1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor?

Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor?
Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor
0

Esra Erol Para Basıyor!

Televizyonda uzun süreden beri yayın yapan ve milyonların “evimizin kızı” olarak değerlendirdiği Esra Erol paraya para demiyor.

Esra Erol’da programıyla, izdivaç konseptinden çıkan ve direkt olarak reality show konseptine geçen Esra Erol’un kazancı ortaya çıktı. Kazancı, bir asgari ücretli ömrü boyunca kazansa dahi alamıyor.

Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor?

Evimizin Kızı olarak bağrına bastığı Esra Erol’un kazancı ortaya çıktı. Hürriyet’in haberine göre Esra Erol; ayda 1.100.000 TL maaş alıyor. Oteli vs. buralardan elde ettiği gelirlerden hariç sadece televizyondan aldığı maaştır.

Esra Erol Kaç Para Kazanıyor
Esra Erol Kaç Para Kazanıyor

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Esra Erol’un “kardeşlerim, ailem vs.” diyerek konuştuğunu fakat kendilerinin evde zeytine kafa attıklarını söyledi ve “böyle aile olur mu” diyerek mizahi bir yorum yaptı ve yüzleri güldürdü. Ekranların en sevilen isimlerinden olan Esra Erol, yıllar boyunca evliliklere aracı olmuş, sıcak sözleri, evlere mutluluk getiren neşeli tavırları ve doğal davranışlarıyla en sevilen sunucu olmayı başardı. Evlilik programlarının yayından kaldırılmasıyla Müge Anlı tarzı reality show yapmaya başlayan Esra Erol, yine Müge Anlı ile Tatlı Sert’in kanalı olan ATV’de söz konusu şovuna devam etti.

Esra Erol kazancı
Esra Erol kazancı

FOX TV’nin bir dönemler yıldızı olan Esra Erol;oraya ATV’den geçmiş, sonrasında tekrardan ATV’ye gelmişti. Esra Erol’un aylık kazancıyla ilgili yapılan iddialar şok etti. Son iddia ise; Hürriyet tarafından geldi. Hürriyet direkt olarak Esra Erol’un para basar şekilde kazanç elde ettiğini söyledi.

Esra Erol Kazanç
Esra Erol Kazanç

ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting sıralamasında oldukça iyi sonuçlar elde eden Esra Erol, Esra Erol’da programında ne kadar kazanıyor bilinmiyor. Fakat 3 yıl önce ne zaman kazandığı biliniyor. 3 yıllık süre bu paranın arttığı ve şuan kat ve kat fazlasını kazandığı düşünülüyor.

Esra Erol’da programının yapımcısı, Esra Erol’un direkt olarak eşi Ali Özbir. Yani söz konusu para pay olarak da paylaşmıyor direkt Esra Erol ailesine geliyor. Esra Erol bu kapsamda 3 yıl önce yılda 13.200.000 TL kazanıyordu. Söz konusu para 10 yılda;  132.000.000 TL ediyor. Milyonlarca kişinin hayallerini süsleyen bu para; Esra Erol’un yaptığı evlilik programlarından geliyordu.

Esra Erol Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor?

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor

Esra EROL’da Son Bölüm İzle

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Prospan fiyatlarıBim peynir fiyatlarıEsra Erol’un kazancı ortaya çıktıŞampanya Fiyatları – Dürümcü Emmi Menü FiyatlarıŞok Un Fiyatları

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 9
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 8
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir