1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor?

Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor?
Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor
0

Cihan Namı Diğer Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube içerikleri sayesinde sıkça gündemde yer alan Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Mezarcı Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor?

Socialblade verilerine göre aylık 12 Bin TL ile 25 Bin TL Arasında değişmektedir.

Mezarcı Kazanç
Mezarcı Kazanç

Mezarcı Kaç Para Kazanıyor?

Mezarcı, pubg mobile oyununu profesyonel seviyede oynayan asıl adı Cihan olan bir youtuberdır. Şu an ki takipçi sayısı bir milyonu aşan youtuber Mezarcı aynı zamanda nimo tv yayın yaparak da takipçilerine eğlenceli vakit sunuyor.

Mezarcı Kaç Para Kazanıyor
Mezarcı Kaç Para Kazanıyor

Özellikle pubg mobile yayıncıları arasında en sevilenler arasında yer alan Mezarcı aynı zamanda Kaos pubg mobile ekibinde yer alıyor. Bu ekipteki diğer oyuncular ise Doch, Amigo ve Gazi. Her gün saat 11 de youtube videosu paylaşan ve canlı yayınlarında izlenme sayısı on binleri geçen Mezarcı ne kadar kazanıyor?

Cihan Cavlak Kimdir?

Pubg Mobile denince belki de akla gelen ilk isimlerden biri de Cihan Cavlak yani tanınan adıyla Kaos Mezarcı diyebiliriz. Oyunu mobil platformda oynayan en iyi oyunculardan biri olan cihan cavlak hakkında ulaştığımız sizin de merak ettiğiniz bazı bilgileri paylaştık. Merak ettiğiniz Kaos Mezarcı Kimdir – Nereli – Kaç Yaşında – İletişim – Pubg id’si, Cihan Cavlak İnstagram adresi gibi bilgileri burada paylaştık.

Pubg Mobile Mezarcı Kimdir?

Mezarcıyı kısaca tanıyacak olursak,

Merhaba Dostlarım Ben Cihan 29 Yaşındayım Antalya’da yaşıyorum Genel olarak mobile oyunlar oynuyorum Pubg Mobile MEZARCI Olarak tanınıyorum E-spor dünyasında Mobile platformda yer alıyorum Türkiye de E-Spor sektörünü ve oyun dünyasında Türkiye’nin ne kadar güçlü olduğunu göstermeye çalışıyorum şeklindeki açıklamasına bakabilirsiniz.

Mezarcı Pubg Mobile id

Mezarcıyı Pubg Mobile oyunda eklemek isteyenler adını yazınca çok farklı sonuçlarla karşılaşabiliyor. Bunun yerine İD’den arama yapmak isteyenler aşağıdaki mezarcı id’si kullanarak arkadaş olarak ekleyebilir. Tabi arkadaşlık isteği kabul edilir mi bilemiyoruz. Çünkü videolarında da sürekli arkadaşlık isteklerinin spama düştüğünü dile getiriyor.

Kaos Mezarcı Pung Mobile İD: 510926827

Mezarcı Nimo TV Adresi

Başlangıçta Dlive canlı yayın platformunda yayın yapan mezarcı anlaşamadığı için nimo.tv’ye geçiş yapmıştır.

Ersin YEKİN Ne Kadar Kazanıyor?

Elraen Ne Kadar Kazanıyor?

Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Nimo.tv’de mezarcıya ulaşmak için giriş yapabilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir