1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Begüm Çağla Taşkın Kimdir?

Begüm Çağla Taşkın Kimdir?
Begüm Çağla Taşkın kimdir
1

Çghb 2 Begüm Çağla TAŞKIN Kimdir?

 

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncu Listesi içinde yer alan Begüm Çağla Taşkın Kimdir, Begüm Çağla Taşkın boyu kaç, Begüm Çağla Taşkın kaç yaşında, Begüm Çağla Taşkın kaç kilo, Begüm Çağla Taşkın nereli, Begüm Çağla Taşkın hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Ayşegül Yılmaz Kimdir?

BOYU: 1,72

YAŞI: 33

KİLOSU: 57

BURÇ: ASLAN

NERELİ: BURSA

Begüm Çağla Taşkın kilo
Begüm Çağla Taşkın kilo

 

Begüm Çağla Taşkın Kimdir

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alıp gösterdiği performansla göz dolduran Begüm Çağla Taşkın’ın hayat hikâyesi merak konusu oldu. Peki sevenleri tarafından merakla araştırılan ÇGH Begüm Çağla Taşkın kimdir ve kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? İşte detaylar…

Begüm Çağla Taşkın nereli
Begüm Çağla Taşkın nereli

 

İlk oyunculuk deneyimine Çilek Zamanı adlı dizi ile başlayan Begüm Çağla Taşkın, 1987 doğumludur. Şimdilerde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Oyunculuğu izle izleyicilerin dikkatini çeken Begüm Çağla Taşkın’ın yaşı, memleketi nedir.

Begüm Çağla Taşkın burç
Begüm Çağla Taşkın burç

Begüm Çağla Taşkın, 15 Ağustos 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ortaokulunu Özel Namık Sözeri Koleji’nde bitirip liseyi de Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseyi bitirmesinin ardından 2010 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü kazanan Taşkın 2010 yılında okuduğu bölümden mezun olmuştur. Begüm Çağla, 32 yaşında, 57 kilo ve 1.64 boyundadır. Kahverengi gözlü ve aslan burcundadır.

Begüm Çağla Taşkın yaş
Begüm Çağla Taşkın yaş

OYUNCULUK HAYATI

Pek çok sanatçı gibi Begüm Çağla Taşkın’ın da çocukluk hayaliydi oyunculuk. Üniversite bitirdikten sonra karar verir oyuncu olmaya ve ilk iş olarak İzmir MSM’de Actor Studio’ya yazılmak olur. Burada çok sevdiği hocası Apo Kaya’nın ısrarı üzerine Müjdat Gezen Konservatuarı’nda yetenek sınavına girmiş ve bu sınav hayatının dönüm noktası olmuştur. Oyunculuk serüveni de resmi olarak başlamıştır. Konservatuvar eğitimi de çok zevkli geçmiş ve başarılı bir şekilde oradan da mezun olmuştur.

Konservatuvarı bitirdikten sonra “Kim Korkar Hain Kurttan” oyununda yönetmen asistanlığı işine başlamış ardından Haluk Bilginer’in “Nehir” oyununda rol almıştır. Bunların yanında Sevgili Doktor ve On ikinci Gece oyunlarında da rol almıştır.

 

Begüm Çağla Taşkın severek yaptığı oyunculuğu yanında, Çilek Zamanı, Eleni ile Aret, Evelina gibi Film Tasarımı ve Yönetmenliği de yapmıştır. Film ve oyunculuk çalışmalarıyla birlikte Turkcell, İstikbal Mobilya, Findeks, Shell, Nef ve Odeabank gibi pek çok firma ve markanın reklam filmlerinde oynamıştır.

Son olarak aile gibi gördüğü BKM Mutfak ekibinin içerisindedir. BKM için şöyle diyor Begüm Çağla: “Kader, şans, yetenek her neyse kendimi 22 kişilik cıvıl cıvıl bir ekibin içinde buldum. Yılmaz Usta’yla tanıştım, çırağı oldum, baya baya gözümün içine bakıp bana şakalar yapıyor hala inanamıyorum!” diyerek mutluluğunu ifade ediyor.

Çok Güzel Hareketler 2 Son Bölüm İzle

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir