1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Handan ÜNALDI Kimdir?

Handan ÜNALDI Kimdir?
Handan Ünaldı Kimdir
0

Dijital İçerik Üreticisi olarak hayatına devam eden Handan ÜNALDI kimdir? Son dönemlerde sıkça araştırılan ve verdiği dekor tavsiyeleri ile takip edilen instagram içerik üreticisi Handan ÜNALDI hakkında tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Handan Ünaldı Kim
Handan Ünaldı Kim

Handan ÜNALDI Kimdir?

BOYU: 1,70

YAŞI: 39 (Doğum Tarihi Mart 1983)

KİLOSU: 55

BURÇ: Balık Burcu

NERELİ: İstanbul

instagram Hesabı: @handans_life

Tiktok Hesabı: @handans_life

Youtube Hesabı: Handan ÜNALDI Youtube Hesabı

Mart 1983 yılında istanbul da dünyaya gelen Handan ÜNALDI, istanbul da ikamet etmektedir. Ataşehir de bulunan şirin dairesinde dekor tavsiyeleri ve dekor ürünleri başta olmak üzere takipçileriyle bilgi paylaşımı yapmaktadır. Handan ÜNALDI instagram Hesabı üzerinden milyonlara sağlıklı yaşam ve dekor tavsiyeleri vermektedir. instagram hesabını takip ederek güncel dekor ürünleri takip edebilirsiniz.

Handan ÜNALDI Biyografi
Handan ÜNALDI Biyografi

Handan ÜNALDI

İstanbul da ikamet eden Handan ÜNALDI 1 erkek çocuk annesidir. Eşi Fatih ÜNALDI ile Ataşehir de bahçeli ve mükemmel dekora sahip evlerinde mutlu bir evlilik sürmektedirler. Daha önce paylaştığımız Dekorasyon Önerileri yazımızdan Handan hanımın paylaştığı dekor tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Sizlerde kendisini tiktok veya instagram hesaplarından takip ederek renkli hayatına misafir olabilirsiniz.

Handan ÜNALDI Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir