Cansu DERE Ne Kadar Kazanıyor?

Sadakatsizin Asyası Cansu DERE Ne Kadar Kazanıyor?

Heyecanla beklenen yeni bölümleriyle gündemde sıkça yer alan SADAKATSİZ dizisi başrollerinden Asya ARSLAN karakterine hayat veren Cansu DERE bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Cansu DERE’nin bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık.

Cansu DERE Ne Kadar Kazanıyor?

Asya Arslan karakterini canlandıran oyuncu Cansu Dere her bölüm için 110 bin TL alıyor. Oynadığı her Dizide üstün performans gösteren oyuncunun tekrar ekranda yer alması büyük ses getirdi. Başarılı oyuncu mükemmel oyunculuğu ile dikkat çekiyor.

Cansu Dere Kazanç
Cansu Dere Kazanç

Cansu DERE Biyografi

Kanal D ekranlarının takip edilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Doktor Asya karakterine can veren ünlü oyuncu Cansu Dere ile ilgili detaylar merak edilerek Cansu Dere kimdir, kaç yaşında, nereli? şeklinde sorularla araştırma yapılıyor. Peki, Sadakatsiz dizisinin Asya’sı Cansu Dere kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte biyografisi…

Cansu Dere Kaç Para Kazanıyor
Cansu Dere Kaç Para Kazanıyor

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Sadakatsiz’de Doktor Asya karakterini canlandıran ünlü oyuncu Cansu Dere ile ilgili bilgiler Cansu Dere kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularıyla araştırılıyor.

CANSU DERE NERELİ?

Kanal D dizisi Sadakatsizin güzel oyuncusu Cansu Dere ile ilgili merak edilen Cansu Dere kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularına ilişkin detaylar şöyle;

Cansu Dere, Türkiye’yi yurtdışındaki birçok organizasyonda da temsil etti. 2002 ve 2003 yıllarında Paris’te defilelerde yer aldı. Ayrıca birçok ünlü fotoğrafçıyla çalıştı.

 

Dere, 2000 yılında televizyona da adım attı. 2000 ve 2001’de Kanal D’de çocuk ve müzik programı, 2004’te “Türkiye’nin Yıldızları” adlı yarışmayı, 2003’te NTV’de Lifestyle adlı moda programını sundu. Oyunculuğa 2004 yılında yayınlanan Metro Palas dizisiyle başladı. Ancak dizi beklenen ilgiyi görmedi. 2005’te Alacakaranlık adlı dizide rol aldı. 2005 de NTV’de bir moda programı sunmaya başladı.

2006 yılında “Sıla” adlı dizide Mehmet Akif Alakurt ile birlikte başrol oynadı. 2007 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte “Son Osmanlı Yandım Ali” adlı filmde oynadı. 2009 yılında da Ezel dizisindeki Eyşan rolünü oynadı. 2010 yılında Cem Yılmaz’ın “Yahşi Batı” filminde Mary Lou karakterini oynamıştır.

Cansu DERE Kimdir?

SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir