1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?

Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?
Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor
2

Youtuber Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube içerikleri gayet renkli ve eğlenceli olan Meryem CAN Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Kaç Para Kazanıyor?, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Meryem CAN’ın Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Meryem CAN Ne Kadar Kazanıyor?

Şu an abone sayısı 4.5 milyona yakın. İddiaya göre; aylık kazancı 14 bin TL ile 30 bin TL arasında. Socialblade üzerinden ulaştığımız verilerde hemen hemen bu rakamlara yakın.

Meryem Can Kaç Para Kazanıyor
Meryem Can Kaç Para Kazanıyor

 

Meryem Can Kaç Para Kazanıyor?

YouTube ve YouTuberlar uzun zamandır tüm dünyanın gündeminde. Youtuber Meryem Can ise son günlerde sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerden biri oldu. Talihsiz  bir olayla yeniden gündeme gelen Meryem Can, Google’da en çok aranan kişiler arasında yer aldı. Peki, Meryem Can kimdir? Meryem Can kaç yaşında? İşte detaylar…

Meryem Can Youtube den kaç para kazanıyor
Meryem Can Youtube den kaç para kazanıyor

“Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek” isimli bir video yayınlayan Meryem Can’ın telefonunun galerisindeki çıplak görüntü ekranlara yansıdı.

Bu görüntünün fark edilmesinin ardından ise bir çok kişi, Meryem Can’la ilgili bilgi aramaya başladı. Milyonlarca takipçiye ulaşan Meryem Can kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor işte detaylar…

Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor
Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor

Meryem Can, 3.68 milyonun üzerinde abonesi bulunan ünlü bir Youtuber. Youtube mecrasına çektiği makyaj, vlog ve gündeme uygun türde videolarla geniş bir takipçi sayısına ulaştı.

5 Mart 1995’te İstanbul Kartal’da doğan Can’ın bir erkek kardeşi bir de ablası bulunuyor. Doğup büyüdüğü Kartal’da yaşayan Meryem Can, balık burcu. 1.72 cm boyunda olan Can 52 kilogram.

 

Ünlü ve güzel Youtuber, Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bitirdi. 7 Ağustos 2014’te açtığı Youtube kanalının ismi ise beautykitty95.Youtube kanalında ilk dönemlerde moda ve makyaj tarzında videolar yayınlayan Meryem Can, bu videolarda belirli bir izlenme yakaladıktan sonra eğlenceli kapışma videoları ve günlük vlog’lar yayınlamaya başladı.
Resmi Instagram sayfasındaki takipçi sayısı ise 1.3 milyondan fazladır.

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

Kafalar Ne Kadar Kazanıyor?

Meryem CAN Youtube Kanalı

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır laptop var ise değerinde fiyatlandırma ile biz satın alabiliriz. Laptop Alan yerler olarak 30 dakikada adresinizden nakit ödeme ile satın alım yapıyoruz. 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın hemen satın alalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir