Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

Yayıncı Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube içerikleri sayesinde hayatımızda yer alan Unlost Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Unlost Youtube Gelirini, Youtube Kazancını ve twitch kazancını sizler için araştırdık.

Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

1,5 m civarı abonesi bulunan Unlost TV Youtube kazancı aylık ortalama 65 Bin TL’dir. Ayrıca Twitchtv üzerinden de aylık 25 Bin TL Kazanmaktadır. Bunlar haricinde reklam ve sponsorluk gelirleri de bulunmaktadır.

 

Unlost Aylık Kazancı
Unlost Aylık Kazancı

Unlost Kimdir?

Unlost’ Cantuğ Özsoy, Liverpool-Chelsea maçının 14. dakikasında sahaya atlayan YouTube Deli Mi Ne ile birlikte gözaltına alınan isimlerden biri olduğu öğrenildi. Bu haber üzerine internette Cantuğ Özsoy kimdir diye aranmaya başladı. Peki, YouTuber Cantuğ Özsoy kimdir? Unlost lakaplı Özsoy Youtube abone sayısı kaçtır?

Unlost kaç para alıyor
Unlost kaç para alıyor

Deli Mi Ne ismiyle bilinen YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz’ın Liverpool-Chelsea maçında sahaya izinsiz girmesinin ardından karakola götürüldü. Edinilen bilgiye göre Unlost lakaplı Cantuğ Özsoy, Furkan Yaman, Emre Durmuş gibi Youtuber’lar da gözaltına alındı. Bunun üzerine Cantuğ Özsoy kimdir diye araştırılmaya başlandı.

Unlost twitch kazanç
Unlost twitch kazanç

Peki, Unlost lakaplı YouTuber Cantuğ Özsoy kimdir? Unlost lakaplı Özsoy Youtube abone sayısı kaçtır?

CANTUĞ ÖZSOY KİMDİR?

‘Unlost’ lakabı ile bilinen Cantuğ Özsoy, 4 Temmuz 1990 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk olarak 5 yaşındayken bilgisayarla ilgilenmeye başlayan Unlost, ilk bilgisayarını ise 1998 yılında kendi paralarıyla aldı. 8 yaşından beri Half-Life oynayan Cantuğ Özsoy, Türkiye’nin en iyi Half-Life oyuncusu olarak biliniyor. Bunun dışında Hearthstone, CS:GO ve Dota 2 gibi oyunları da profesyonel bir şekilde oynayan Özsoy, e-Spor haline gelmiş olan bu oyunlarda defalarca Türkiye şampiyonluğu elde etti.

Unlost youtubeden ne kadar kazanıyor
Unlost youtubeden ne kadar kazanıyor

Aslında Cantuğ Özsoy’un yayın hayatı OWN3D.TV’ye dayanmaktadır. Fakat o zamanlar, upload paketi yetersiz olduğu için Türkiye’deki YouTuber’lara ve yayıncılara danışmanlık yapabildi. Bir süre sonra yayıncılık yapmak için iyi bir fırsat yakalayan Unlost, ilk yayınında Half-Life oynadı ve anlık olarak 3000’den fazla izlenme sayısı elde etti. Unlost Cantuğ’un 2 milyona yakın Youtube abonesi vardır.

 

UNLOST’UN BURCU, BOYU VE KİLOSU

Popüler Twitch yayıncısı Unlost, burcunun özelliklerini taşımaktadır denilebilir. Yengeç burcu olan başarılı yayıncı bulunduğu ortama çabuk uyum sağlayan bir kişiliğe sahip.

Çantuğ Özsoy 1.67 metre boyunca olup, 68 kilogramdır.

Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?

Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

Prenses Elif Ne Kadar Kazanıyor?

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?