1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Ezgi Mola Ne Kadar Kazanıyor?

Ezgi Mola Ne Kadar Kazanıyor?
Ezgi Mola Ne Kadar Kazanıyor
1

Ezgi Mola Namı Diğer Safiye DERENOĞLU Ne Kadar Kazanıyor?

 

Merakla Beklenen bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Masumlar Apartmanı dizisi başrollerinden Safiye karakterine hayat veren Ezgi MOLA bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Ezgi MOLA’nın bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığıKaç para aldığını sizler için araştırdık.

Ezgi Mola Ne Kadar Kazanıyor

Dizinin başrollerinde bulunan Ezgi MOLA bölüm başına aldığı ücret merak konusu oldu. Oyuncular, her 3 veya 4 haftada bir toplu ödeme alır. Safiye Karakterini canlandıran Ezgi MOLA, bölüm başına yaklaşık 95 bin TL almaktadır.

 

Ezgi Mola kazanç
Ezgi Mola kazanç

Ezgi Mola Kaç Para Alıyor

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan Ezgi Mola, son zamanlarda en çok konuşulan ve merak edilen isimler arasında. Peki, Ezgi Mola kimdir? İşte Ezgi Mola’nın hayatı, kariyeri ve merak edilenleri..

Masumlar Apartmanı Safiye
Masumlar Apartmanı Safiye

 

Ezgi Mola, bu sezon yayınlanmaya başlayan ve gerçek bir yaşam hikayesini konu alan  Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı “Safiye” karakteri ile gündemden düşmüyor.

Salı akşamları yayınlanan ve tüm reytingleri toplayan dizi, seyirciler tarafından büyük ilgi ve beğeni ile takip ediliyor.

Peki, Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola kimdir?

Masumlar Apartmanı Safiye Kazanç
Masumlar Apartmanı Safiye Kazanç

29 Mart 1983 İstanbul doğumlu olan Ezgi Mola, tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur.

İLK YILLARI

Tam adı Mercan Ezgi Mola olan oyuncu, lise eğitimini Halit Armay Lisesi’nde aldı.

Oyunculuk merakı, onu henüz lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılmaya yönlendirdi. Mola, lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört yıl eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı.

Ezgi Mola bölüm başı kaç para alıyor
Ezgi Mola bölüm başı kaç para alıyor

KARİYERİ

Henüz 18’ini bitirmeden Kartal Tibet‘in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini yaşadı.

 

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ndeki eğitimi devam ederken  Aydoğan Temel’den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel’in liderliğindeki bir tiyatro topluluğuyla Çürük Elma oyunun ile ilk sahne deneyimini yaşadı.

2005 Kasım ayında BKM Mutfak‘a katıldı. 2005 sonbaharında safça bir kuaförü canlandırdığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı.

2006 yılında çevrilen Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı. Bu filmde kişisel hedef olarak gördüğü Türkan Şoray ile karşılıklı oynama fırsatı yakaladığı gibi, kendini gösterebileceği bir rolü canlandırma şansı da buldu.

Bu rolüyle 2007 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülü sahibi oldu.

 

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor

Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir