1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları

Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları
Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları
1

Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Tostçu Erol Karaköy Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları, Güncel Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Tostçu Erol Karaköy Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Tostçu Erol Karaköy Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Tostçu Erol Karaköy Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Tostçu Erol Karaköy Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Tostçu Erol Karaköy Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Tostçu Erol Karaköy Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Tostçu Erol Karaköy Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Tostçu Erol Karaköy Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Tostçu Erol Karaköy Menü

M. Erol Sorgulu Tostçuluğa 9 yaşında, Tostçu Ergün’ün yanında çırak olarak başlamıştır. Daha sonra kariyerine 15 sene birlikte çalıştığı ustası Tostçu Eyüp’ün yanında devam etmiştir. İnternete olan merakı 2000’li yıllarda zirve yapmıştır ve tost sektörüne bakış açısı tamamen değişmiştir. Nokia 6230 ile tost siparişi almaya başlayarak bu değişimin ilk adımını hayatında da atmıştır. Daha sonra Youtube’a ilk videosunu 2003 yılında yüklemiş ve sosyal medyanın önemini Türkiye’de erken keşfeden isimlerden biri olmuştur. Ustasından mesleğini en ince detaylarına kadar öğrendikten sonra, 2011 yılında kendi işletmesi olan Tostçu Mehmet’i açmıştır. Daha sonra eski işletmesini devredip Türkiye’nin tostçusu olmak üzere 2015 yılında Tostçu Erol markası ile yola çıkmış ve şimdilik İstanbul, Ankara ve Gaziantep olmak üzere 3 şube ile hizmet vermektedir.

Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları

Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları

TOSTLAR
Atom Tost 25 TL
(Kaşar,Sucuk,Salam,Sosis,Yumurta)
Yumurtasız Atom 23 TL
Special Tost 18 TL
(Kaşar,Sucuk,Yumurta)
Karışık Tost 15 TL
(Kaşar,Sucuk)
Sade Tost 10 TL
(Tek Çeşit)
Fıstıkella 29 TL
(Fıstıkella Muz Fıstık)
Mini Fıstıkella 15 TL
(Fıstıkella Muz Fıstık)
Çikolatalı Special Tost 19 TL
(Çikolata Muz Fıstık)
Mini Çikolatalı Tost 12 TL
(Çikolata Muz Fıstık)
Kavurma Kaşarlı
İÇECEKLER
Taze Sıkılmış Portakal Suyu 8 TL
Şişe İçecekler 3 TL
Kutu İçecekler 5 TL
Ayran (Büyük) 3 TL
Çay 3 TL
Su 2 TL
Şalgam 3,5 TL
Zahter Çayı 4 TL

Kahveland Menü Fiyatları

Tostçu Erol Resmi Web Sitesi

Frango Döner Menü Fiyatları

Tatar Salim Döner Menü Fiyatları

The Hunger Cafe Brasserie Menü Fiyatları

Tostçu Erol Karaköy Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir