Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Yayıncı Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Eğlenceli yayınları sayesinde sıkça gündemde yer alan Elraen Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Twitchden kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Elraen Yayın Gelirini, Yayın Kazancını sizler için araştırdık.

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Aylık 220 bin TL ile 450 Bin TL arasında geliri olduğu belirtiyor. Şuanda Twitch Türkiyede en çok izlenen ve en çok abonesi olan kanaldır.

Elraen twitch kazanc
Elraen twitch kazanc

Elraen Kaç Para Kazanıyor?

Twitch’in popüler isimlerinden Tuğkan Gönültaş namıdiğer Elraen kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu vb. bunun hakkında konuşacağız.

Elraen Kazanç
Elraen Kazanç

Twitch ve YouTube platformlarından tanıdığımız, egzotik yaşamın içinde bulunan Tuğkan, 1987 Istanbul doğumludur. Istanbul Yeditepe Üniversitesinde Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümünden mezun olan Tuğkan, bir süre yurt dışında yaşadıktan sonra gelip kendi tekstil markasını oluşturup ticarete atılmıştır.

Elraen kaç para kazanıyor
Elraen kaç para kazanıyor

Küçüklüğünden beri sevdiği egzotik hayvanlarla video çekip YouTube platformuna yükleyen Tuğkan, böylelikle YouTube’a başlamış oldu. JTG TV‘nin Noobstar yarışmasından oldukça fazla kitle kazanan Tuğkan, Twitch platformunda iyi bir şekilde izlenmeye başladı ve ondan sonra tekrardan JTG’nin House of Gamers yarışmasına katıldı. Her iki yarışmada da oldukça güzel kitle kazanan Tuğkan, Twitch yayınlarına halen devam ediyor.

 

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu.Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

 

“Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalında hayvanlar ile ilgili video paylaşımları yapan Tuğkan Gönültaş, yakışıklılığı ve hayvan sevgisi ile çok dikkat çekiyor. Ayrıca “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapıyor. Başarılı YouTuber ve Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş (Elraen), 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Yeditepe Üniversite Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Tuğkan Gönültaş, 1 yıl Amerika’da yaşadıktan sonra askerlik yapmak için Türkiye’ye dönmüştür. Vatani görevini tamamladıktan sonra kendisine özel  olan  Eightborn adlı tekstil markasıyla ticaret yapmaya başlamıştır. Daha sonrasında ise oyunculuk ve tiyatro üzerine eğitim almıştır. Tuğkan Gönültaş, bir süre sonra “Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalını kurmuş ve egzotik hayvanlarla ilgili videolar paylaşmaya başlamıştır.

 

Daha sonrasında ise “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapmaya başlamış ve kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. 1999 yılından beri oyun oynadığını belirten Tuğkan Gönültaş’ın yayın yaptığı odada, akvaryumlar ve birçok egzotik hayvanın bulunduğu kafesler vardır. Çok küçük yaşlardan bu yana hayvanlara büyük bir ilgi duyan Tuğkan Gönültaş, egzotik ve sürüngen hayvanlara karşı olan ön yargıyı kırmak adına YouTube’da videolar paylaştığını söylemiştir.

Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor?

Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?

Elraen Twitch Kanalı

3 thoughts on “Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir