1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Farah Zeynep Abdullah Ne Kadar Kazanıyor?

Farah Zeynep Abdullah Ne Kadar Kazanıyor?
Farah Zeynep Abdullah Ne Kadar Kazanıyor
2

Farah Zeynep Abdullah Namı Diğer Sibel YILDIRIM Ne Kadar Kazanıyor

Heyecanlı bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Masumlar Apartmanı dizisi başrollerinden İNCİ karakterine hayat veren Zeynep Farah Abdullah bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Farah Zeynep’in bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığıKaç para aldığını sizler için araştırdık.

Farah Zeynep Abdullah Ne Kadar Kazanıyor

Dizinin başrollerinde bulunan Farah Zeynep Abdullahbölüm başına aldığı ücret merak konusu oldu. Oyuncular, her 3 veya 4 haftada bir toplu ödeme alır. İnci Karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah, bölüm başına yaklaşık 90 bin TL almaktadır.(Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılmıştır. Yeni başlayacağı proje ile ilgili kazanç bilgisini netleştiği zaman paylaşacağız.)

Farah Zeynep Abdullah Bölüm Başı Ne Alıyor
Farah Zeynep Abdullah Bölüm Başı Ne Alıyor

Farah Zeynep Abdullah Kaç Para Alıyor

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Arap kökenli, annesi ise Boşnak kökenlidir.

Masumlar Apartmanı İnci
Masumlar Apartmanı İnci

Daha çocuk yaşlarda tiyatro ve müziğe karşı bir ilgisi vardı. 2006 yılında babasının işleri nedeniyle İngiltere’ye taşındı. Lise eğitimine Türkiye’de İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde başlasa da henüz birinci sınıftayken İngiltere’ye nakil oldu. Burada Fransızca, tiyatro, medya ve fotoğrafçılık dersleri aldı.

Masumlar Apartmanı İnci kazanç
Masumlar Apartmanı İnci kazanç

Oyunculuk kariyeri için üniversite kaydını dondurmuştur. Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif geldi. İngiltere’ye, okuluna dönmesine üç gün kala deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve Aylin rolüne seçildiğini öğrenmiştir. Bu dizide dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin’i canlandırmıştır.

 

Daha sonra Yılmaz Erdoğan’ın filmi Kelebeğin Rüyası’nda oynamıştır.Bu filmde başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat ile paylaşmıştır. 2014 senesinde Star TV’de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide başrol oynamıştır. Çağan Irmak’ın yönettiği 2014 yılının en başarılı filmlerinden olan Unutursam Fısılda filminde Hümeyra’nın da oynadığı Hatice (Ayperi) karakterinin gençliğini canlandırmıştır. Ayrıca oyuncu Barbie Prenses ve Rockstar animasyon filmindeki Prenses Azra’yı seslendirmiştir.

Filmografi

2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu
2014 Kurt Seyit ve Şura – Şura
2013 Kelebeğin Rüyası – Mediha Sessiz
2014 Bi Küçük Eylül Meselesi – Eylül
2014 Unutursam Fısılda – Ayperi

Ödüller

2011 2011 Antalya Televizyon Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
2013 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri – Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu
2014 46. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri En İyi Yardımcı Kadın Oyuncuğ

 

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor

Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir