1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Tatar Salim Döner Menü Fiyatları

Tatar Salim Döner Menü Fiyatları
Tatar Salim Döner Menü Fiyatları
0

Tatar Salim Döner Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Tatar Salim Döner Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Tatar Salim Döner Menü Fiyatları, Güncel Tatar Salim Döner Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Tatar Salim Döner Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Tatar Salim Döner Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Tatar Salim Döner Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Tatar Salim Döner Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Tatar Salim Döner Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Tatar Salim Döner Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Tatar Salim Döner Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Tatar Salim Döner Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Tatar Salim Döner Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Tatar Salim Döner Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Tatar Salim Döner Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Tatar Salim Döner Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Tatar Salim Döner Menü Fiyatı listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Tatar Salim Döner Menü Fiyatı gibi çok merak edilen fiyatı sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Tatar Salim Döner Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Tatar Salim Döner Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Tatar Salim Döner Menü

Kış geceleri bütün Kırım Vilayetiinde oda sohbetleri edip nice çeşit helvalar, yemekler ve çeşit çeşit şaraplar yenilip içilip kış günlerini has sohbetle geçirirler.

Hatta o has sohbet geceleri bir semiz kuzu kurban edip, dilim dilim edip, bir demir kebap şişine eti geçirip iki başları ince ortası kalın, eti düzgünce dizerler ki bir zerre yeri birinden taşra dizmezler. Sonra bir araba tekerleğini kırıp kebap altına yavaş yavaş yakarak ateş edip bir çeşit kebap pişirirler ki sanki ilik olur.

Tatar arasında böyle pişmiş kebabı yemiş ve 100 okka boza içmiş Tatar çoktur. İşte bu derece hoş, yumuşak ve taze kebap pişirirler ki yeryüzünde öyle kebap pişmesi ihtimali yoktur. Araba tekerleğiyle pişirmek Tatar arasında şarttır.

Evliya Çelebi / Seyahatname

Tarihten gelen lezzet ve misafirperverlik anlayışı…

“Heyhat Ovası’nda Tatarın birine bir Nogay Tatarı konuk olmuş. Oba sahibinin bu misafir Nogayı, saygı gösterip ağırlaması lazım gelir. Meğer oba sahibinin gelini varmış ki canından aziz imiş. Hemen bir semiz kuzu kesip, gelininin araba tekerleğinin birini kırıp kebap pişirmiş. Ne çare o sıra odun yok. O zamandan beri Tatar kavmi arasında birbirlerine saygıdan araba tekerleğinde pişmiş kebabı yedirip birkaç kulplu kadeh bozayı içirirler.”

Evliya Çelebi / Seyahatname

Evliya Çelebi’nin Seyahatname’sinde detaylı olarak anlattığı, kayıtlarına Kırım Tatarları arasında rastlanan geleneksel döner kebap, Anadolu’da yaptığımız uzun ve titiz araştırmalardan sonra olusturduğumuz formülüyle Tatar Salim Döner Lokantası’nda…

Geleneğin Tadını özleyen herkesi Ataşehir’e bekliyoruz…

Tatar Salim Döner Lokantası’nda, titizlikle hazırladığımız gurme dönerin yanısıra; şefimizin süzme mercimek çorbası, taze çoban salatası, kendi ayranımız ve Tatar Salim’in özel sütlacı da misafirlerimizin beğenisine sunuluyor…

Tatar Salim Döner 2022 Güncel Menü Fiyatları

Tatar Salim Döner Menü Fiyatları

ÇORBA
Süzme Mercimek Tam 8 TL
Süzme Mercimek Az 5 TL

DÖNER ÇEŞİTLERİ
Porsiyon Döner 27 TL
Dürüm Döner 21 TL
Pilav Üstü Döner 29 TL

TATLILAR
Havuç Dilim Baklava 12 TL
Fırın Sütlaç 8 TL

İÇECEKLER
Şişe Meşrubat 4 TL
Kutu Meşrubat 4,5 TL
Niğde Gazozu 4,5 TL
Bodrum Mandalinası 4,5 TL
Ayran Şişe 4,5 TL
Soda Şişe 2,5 TL
Su Şişe 2 TL
Açık Ayran Bardak 4,5 TL
Sürahi Ayran 25 TL

Tatar Salim Döner Menü Fiyatları

Dönerci Celal Usta Menü Fiyatları

Buraya tıklayarak Tatar Salim Döner web sitesine ulaşabilirsiniz.

Frango Döner Menü Fiyatları

Tatar Salim Döner Menü Fiyatları

The Hunger Cafe Brasserie Menü Fiyatları

Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir