Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor

Müge ANLI Para Basıyor !

Televizyonda uzun süreden beri yayın yapan ve milyonların kalbini, sevgisini kazanan olarak değerlendirdiği Müge Anlı paraya para demiyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla, ATV ekranlarında tam 15 yıldır her sezon devam eden başarılı yapım, Müge Anlının kazancı ortaya çıktı. Kazancı, bir asgari ücretli ömrü boyunca kazansa dahi alamıyor.

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor?

Aranan herkesi bulmasıyla bilinen Müge ANLI kazancı ortaya çıktı. Hürriyet’in haberine göre Müge ANLI; ayda 900 Bin TL maaş alıyor. Ayrıca reklam vb gibi gelirleri yoktur. Sadece Televizyon programından kazandığı ücrettir.

Müge Anlı Kaç Para Kazanıyor
Müge Anlı Kaç Para Kazanıyor

Bir asgari ücretli ise bu parayı kazanmak için yıllardır çalışmak zorunda kalıyor. Belli bir birikimi bile olsa bir asgari ücretli Müge Anlı’nın kazandığı aylık kazancı bile yıllar sonra kazanıyor.

müge anlı bölüm başına ne kadar alıyor
müge anlı bölüm başına ne kadar alıyor

Ekranların en sevilen programının sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı, adeta paraya para demiyor. Sadece 1 yıl içerisinde kazandığı paranın değeri sizce fazla mı? Duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız. Sayfamızın en aşağısında bulunan yorum kısmından düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Müge Anlı Kazanç
Müge Anlı Kazanç

 

Yıllardır kendi adını taşıyan ekranlarda yer alan Müge Anlı, açıklamalarıyla zaman zaman sosyal medyaya da damga vuruyor.

müge anlı ne kadar para kazanıyor
müge anlı ne kadar para kazanıyor

Ekibiyle birlikte birçok olayda sır perdesini aralayan Müge Anlı’nın gözlerden uzak bir şekilde sürdürdüğü özel hayatı merak ediliyor. Peki, Müge Anlı kimdir, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı? İşte Müge Anlı’nın hayat hikayesi

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne başladığı yıl; Kanal 6’da staja başladı Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Kenan Erçetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı.

Dobra Dobra adlı magazin programını Şenay Düdek’le birlikte sundu. Müge Anlı, Şenay Düdek’in ayrılığı ardından Pakize Suda’yla Kanal D’de program sunmaya başladı

Asıl çıkışını ise 2008 yılından itibaren sunmaya başladığı, şimdilerde gündemden düşmeyen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ile yaşadı. 2010 yılında Tatlı Sert ‘in yanı sıra Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı sundu.

Anlı’nın 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşandığı Gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden şimdilerde 16 yaşında olan bir kızı var.

Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

1 YORUM

  1. Avatar
    Borç küpü

    İnsanlar asgari ücretle geçinmeye çalışırken, oturdugu yerden milyonlar kazanan bu insanlar hiçte hak etmediği paralar aliyor. yazik diyorum adaletsiz bi düzen….

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?