1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Ayşe YÜKSEL Kimdir?

Ayşe YÜKSEL Kimdir?
Survivor Ayşe Yüksel Kimdir?
0

Ayşe Yüksel Namıdiğer Survivor Ayşe Kimdir?

Survivor 2022 Yarışmacılarından Ayşe Yüksel Kimdir, Ayşe Yüksel boyu kaç?, Ayşe Yüksel kaç yaşında?, Ayşe Yüksel kaç kilo?, Ayşe Yüksel nereli?, Ayşe Yüksel hangi burç? gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda…

Ayşe YÜKSEL Kimdir?

BOYU: 1,64

YAŞI: 20

KİLOSU: Bilinmiyor

BURÇ: İkizler

NERELİ: İSTANBUL

Survivor Ayşe Kimdir
Survivor Ayşe Kimdir

Ayşe Yüksel Biyografi?

Survivor Ayşe, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğmuştur. Ayşe Yüksel’in yaşı 20’dir. 20 yaşında olmasına rağmen, hayatına çok şey sığdırmayı başaran Ayşe Yüksel, yaşının genç olmasının hiçbir şeye engel olmayacağını söylüyor. Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi’nde okumaktadır. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini de aktarıyor.

Survivor Ayşe Kaç Yaşında
Survivor Ayşe Kaç Yaşında

Survivor Ayşe ortaokulda masa tenisi eğitimi almıştır. ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye’de 3. olduğunu belirtiyor.

Survivor Ayşe Burcu
Survivor Ayşe Burcu

Survivor Ayşe daha sonrasında voleybol’a merak salmış ve profesyonel olarak yapmıştır. Fakat ikinci senesinde voleybolu bırakmıştır.

Survivor Ayşe Boyu
Survivor Ayşe Boyu

Daha sonrasında tenise merak salmış ve hala 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Şuanda ise Survivor 2022 yarışmacısı olarak son 5 isimden biridir.

Survivor 2022 Youtube kanalına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Survivor Nedir?

Survivor Türkiye, genel olarak Survivor şeklinde adlandırılan reality yarışma programının dünyada yapılışının 9. senesinde 2005 yılında Türkiye’de ilk olarak Kanal D ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan İlk sezon yapımı. Program ismi Survivor Türkiye: Büyük Macera olmuş, rakip boyların adlandırılması Kuzey ve Güney olmuştur.

Öneri: Melis SEZEN kimdir?

Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?

Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

Prenses Elif Ne Kadar Kazanıyor?

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?

Serdar Dursun Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir