1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Gözde Şencan Kimdir?

Gözde Şencan Kimdir?
Gözde ŞENCAN Kimdir
1

Çok Güzel Hareketler 2 Gözde Şencan Kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncu Listesi içinde yer alan Gözde ŞENCAN Kimdir, Gözde ŞENCAN boyu kaç, Gözde ŞENCAN kaç yaşında, Gözde ŞENCAN kaç kilo, Gözde ŞENCAN nereli, Gözde ŞENCAN hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Gözde Şencan Kimdir?

BOYU: 1,63

YAŞI: 35

KİLOSU: 60

BURÇ: ASLAN

NERELİ: İSTANBUL

Gözde ŞENCAN boy
Gözde ŞENCAN boy

Tiyatro oyuncusu. 1985, İstanbul doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu. İstanbul’a gelince. Semaver Kumpanya’nun ekibinde tiyatro yapmaya başladı.  

Gözde Şencan, sonra da bir arkadaşının önermesiyle BKM Mutfak’ın “4 Çeyrek 1 Tam” ekibine dahil oldu. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda çalışmalarını sürdürüyor.

Gözde ŞENCAN Burç
Gözde ŞENCAN Burç

Rol aldığı Bazı Tiyatro Oyunları:

 

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (2019)

Cimri / Elise – 2016      

Kuşlar / Oyuncu – 2015

Gözde ŞENCAN Kilo
Gözde ŞENCAN Kilo

 

KAYNAKÇA: Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosu ve oyuncuların biyografisi (hürriyet.com.tr, sozcu.com.tr, 10.02.2019, 17.02.2019), 

Gözde ŞENCAN Nereli
Gözde ŞENCAN Nereli

Gözde Şencan (tiyatrolar.com.tr, 23.08.2019), Gözde Şencan (sinematurk.com, 23.08.2019), Gözde Şencan (sinemalar.com, 23.08.2019), Gözde Şencan (beyazperde.com, 23.08.2019).

Gözde ŞENCAN Sevgilisi
Gözde ŞENCAN Sevgilisi

Gözde Şencan

1985 İstanbul doğumlu.

Gözde ŞENCAN Yaş
Gözde ŞENCAN Yaş

Önce Eskişehir’de biyoloji okudu sonra yine Eskişehir’de konservatuvar okudu. Mezun olunca ne yapacağına karar veremedi

 

.İstanbul’a gelince uzun bir süre iş bulamadı. Semaver Kumpanya kalabalık bir oyun yapacağını duyunca oraya gitti ve kalabalığa karıştı oyuna kabul edildi. Daha sonra da bir arkadaşının kendisini önermesiyle BKM Mutfak’ın “4 Çeyrek 1 Tam” ekibine dahil oldu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Gözde Şencan kimdir?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosunda yer alan Gözde Şencan kimdir merak ediliyor. Konservatuvar mezunu olan Gözde Şencan İstanbul doğumlu. Peki Gözde Şencan kimdir?

Gözde Şencan, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. nesil kadrosunda yer alıyor. Gözde Şencan başarılı tiyatro performansı ile seyredenlerin takdirini toplamıştı. İşte merak edilenleri…

 

GÖZDE ŞENCAN KİMDİR?

20 Temmuz 1985 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nden mezun olan Şencan, “Kuşlar” ve “Cimri” gibi oyunlarda oynamıştır ve izleyenler tarafından oldukça beğenilmiştir. Başarılı oyuncu son olarak Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncu kadrosunda bulunmaktadır.

Çok Güzel Hareketler 2 Son Bölüm İzle

 

Gözde ŞENCAN kimdir, Gözde ŞENCAN kaç yaşında, Gözde ŞENCAN boyu kaç, Gözde ŞENCAN burç, Gözde ŞENCAN nereli, Gözde ŞENCAN, , Gözde ŞENCAN saç rengi, Gözde ŞENCAN sevgilisi, Gözde ŞENCAN kariyeri, Gözde ŞENCAN biyografi, Gözde ŞENCAN geçmiş, Gözde ŞENCAN ödülleri

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir