavuk + Ciğer + Kavurmalı Pilav 15 TL

DUBLE PORSİYON FİYATLARI
Duble Nohutlu Pilav 12 TL
Duble Tavuklu Pilav 16 TL
Duble Köri Soslu Tavuklu Pilav 22TL
Duble Ciğerli Pilav 25 TL
Duble Kavurmalı Pilac 32 TL
Duble Kuru Fasulyeli Pilav 16 TL
Duble Tavuk ve Ciğerli Pilav 26 TL
Duble Tavuk ve Kavurmalı Pilav 32 TL
Duble Tavuk + Ciğer + Kavurmalı Pilav 33 TL

DİĞER ÜRÜNLER
Çoban Salata 4 TL
Yoğurt 5 TL

İÇECEKLER
Kutu İçecekler 4 TL
Açık Ayran 3 TL
Soda 2 TL
Su 1 TL
Cam Su 2 TL

MENÜLER
Nohutlu Pilav + Salata + Açık Ayran 13 TL
Tavuklu Pilav + Salata + Açık Ayran 15 TL
Ciğerli Pilav + Salata + Açık Ayran 20 TL
Kavurmalı Pilav + Salata + Açık Ayran 25 TL
Köri Soslu Pilav + Salata + Açık Ayran 18 TL
Kuru Fasulyeli Pilav + Salata + Açık Ayran 18 TL

Big Mamma’s Menü Fiyatları

Virginia Angus Resmi Web Sitesi

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir