1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Kebap 9 Menü Fiyatları

Kebap 9 Menü Fiyatları
Kebap 9 Menü Fiyatları
1

Kebap 9 Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Kebap 9 Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Kebap 9 Menü Fiyatları, Güncel Kebap 9 Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Kebap 9 Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Kebap 9 Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Kebap 9 Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Kebap 9 Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Kebap 9 Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Kebap 9 Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Kebap 9 Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Kebap 9 Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Kebap 9 Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Kebap 9 Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Kebap 9 Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Kebap 9 Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Kebap 9 Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Kebap 9 Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Kebap 9 Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Kebap 9 Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Kebap 9 Menü

Kebap 9 Uzun yıllardır Ankara Cebeci semtinde konusunda uzman ve deneyimli müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibiyle siz sevgili müşterilerine hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Temiz ve Helal Gıda ürünlerini titizlikle seçerek damat tadınıza eşsiz lezzetler katıyor. 1980 yılında Kazım GÜLÇİMEN ve Cemalettin GÜRBÜZ tarafından kurulan Kebap 9 Lokantası siz değerli ANKARA halkına hizmet sunmaktan onur duymaktadır. 1980’den bugüne lezzetli bir mirasın günümüzdeki temsilcisi olan Kebap 9 Lokantası, Türk Mutfağının  vazgeçilmez tatlarını, çağdaş dünya mutfağının alternatif lezzetleriyle birleştiriyor. Zengin menüsüyle alışkanlık yaratan lezzetler sunan Kebap 9 Lokantası, Cebeci’de hizmetinizde….

Kebap 9 Fiyat Bilgisi
Kebap 9 Fiyat Bilgisi

Kebap 9 Menü Fiyatları

PİDE ÇEŞİTLERİ
Lahmacun 19 TL
Kıymalı Pide 28 TL
Kıymalı Üstü Kaşarlı Pide 30 TL
Kuşbaşılı Pide 38 TL
Karışık Pide 36 TL
Sucuklu Pide 34 TL
Kaşarlı Pide 33 TL
Kapalı Kaşarlı Pide 33 TL
Mantarlı Pide 31 TL
Beyaz Peynirli Pide 29 TL
 
DÖNER ÇEŞİTLERİ
Et Döner 36 TL
Döner Dürüm 36 TL
İskender 40 TL
SSK 40 TL
Kapalı Döner 40 TL
Yoğurtlu Döner 40 TL
Pilav Üstü Döner 40 TL
Soslu Dürüm 40 TL
 
KEBAP ÇEŞİTLERİ
Adana Kebap 38 TL
Urfa Kebap 38 TL
Beyti Kebap 40 TL
Alinazik Kebap 40 TL
Dürüm Kebap 38 TL
Domatesli Kebap 38 TL
Mantarı Kebap 38 TL
Patlıcanlı Kebap 38 TL
Tavuk Şiş 34 TL
Tavuk Kanat 34 TL
Izgara Köfte 38 TL
Kuzu Kaburga 60 TL
Şiş Kebap 48 TL
Karışık Kebap(Tek Kişilik) 75 TL
 
KİREMİT ÇEŞİTLERİ
Kiremitte Tavuk 34 TL
Kiremitte Köfte 38 TL
Kiremitte Şiş 48 TL
 
DİĞER ÜRÜNLER
Ezogelin Çorba 10 TL
Cacık 10 TL
Künefe 10 TL
 
İÇECEKLER
Kola 7 TL
Fanta 7 TL
SPRİTE 7 TL
ICE TEA 7 TL
CAPPY MEYVE SUYU 7 TL
AYRAN 5 TL
ŞALGAM 5 TL
NİĞDE GAZOZU 5 TL
SODA 2.50 TL
SU 2 TL
 
 
Kebap 9 Menü Fiyatları

Sanayi313 Menü Fiyatları

Kebap 9 Web Sitesi

Adres :Cemal Gürsel Cad. No: 62/A
Cebeci/ANKARA

Tel: 0312 319 28 16
Tel:
 0312 363 82 28

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir