Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?

Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?

Youtuber Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube içerikleri gayet renkli ve eğlenceli olan Meryem CAN Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Kaç Para Kazanıyor?, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Meryem CAN’ın Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Meryem CAN Ne Kadar Kazanıyor?

Şu an abone sayısı 4.5 milyona yakın. İddiaya göre; aylık kazancı 14 bin TL ile 30 bin TL arasında. Socialblade üzerinden ulaştığımız verilerde hemen hemen bu rakamlara yakın.

Meryem Can Kaç Para Kazanıyor
Meryem Can Kaç Para Kazanıyor

 

Meryem Can Kaç Para Kazanıyor?

YouTube ve YouTuberlar uzun zamandır tüm dünyanın gündeminde. Youtuber Meryem Can ise son günlerde sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerden biri oldu. Talihsiz  bir olayla yeniden gündeme gelen Meryem Can, Google’da en çok aranan kişiler arasında yer aldı. Peki, Meryem Can kimdir? Meryem Can kaç yaşında? İşte detaylar…

Meryem Can Youtube den kaç para kazanıyor
Meryem Can Youtube den kaç para kazanıyor

“Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek” isimli bir video yayınlayan Meryem Can’ın telefonunun galerisindeki çıplak görüntü ekranlara yansıdı.

Bu görüntünün fark edilmesinin ardından ise bir çok kişi, Meryem Can’la ilgili bilgi aramaya başladı. Milyonlarca takipçiye ulaşan Meryem Can kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor işte detaylar…

Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor
Meryem Can Ne Kadar Kazanıyor

Meryem Can, 3.68 milyonun üzerinde abonesi bulunan ünlü bir Youtuber. Youtube mecrasına çektiği makyaj, vlog ve gündeme uygun türde videolarla geniş bir takipçi sayısına ulaştı.

5 Mart 1995’te İstanbul Kartal’da doğan Can’ın bir erkek kardeşi bir de ablası bulunuyor. Doğup büyüdüğü Kartal’da yaşayan Meryem Can, balık burcu. 1.72 cm boyunda olan Can 52 kilogram.

 

Ünlü ve güzel Youtuber, Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bitirdi. 7 Ağustos 2014’te açtığı Youtube kanalının ismi ise beautykitty95.Youtube kanalında ilk dönemlerde moda ve makyaj tarzında videolar yayınlayan Meryem Can, bu videolarda belirli bir izlenme yakaladıktan sonra eğlenceli kapışma videoları ve günlük vlog’lar yayınlamaya başladı.
Resmi Instagram sayfasındaki takipçi sayısı ise 1.3 milyondan fazladır.

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

Kafalar Ne Kadar Kazanıyor?

Meryem CAN Youtube Kanalı

 

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

2 YORUM

  1. Avatar
    Laptop Alan Yerler

    Satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır laptop var ise değerinde fiyatlandırma ile biz satın alabiliriz. Laptop Alan yerler olarak 30 dakikada adresinizden nakit ödeme ile satın alım yapıyoruz. 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın hemen satın alalım.

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?