1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?
Batuhan Karacakaya Kaç Kilo
1

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?

Survivor 2022 Yarışmacılarından Batuhan Karacakaya Kimdir, Batuhan Karacakaya boyu kaç, Batuhan Karacakaya kaç yaşında, Batuhan Karacakaya kaç kilo, Batuhan Karacakaya nereli, Batuhan Karacakaya hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda…

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?

BOYU: 1,82

YAŞI: 24

KİLOSU: 75

BURÇ: Kova

NERELİ: İSTANBUL

 

Batuhan Karacakaya kimdir
Batuhan Karacakaya kimdir

Batuhan Karacakaya Biyografi?

Batuhan Karacakaya ilk oyunculuk deneyimini Kanal 7 ekranlarında yayınlanmış olan Büyük Buluşma isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Tunç karakterine hayat vermiştir.

Batuhan Karacakaya Kaç Yaşında
Batuhan Karacakaya Kaç Yaşında

Oyuncu Aşk-ı Memnu dizisinde 2008 ile 2010 yıllarında “Bülent Ziyagil” rolünü canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde “Mert” karakterini canlandırdı ve birçok filmde rol aldı, Diriliş Ertuğrul dizisinde “Dündar” rolünü canlandırdı. Survivor 2022’e yarışmacı olarak katıldı.

Batuhan Karacakaya Burcu
Batuhan Karacakaya Burcu

Batuhan Karacakaya 2022 yılında ise Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2022 yarışmacıları arasında yer almıştır. Uzun boyu, fiziği, yakışıklılığı ve iddialı karakteri yarışmanın sevilen isimlerinden birisi olmuştur.

Aynı zamanda Batuhan Karacakaya Survivor puan durumunda 3. sırada bulunmakta ve gün geçtikçe performansını geliştirmekte. Finalist koltuğundaki yeri garanti gözle bakılıyor.

Batuhan Karacakaya Biyografi
Batuhan Karacakaya Biyografi

Filmleri

 • Aşk Tesadüfleri Sever – 2011
 • Dersimiz Atatürk – 2010
 • Bekle Beni – 2010
 • Uzun Hikâye – 2012

Survivor bölümleri için survivor youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

 

Öneri: Melis SEZEN kimdir?

Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?

Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

Prenses Elif Ne Kadar Kazanıyor?

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir