Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor?

Esra Erol Para Basıyor!

Televizyonda uzun süreden beri yayın yapan ve milyonların “evimizin kızı” olarak değerlendirdiği Esra Erol paraya para demiyor.

Esra Erol’da programıyla, izdivaç konseptinden çıkan ve direkt olarak reality show konseptine geçen Esra Erol’un kazancı ortaya çıktı. Kazancı, bir asgari ücretli ömrü boyunca kazansa dahi alamıyor.

Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor?

Evimizin Kızı olarak bağrına bastığı Esra Erol’un kazancı ortaya çıktı. Hürriyet’in haberine göre Esra Erol; ayda 1.100.000 TL maaş alıyor. Oteli vs. buralardan elde ettiği gelirlerden hariç sadece televizyondan aldığı maaştır.

Esra Erol Kaç Para Kazanıyor
Esra Erol Kaç Para Kazanıyor

 

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Esra Erol’un “kardeşlerim, ailem vs.” diyerek konuştuğunu fakat kendilerinin evde zeytine kafa attıklarını söyledi ve “böyle aile olur mu” diyerek mizahi bir yorum yaptı ve yüzleri güldürdü. Ekranların en sevilen isimlerinden olan Esra Erol, yıllar boyunca evliliklere aracı olmuş, sıcak sözleri, evlere mutluluk getiren neşeli tavırları ve doğal davranışlarıyla en sevilen sunucu olmayı başardı. Evlilik programlarının yayından kaldırılmasıyla Müge Anlı tarzı reality show yapmaya başlayan Esra Erol, yine Müge Anlı ile Tatlı Sert’in kanalı olan ATV’de söz konusu şovuna devam etti.

Esra Erol kazancı
Esra Erol kazancı

FOX TV’nin bir dönemler yıldızı olan Esra Erol;oraya ATV’den geçmiş, sonrasında tekrardan ATV’ye gelmişti. Esra Erol’un aylık kazancıyla ilgili yapılan iddialar şok etti. Son iddia ise; Hürriyet tarafından geldi. Hürriyet direkt olarak Esra Erol’un para basar şekilde kazanç elde ettiğini söyledi.

 

Esra Erol Kazanç
Esra Erol Kazanç

 

ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting sıralamasında oldukça iyi sonuçlar elde eden Esra Erol, Esra Erol’da programında ne kadar kazanıyor bilinmiyor. Fakat 3 yıl önce ne zaman kazandığı biliniyor. 3 yıllık süre bu paranın arttığı ve şuan kat ve kat fazlasını kazandığı düşünülüyor.

 

Esra Erol’da programının yapımcısı, Esra Erol’un direkt olarak eşi Ali Özbir. Yani söz konusu para pay olarak da paylaşmıyor direkt Esra Erol ailesine geliyor. Esra Erol bu kapsamda 3 yıl önce yılda 13.200.000 TL kazanıyordu. Söz konusu para 10 yılda;  132.000.000 TL ediyor. Milyonlarca kişinin hayallerini süsleyen bu para; Esra Erol’un yaptığı evlilik programlarından geliyordu.

 

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor?

Esra EROL’da Son Bölüm İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir