Mert Ramazan DEMİR Ne Kadar Kazanıyor?

Mert Ramazan DEMİR Ne Kadar Kazanıyor?

Yalı Çapkını Dizisinin Ferit’i Mert Ramazan DEMİR Ne Kadar Kazanıyor?

Mert Ramazan DEMİR Ne Kadar Kazanıyor, Star TV’nin hayatımıza kattığı gayet güzel olan Yalı Çapkını dizisi Başrol oyuncusu Mert Ramazan DEMİR oldu. Kadroya yer alan Afra SARAÇOĞLU ile aşk yaşayacakları kaçınılmaz gözüküyor. Peki yakışıklı oyuncu Mert Ramazan DEMİR kaç para kazanıyor?, Bölüm başı ne kadar alıyor? gibi sorularınızın cevabını sizler için araştırdık.

Mert Ramazan DEMİR Ne Kadar Kazanıyor?

Yakışıklılığı ile herkesi etkileyen Oyuncu Mert Ramazan DEMİR, yapımın baş karakteri. Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan DEMİR bölüm başına 250 bin TL ve  350 bin TL arasında bir ücret aldığı iddia ediliyor.

Mert Ramazan DEMİR Kazanç
Mert Ramazan DEMİR Kazanç

Mert Ramazan DEMİR Kimdir?

Mert Ramazan Demir, 1998 İstanbul doğumludur. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı.

Mert Ramazan DEMİR Geliri
Mert Ramazan DEMİR Geliri

Mert Ramazan Demir, “Öğretmen” dizisinde rol almaktaydı. Yalı Çapkını Dizisi Son Bölümünü izlemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ayrıca yakışıklı oyuncunun rol arkadaşı Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor? yazımıza da bakabilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?