1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Fatma Tezcan Kimdir?

Fatma Tezcan Kimdir?
Fatma TEZCAN Kimdir
1

ÇGH2 Fatma TEZCAN Kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 atölyesiyle hayatımıza giren Fatma TEZCAN Kimdir, Fatma TEZCAN boyu kaç, Fatma TEZCAN kaç yaşında, Fatma TEZCAN kaç kilo, Fatma TEZCAN nereli, Fatma TEZCAN hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Fatma TEZCAN Kimdir?

BOYU: 1,74

YAŞI: 23

KİLOSU: 59

BURÇ: OĞLAK

NERELİ: İSTANBUL

Fatma TEZCAN Hangi Burç
Fatma TEZCAN Hangi Burç

 

 

1998’de İstanbul doğumlu. İlkokul, ortaokul ve lisede dersleri hiçbir zaman çok kötü olmadı.

Fatma TEZCAN Boyu Kaç
Fatma TEZCAN Boyu Kaç

Ama hiçbir zaman derslerle ilgili bir öğrenci de olamadı. İlk kez 8 yaşlarındayken tiyatroya gitmek istedi. Külkedisi’ne çalışılıyordu.

Fatma TEZCAN Nereli
Fatma TEZCAN Nereli

“Arkadaşlarım sen çok büyüksün (yaşıma göre iri bir çocuktum) ve çirkinsin, külkedi olmazsın” dedikleri için hevesi kırıldı ve spora yöneldi.

Fatma TEZCAN Sevgilisi
Fatma TEZCAN Sevgilisi

Hayatı antrenmanlarla geçiyordu. Voleybol ve kürek sporlarıyla ilgilendi. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kayıt oldu.

Fatma TEZCAN Yaşı Kaç
Fatma TEZCAN Yaşı Kaç

Hep tiyatro, oyunculuk alanında kendimi geliştirmek istedi. Okula giriş sebebi de ailesinin “Oyuncu olmak istiyorsan önce bir bölüm kazan kızım” diye şart koşmalarıydı.

Fatma TEZCAN
Fatma TEZCAN

BKM Mutfak’tan önce Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 sene geçirdi. BKM Mutfak’ın açtığı seçmeye girerken mezuniyet oyunu dışında sahne tecrübesi yoktu ama başka hiçbir mesleğe kendisini ait hissedebileceğimnii de düşünmüyordu. BKM Mutfak kapısını açınca buna emin oldu.

 

1998 yılında İstanbulda doğan Fatma Tezcan, sahnede sergilediği performansla milyonların sevgilisi hâline geldi. Güzel oyuncu, tiyatroculuğun yanı sıra spor alanlarında da bir hayli başarılıdır. Fatma Tezcan’ın hayat hikâyesine dair tüm bilgiler…

FATMA TEZCAN KİMDİR?

Fatma Tezcan, 21. Yüzyıla girmeden hemen önce 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İstanbul’da almıştır ve başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiştir. Eğitim yıllarında sportif faaliyetlerde bulunmuş, voleybol ve kürek sporları ile ilgilenmiştir. Lise eğitiminin ardından üniversite sınavlarına hazırlanmış ve İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanmıştır. Fatma Tezcan, 1.74 boyunda ve 62 kilodadır.

Fatma Tezcan, oyunculuğa ilgisi çok küçük yaşlarda başlamıştır. Daha 8 yaşındayken tiyatroya gitmek ve Külkedisi rolünü oynamak istemiştir. Ancak arkadaşlarının sen çirkinsin ve bu rol için çok büyüksün Külkedisi olamazsın demeleri üzerine hevesi kırılıp bırakmıştır.

Çok Güzel Hareketler 2 Son Bölüm İzle

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir