1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon Önerileri
Dekorasyon Önerileri
0

Güncel ve Trend Dekorasyon Önerileri İçin İşi Erbabına Bırakın!

Günümüzde farklı fikirler ve bilgiler almak amacıyla instagram kullanımı oldukça arttı. Kullanımın artması gereksiz bilgi kirliliğini de tetikliyor. Dekorasyon önerileri almak isteyen kullanıcılar gereksiz bir sürü reklam vb. gibi konularla karşılaşmaktadır. İşte tamda bu noktada sizlere mükemmel bir tavsiyede bulunacağız. Gayet sade ve şık Dekorasyon fikirleri, dekorasyon önerileri alabileceğiniz @handans_life instagram hesabı ve mükemmel fikirlerin yaratıcısı Handan ÜNALDI dan bahsedeceğiz.

Dekorasyon Önerileri

(@handans_life)

Evli ve bir çocuk annesi olan Handan’ın kendi fikirleri ve zevkiyle tasarladığı evini ve tasarımlarını instagram hesabında aktif olarak paylaşmakta. Bunun yanında bizleri kırmayıp sitemiz içinde bir kaç fotoğraf paylaşmayı kabul ettiği için kendisine teşekkür ederiz. @handans_life hesabından sürekli olarak yeni fikirler kazanabilir ve dekorasyon tarzlarını, trendlerini, önerilerini takip edip hayatınıza yeni renkler katabilirsiniz. Sizler de @handans_life instagram hesabı üzerinden şuan ki dönem aksine reklamlarla tanıtılan kullanışsız ve kaliteli olmayan değil de Handan ÜNALDI’nın kullandığı memnun kaldığı ve tavsiye ettiği ürünleri, ev dekorasyon fikirlerini takip edebilirsiniz.

@handans_life Yatak Odası Dekorasyon Tavsiyesi

İçmimar veya benzeri bir hizmetten yararlanmadan tamamen kendi hayal dünyası ile oluşturduğu yatak odası dekorasyonu ve seçmiş olduğu mobilyalarında yeni yılın trendlerinden olan gri ve tonlarını kullanmış, Ayrıca ferahlık hissettiren beyaz tonları ile güzel bir uyum yakalamış.

 

homebyhandan Yatak Odası Tasarımı
handans_life Yatak Odası Tasarımı

Dekorda çiçekler ile nefes aldıran bir oda hazırlarken boy aynası gibi derinlik katan şık dokunuşlar kullanmış. Ayrıca modern bir oda giriş kapısı kullanarak daha geniş bir alan kazanmayı hedeflemiş doğrusu tamda amacına ulaşmış. Mükemmel yatak odası tasarımı ve dekorasyonundan dolayı kendisini tebrik ederiz. Ayrıca takipçilerine de gayet şık bir bakış açısı kazandırmış olmaktadır.

homebyhandan Yatak Odası Dekorasyonu
handans_life Yatak Odası Dekorasyonu

@handans_life’dan Mutfak Dekorasyon Tavsiyesi

Mutfak zevkinde beyaz ve doğal ahşap tonlarında seçimler yaparak çok daha şık bir görüntü elde etmiş.

Mutfak Dekorasyonu
Mutfak Dekorasyonu @handans_life

Fırın gibi ürünlerdeki siyah tonlarıyla dekor ürünlerindeki siyah tonlarını harmanlayıp ufak dokunuşlar ile daha modern bir tasarım sonucu ortaya çıkartmış. yine trend olan zemin kullanımı tercih ederek hanımlara adeta modern ve renk uyumu tavsiyelerinde bulunmuş.

@homebyhandan mutfak dekorasyonu
@handans_life mutfak dekorasyonu
homebyhandan dekor tavsiyesi
handans_life dekor tavsiyesi

Renk ve tarz uyumu yakaladığı küçük dekorasyonlara mutfağınızı daha şık bir hale getirebilir. Bu paylaşımlarımızdan yeni fikirler üretebilirsiniz. Bardak askılığı ve baharatlıkların yanında sepet kullanımı gayet şık bir tasarım olmuş.

Handan Ünaldı Dekor Tavsiyeleri
Handan Ünaldı Dekor Tavsiyeleri

 

yemek masası modelleri
yemek masası modelleri

Kolon arası kalan boşluğu çok şık bir şömine ile tamamlayan ve etrafına görsel zengillik katan Handan ÜNALDI’yı @handans_life instagram hesabından takip edebilir sizlerde yeni ve şık dekorasyon önerileri alabilirsiniz.

homebyhandan Dekor fikri
handans_life Dekor fikri

 

@handans_life Oturma Odası Dekorasyon Tavsiyeleri

Bahçeyle bir bütün gibi gözüken oturma odası güzel ışık aldığından dolayı daha koyu renkler ile harmanlayıp soft bir oturma alanı oluşturmuş.

@homebyhandan Oturma Odası Dekorasyonu
@handans_life Oturma Odası Dekorasyonu

Modern tasarımlarda yer alan Konsol arkası tuğla döşemesi ile ayrı bir hava kattığı oturma odasında bitki kullanımlarıyla bahçe ile bir bütün görüntüsü vermiş. Sizlerde bahçeli evlerde bu dekorasyonu kullanabilir daha huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz.

@homebyhandan Oturma Odası Tavsiyesi
@handans_life Oturma Odası Tavsiyesi

Koltuk ile orta sehpa uyumu olmazsa olmazlarımdandır tarz ve dekorasyon seçimleri çok güzel olmuş ve ev dekorasyonu için fikir tavsiye arayan kullanıcılara ışık tutmuş.

@homebyhandan Oturma Odası Tavsiyeleri
@handans_life Oturma Odası Tavsiyeleri

@handans_life instagram hesabında da yer alan bu resimden de anlaşılacağı üzere ufak dekorasyonlar çok daha farklı bir görsellik ve şıklık katmakta şiddetle tavsiye ederiz.

@homebyhandan Bahçe Dekorasyonu
@handans_life Bahçe Dekorasyonu

 

Son olarak bahçede de zevkli seçiminizi Handan hanım gibi devam ettirip çok daha keyifli yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Pandeminin hayatımıza girmesi ile evlerimizde çok daha fazla vakit geçirmeye başladık ve dekorasyon fikirleriyle evlerimizi daha fazla renklendirmiş olduk. Unutmayın en değerli yatırım kendinize yaptığınız yatırımdır bu doğrultuda yaşam alanlarını güzelleştirmek sizlerin elinizde.  Handan UNALDının renkli dünyasını takip etmek, fikirlerinden yararlanmak isterseniz instagram hesabını takip etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Kendisine bizimle paylaştığı resimler için tekrar teşekkür ederiz.

[sc_fs_person html=”true” person_name=”” job_title=”Dijital İçerik Üretici” image_id=”44908″ birthdate=”1983-01-01″ street_address=”İstanbul” address_locality=”İstanbul” address_region=”TR” postal_code=”12345″ address_country=”TR” email=”[email protected]” url=”” telephone=”” css_class=”” colleague=”” works_for_name=”Handans_life” works_for_alt=”Handan ÜNALDI” works_for_url=”https://www.instagram.com/handans_life/” works_for_logo=”” same_as=”https://www.instagram.com/handans_life/” ]

handanslife instagram hesabı
handanslife instagram hesabı

 

@handans_life instagram Hesabı

 

Ebeveyn Banyo Dekorasyonu

Küçük Ev Mobilya Dekoru

Dekorasyon Önerileri

Bahçe Aydınlatma ve Maliyetleri

Handan ÜNALDI Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir