1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Danla BİLİC Ne Kadar Kazanıyor

Danla BİLİC Ne Kadar Kazanıyor
Danla Biliç Ne Kadar Kazanıyor
1

Youtuber Danla BİLİC Ne Kadar Kazanıyor

 

Youtube içerikleri sayesinde sıkça gündemde yer alan Danla BİLİC Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Danla BİLİC Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Danla BİLİÇ Ne Kadar Kazanıyor

Şu an abone sayısı 3.5 milyon. İddiaya göre; aylık kazancı 300 bin TL’yi geçiyor. Birçok markanın yıldız ismi olan Danla’nın bir tanıtıma katılmak için 90 bin TL istediği bile konuşuluyor.

Danla Biliç Youtube Kazancı
Danla Biliç Youtube Kazancı

YouTuber Danla Bilic  Nişantaşı’nda 1 milyon 350 bin TL’lik cipiyle görüntülendi. “Yeni mi aldınız?” sorusuna “Evet, kazandığım parayla aldım” dedi.

Danla BİLİC Kimdir?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir.

Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Danla Biliç Kaç Para Kazanıyor
Danla Biliç Kaç Para Kazanıyor

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

Danla Biliç Kazancı
Danla Biliç Kazancı

Sosyal medya fenomenleri arasında öne çıkan ve 5 milyona yakın takipçi sayısı ile geniş bir kitleye ulaşan Danla Bilic hakkında merak sorular soruluyor. Peki, Danla Bilic kimdir? Danla Bilic kaç yaşında, nereli? Danla Bilic boyu, kilou kaç?

Danla Bilic doğum tarihi: 5 Ekim 1994

Danla Bilic kaç yaşında: 25

Danla Bilic nereli: Kütahya

Danla Bilic mesleği ne: Youtuber

Danla Bilic boyu: 1.65

Danla Bilic kilosu: 61 kg

Danla Bilic burcu: Terazi

Danla Bilic göz rengi: Kahverengi

Danla Bilic’in gerçek adı: Neslihan Damla Akdemir

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir.

Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

 

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor

Kafalar Ne Kadar Kazanıyor?

Danla BİLİC Youtube Kanalı

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir