1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor?

Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor?
Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor
1

Hilal ALTINBİLEK Namı Diğer Züleyha Ne Kadar Kazanıyor?

Sansasyonel bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrollerinden Züleyha karakterine hayat veren Hilal ALTINBİLEK bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor?

Bu Merak doğrultusunda Hilal ALTINBİLEK bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık. Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor

Hilal ALTINBİLEK
Hilal ALTINBİLEK

Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor?

Güzelliğiyle dillere destan olan ALTINBİLEK Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bölüm başına 75 BİN TL almaktadır. Başarılı oyuncunun 2020 Yılında bir reklam için 1 Milyon TL anlaşma sağladığı da bilinmektedir.

Hilal ALTINBİLEK bölüm başı ne kadar alıyor
Hilal ALTINBİLEK bölüm başı ne kadar alıyor

Hilal ALTINBİLEK Kazanç

Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız.

Hilal ALTINBİLEK kazancı
Hilal ALTINBİLEK kazancı

Parada pulda gözü olmayan Züleyha’nın en büyük hayali Yılmaz’la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha’nın hayatını mahvedecek bir adım atar.

Hilal ALTINBİLEK Kazanç
Hilal ALTINBİLEK Kazanç

Bu adımla darmadağın olan Züleyha’nın tek çaresi Yılmaz’la birlikte Adana’ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha’yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.

Hilal ALTINBİLEK maaş
Hilal ALTINBİLEK maaş

Hilal ALTINBİLEK Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova’nın ‘Züleyha’sı Hilal Altınbilek, tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Önceki gün bir otelin plajında görüntülenen 30 yaşındaki oyuncu, düzgün fiziğiyle dikkat çekti.

Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor
Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor

Hilal Altınbilek, tatil sezonunu bu yıl da Bodrum’da açtı. Önceki gün Mandarin Otel’in plajında objektiflere yansıyan güzel oyuncu, fiziğiyle büyüledi.

Kız arkadaşıyla birlikte tatil sezonunu açan 30 yaşındaki Altınbilek, denize iskeleden girmeyi tercih etti.

Örgülü saçları ve güneş gözlüğüyle yaptığı deniz keyfi sonrası iskeledeki şezlonglara uzanıp güneşlenen oyuncu, meraklı bakışların odak noktası oldu.

Hilal ALTINBİLEK Ne Kadar Kazanıyor?

Güzel havanın tadını doyasıya çıkaran ünlü oyuncu, plajda arkadaşıyla sohbet ederken objektiflere böyle yansıdı. Hilal Altınbilek geçtiğimiz yaz da sezonu Bodrum’da açmış sonrasında merhum sanatçı Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan ile Çeşme’ye gitmişti.

Tatilin keyfini çıkaran Gurur Aydoğan ile Hilal Altınbilek, sıcak havaya daha fazla dayanamayarak el ele denize girmişti.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm İzle

Hande ERÇEL Ne Kadar Kazanıyor?

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor?

İrem Helvacıoğlu Ne Kadar Kazanıyor?

Krzysztof Kieślowski Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir