1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Afra SARAÇOĞLU Kimdir?

Afra SARAÇOĞLU Kimdir?
Afra SARAÇOĞLU Kimdir
0

Afra SARAÇOĞLU Namı Diğer Seyran Kimdir?

Afra SARAÇOĞLU Kimdir, Seyran kim, Yalı Çapkını seyran, Yalı Çapkını Afra SARAÇOĞLU, Afra SARAÇOĞLUnun boyu, Afra SARAÇOĞLU kaç kilo, Afra SARAÇOĞLU kaç yaşında, Afra SARAÇOĞLU hangi burç? Gibi sorularınızın cevaplarını sizler için toparladık.

Afra SARAÇOĞLU Kimdir

BOYU: 1,70

KİLOSU: 49

YAŞI: 24

BURCU: YAY

afra saraçoğlu yaş
afra saraçoğlu yaş

Afra SARAÇOĞLU

Selânik ve Girit kökenli bir aileden gelmektedir. 1997 yılında Edremit’te doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazandı. Bu bölümü okurken 2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı.

Saraçoğlu oyunculuk kariyerine 2016 yılında İkinci Şans filmi ile başladı. Bu rolü annesinin fotoğrafını Özcan Deniz’e gönderip, rol için deneme çekimine çağrılmasıyla aldı. Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı filmde Afra, Yeşilçay’ın kızını oynadı. Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaştı. Bu deneyimin ardından 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları adlı ilk dizisinde 50 bölüm boyunca Ece karakterini canlandırdı. 2018 yılında Hummel ve Pantene’in marka yüzü oldu.

Afra SARAÇOĞLU ve Annesi Lütfiye SARAÇOĞLU

İyi Oyun ve Aşk Bu Mu? filmleriyle kariyerine devam eden oyuncu, ardından kadrosunda Mehmet Aslantuğ’un olduğu, 21 bölüm süren Kardeş Çocukları dizisinde yer aldı. 2020’de Öğretmen dizisinde yer aldı.

afra saraçoglu lütfiye saraçoğlu
afra saraçoglu lütfiye saraçoğlu

2021’de Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği Yeşilçam’da Çağatay Ulusoy ile birlikte rol aldı. 2021 yılında Cornetto ve Koton markalarının yüzü oldu. Aynı yıl, Nurgül Yeşilçay ile birlikte Bir Barda Bir Gece adlı tiyatro oyununda yer aldı.

Afra SARAÇOĞLU Sevgilisi

2018 yılından bu yana İyi Oyun filminde başrolü paylaştığı oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile birliktedir.

Afra SARAÇOĞLU Sevgilisi
Afra SARAÇOĞLU Sevgilisi

Afra SARAÇOĞLU Filmografi

YılYapımRolNotlar
2017-2018Fazilet Hanım ve KızlarıEce ÇamkıranBaşrol
2019Kardeş ÇocuklarıHayat ÇetinBaşrol
2020ÖğretmenGizem BozkurtBaşrol
2022-Yalı ÇapkınıSeyranBaşrol
İnternet
YılYapımRolNotlar
2021YeşilçamTülin SaygıBaşrol
Sinema ve TV Filmleri
YılYapımRolNotlar
2016İkinci ŞansÇiçekYardımcı oyuncu
2017Kötü ÇocukKaylaBaşrol
2018İyi OyunAdaBaşrol
2018Aşk Bu Mu?GülümBaşrol
Reklam
YılReklamRolNotlar
2018HummelKendisiSpor giyim reklamı
2018PanteneKendisiŞampuan reklamı
2021CornettoKendisiDondurma reklamı
2022ElidorKendisiŞampuan reklamı

Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor? Yazımızdan yetenekli oyuncunun kazanç bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yalı Çapkını Son Bölüm İzle kısmından diziyi izleyebilirsiniz.

Tavsiye ettiğimiz diğer ünlü hakkında yazımız; Handan ÜNALDI Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir