1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Bülent Börekçilik Menü Fiyatları

Bülent Börekçilik Menü Fiyatları
Bülent Börekçilik Menü
1

Güncel paylaşımımızda sizlere Bülent Börekçilik Menü Fiyatlarını sunacağız. Bülent Börekçilik Menü Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilenlerden olmuştur. Bülent Börekçilik Menü tercih eden kullanıcılar uygun ücretten yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Sitemizde Bülent Börekçilik Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz Bülent Börekçilik Menü Fiyat listesi güncel ve doğru olarak hazırlanmıştır. Güncel Bülent Börekçilik Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Bülent Börekçilik Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Bülent Börekçilik Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Haftalık periyotlar halinde yazımız, listemiz düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Bülent Börekçilik Menü Fiyatı listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Bülent Börekçilik Menü Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Bülent Börekçilik Menü Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Bülent Börekçilik Menü Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Güncel Bülent Börekçilik Menü fiyatları, Bülent Börekçilik Menü fiyatı, Bülent Börekçilik Menü ne kadar? Bülent Börekçilik Menü kaç para, zamlı Bülent Börekçilik Menü fiyatları. Bülent Börekçilik Menü fiyat bilgisi, Bülent Börekçilik Menü fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan Bülent Börekçilik Menü Fiyatları listemizi paylaşalım.

Bülent Börekçilik Menü Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Bülent Börekçilik Menü Fiyatları farklılık gösterir.

Çıtır Çıtır Lezzet Kareleri
Bülent Börekçilik, eskiden beri bilinen Adana Böreğini tekrar güncelleyerek günümüze taşıdı ve seri imalatına başlayarak İstanbul’da da şubeler açmaya başladı.

Daha İstanbul’a gelir gelmez büyük bir ilgiyle karşılanan “Meşhur Adana Böreği” sıcak yenmesi tavsiye edildiği için şubelerde börek almak için kuyruklar oluştu

Bülent Börekçilik 2021 Fiyat
Bülent Börekçilik 2022 Fiyat

Bülent Börekçilik Menü Fiyatları

 • Bülent Börekçilikte 1 porsiyon 250 gr börek 33 TL‘dir.
 • 1 kg Börek Bülent börekçilikte 132 TL
 • 2 kg Börek 264 ₺
 • 1 tepsi 2 kg Börek 264 ₺  ( +24 ₺ tepsi depozitolu )
 • 1 tepsi 4,5 kg Börek  594₺ ( +54 ₺ tepsi depozitolu)

Çıtır çıtır lezzet kareleri
Sevgiyle ve özenle yapılan, taze taze malzemelerin kullanıldığı, çıtır çıtır hamuru ve içerisinde ki özel peyniri ile uzadıkça uzayan görüntüsü bile iştah açan Lezzeti-Ala Bülent Börek.

Sıcacık ve İştah Açıcı…
Yapılan bu böreğin özelliği sıcak tüketilmesi. İçindeki peynirin tamamen erimiş olması böreğe lezzet katıyor.

İyi Malzeme İyi Sonuç…
Özel üretim kaliteli malzeme kullanmak lezzetimize lezzet katan faktörlerin başında gelmektedir..

Uzadıkça Uzayan Lezzet…
Görüntüsüyle bile iştah kabartan bu eşsiz böreğimiz lezzet avcılarını adeta çağırıyor…

Lezzetli mi Lezzetli…
Firma, yıllara dayanan bu lezzetin günümüze uyarlanmasında da tamamen organik ürünler kullanılarak, özel yapılan hamur, yine özel üretilen peynir ve organik tereyağı kullanıyor.

Her Dilimde Ayrı Lezzet…
Bazı lezzetleri anlatamazsın… Tatmak gerekir.

Bu lezzeti tatmayan kalmasın…

Tek işi bu böreği üretmek olan Bülent Börekçilik bu lezzeti ; Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’da yaygınlaştırmak için ilk adımı İstanbul’da attı.

Üretilen mamullerimizi soğuk hava sistemli araç filomuzla İstanbul ve Türkiye’nin her yerine ulaştırmaktayız…

Editör yorumu: Börekleri biraz yağlı olsa da gerçekten çok lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten fazlasıyla doyurucu ve çay ile muhteşem bir lezzet yakalıyor.

Bülent Börekçilik 2022 Fiyat

Toplam şube sayısı:291

Koçak Baklava Menü Fiyatları

Bülent Börekçilik Web Sitesi

Bülent Börekçilik Menü Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Bülent Börekçilik Menü Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bülent Börekçilik Menü Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Bülent Börekçilik Menü Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

[sc_fs_multi_faq headline-0=”p” question-0=”Bülent börek tepsisi ne kadar?” answer-0=”1 tepsi 2 kg 196 ₺ ( +24 ₺ tepsi depozitolu ) 1 tepsi 4,5 kg 441 ₺ ( +54 ₺ tepsi depozitolu)” image-0=”” headline-1=”p” question-1=”Bülent börek 1 porsiyon kaç gram?” answer-1=”Bülent börekçilikte 1 porsiyon Börek 250 Gr ayrıca fiyatı 24,5 TL dir. ” image-1=”” headline-2=”p” question-2=”1 kilo börek ne kadar?” answer-2=”Bülent Börekte 1 Kilo börek 98 TL’dir.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik: Boşnak Börekçisi Menü Fiyatları

Hazırladığımız fiyat listesini Bülent Börekçilik Menü hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız. Bülent Börekçilik Menü gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bülent Börekçilik Menü Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir