1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?
Elraen Ne Kadar Kazanıyor
0

Eğlenceli yayınları sayesinde sıkça gündemde yer alan Elraen Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Twitchden kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Elraen Yayın Gelirini, Yayın Kazancını sizler için araştırdık. Eğlence içerikli yayınları ile gündemden düşmeyen ünlü Twitch yayıncısı Elraenn sevilerek takip edilen bir isim. Kendisinin yayınlarına bayılıyoruz! Şuan Twitch Türkiye’nin en çok izlenen ve en fazla takipçiye sahip olan ismi Elraenn’nin 2 milyondan fazla takipçi kitlesi var.

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Sevilen isim Tuğkan Gönültaş (Elraenn) Aylık 300 bin TL ile 650 Bin TL arasında geliri olduğu belirtiyor. Ayrıca Youtube Karınca Çiftliğim Kanalını tekrar aktif hale getiren Gönültaşın, tahmini youtube geliri de Aylık 50 Bin TL civarında olduğu söyleniyor. Şuanda Twitch Türkiyede en çok izlenen ve en çok abonesi olan kanaldır. Ayrıca youtube kanalı ve ekstra olarak “karınca çiftliğim” kanalından da oldukça yüklü gelir elde etmektedir “2 milyon izlenen videodan 14 dolar kazanmıyorum bu bir bug” diye belirtti.

Elraen twitch kazanc
Elraen twitch kazanc

Elraen Kaç Para Kazanıyor?

Twitch’in popüler isimlerinden Tuğkan Gönültaş namıdiğer Elraen kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu vb. bunun hakkında konuşacağız.

Elraen Kazanç
Elraen Kazanç

Twitch ve YouTube platformlarından tanıdığımız, egzotik yaşamın içinde bulunan Tuğkan, 1987 Istanbul doğumludur. Istanbul Yeditepe Üniversitesinde Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümünden mezun olan Tuğkan, bir süre yurt dışında yaşadıktan sonra gelip kendi tekstil markasını oluşturup ticarete atılmıştır.

Elraen kaç para kazanıyor
Elraen kaç para kazanıyor

Küçüklüğünden beri sevdiği egzotik hayvanlarla video çekip YouTube platformuna yükleyen Tuğkan, böylelikle YouTube’a başlamış oldu. JTG TV‘nin Noobstar yarışmasından oldukça fazla kitle kazanan Tuğkan, Twitch platformunda iyi bir şekilde izlenmeye başladı ve ondan sonra tekrardan JTG’nin House of Gamers yarışmasına katıldı. Her iki yarışmada da oldukça güzel kitle kazanan Tuğkan, Twitch yayınlarına halen devam ediyor.

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Elraen Ne Kadar Kazanıyor

“Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalında hayvanlar ile ilgili video paylaşımları yapan Tuğkan Gönültaş, yakışıklılığı ve hayvan sevgisi ile çok dikkat çekiyor. Ayrıca “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapıyor. Başarılı YouTuber ve Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş (Elraen), 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Kendine İyi Bak Şimo
Kendine İyi Bak Şimo

Yeditepe Üniversite Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Tuğkan Gönültaş, 1 yıl Amerika’da yaşadıktan sonra askerlik yapmak için Türkiye’ye dönmüştür. Vatani görevini tamamladıktan sonra kendisine özel  olan  Eightborn adlı tekstil markasıyla ticaret yapmaya başlamıştır. Daha sonrasında ise oyunculuk ve tiyatro üzerine eğitim almıştır. Tuğkan Gönültaş, bir süre sonra “Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalını kurmuş ve egzotik hayvanlarla ilgili videolar paylaşmaya başlamıştır.

Elraen Ne Kadar Kazanıyor

Daha sonrasında ise “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapmaya başlamış ve kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. 1999 yılından beri oyun oynadığını belirten Tuğkan Gönültaş’ın yayın yaptığı odada, akvaryumlar ve birçok egzotik hayvanın bulunduğu kafesler vardır. Çok küçük yaşlardan bu yana hayvanlara büyük bir ilgi duyan Tuğkan Gönültaş, egzotik ve sürüngen hayvanlara karşı olan ön yargıyı kırmak adına YouTube’da videolar paylaştığını söylemiştir.

Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor?

Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?

Elraen Twitch Kanalı

Elraenn Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elraen Tuğkan Gönültaş işi nedir?

Youtube ve Twitch yayıncı geliri haricinde, askerden döndükten sonra kurduğu Eightborn isimli tekstil markasıyla ticaret yapmaktadır.

Elraenn nerede Yayın açıyor?

Elraenn Twitch üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca youtube üzerinde “karınca çiftliğim” adında kanalı bulunmaktadır.

Elraen Hangi üniversite mezunu?

Yeditepe GSF Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümü mezunu.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 9
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 2
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 5
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir