1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor?

Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor?
Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor
3

Youtuber Pewdiepie Felix Kjellberg Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube sayesinde neredeyse herkesin tanıdığı Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Pewdiepie Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor?

100 Milyondan fazla takipçisi olan youtube kazancıysa sürekli gündeme gelen Pewdiepie’ın sadece youtube üzerinden izlenme ile yıllık 30 milyon dolar para kazanmaktadır. Ayrıca sponsorluklardan kazandığı gelir ile birlikte toplamda 50 milyon dolar para kazanmaktadır.

Pewdiepie Kazanç
Pewdiepie Kazanç

Pewdiepie Kaç Para Kazanıyor?

Asıl ismi Felix Arvid Ulf Kjellberg, 24 Ekim 1989’da Gothenburg, İsveç’te dünyaya geldi.

PewDiePie takma adı altında İsveçli bir YouTube video oyun yorumcusu. Göteborgs Högre Samskola’dan mezun olduktan sonra İsveç’te Chalmers Teknoloji Üniversitesinde Endüstriyel İktisat ve Teknoloji Yönetimi bölümünden mezun oldu. 15 Ağustos 2013’te önde gelen Smosh kanalı Smosh’ı geçti ve en çok abone olan YouTube kanalına sahip oldu. İngiltere’deki kız arkadaşı Marzia Bisognin ile birlikte yaşıyor.

Pewdiepie Kaç Para Kazanıyor
Pewdiepie Kaç Para Kazanıyor

Geçen Ekim’de Forbes , 2015 yılına kadar 12 milyon dolar kazançla, en çok kazanan YouTuber listesinin üstünde Felix Kjellberg’i (başka bir deyişle PewDiePie) koydu. İsveçli teknik haber borsası Brexit , bugün, İsveç’te açılan bir yıl sonu raporunda, oyun logosu şirketi Pewdie Productions için 8 milyon dolarlık işletme karının yer aldığı haberi yayınlandı.


Rapora göre, Kjellberg şirketinin 2014 yılındaki satışlarından 9 milyon dolar, satılık 7,4 milyon dolar ve işletme kârı 7,3 ??milyon dolar olan 2014 yılı satışları oldu. PewDiePie, oyun oyna video, eskiz ve vlog’larını takip eden 46 milyondan fazla abone ile en çok abone olan YouTube kanalıdır. Şili Germán Alejandro Garmendia Aranis’channel HolaSoyGerman , 28 milyondan fazla abone ile uzak bir numaralı ikinci.

Geçtiğimiz sonbaharda YouTube Red aboneleri için özel olarak tanıtılan Maker Stüdyoları ve Skybound Entertainment üretilen Kjellberg, YouTube kanalına ek olarak “Scare PewDiePie” adlı gerçeklik dizisine de sahiptir. Serisi geçen ay ikinci bir sezon için yeşil renk aldı . Ocak ayında Kjellberg, çok kanallı yapımcısı olan Maker Stüdyoları ve Skybound Entertainment ile ortak çalışarak , YouTube YouTubers CinnamonToastKen (Ken Morrison), CutiePieMarzia (Marzia Bisognin) ), Dodger (Brooke Lawson), EmmaBlackery (Emma Blackery) ve JackSepticEye (Sean McLoughlin).

 

Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor?

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Pewdiepie Youtube Kanalı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir