1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Ersin YEKİN Ne Kadar Kazanıyor?

Ersin YEKİN Ne Kadar Kazanıyor?
Ersin YEKİN Ne Kadar Kazanıyor
1

Yayıncı Ersin YEKİN Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube içerikleri sayesinde sıkça gündemde yer alan Ersin YEKİN Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Ersin YEKİN Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Ersin YEKİN Ne Kadar Kazanıyor?

2,5 m civarı abonesi bulunan Ersin Yekinin Youtube kazancı aylık ortalama 66 Bin TL’dir.

Ersin YEKİN kazanç
Ersin YEKİN kazanç

Ersin Yekin kimdir?

PUBG Mobil yayınları ile tanınan Ersin Yekin, Nimo TV’nin yayıncıları için düzenlediği global bir etkinlik olan Nimo Superstar’da birinci oldu. Bunun üzerine Ersin Yekin’in başarısı Times Meydanı’nda bulunan Nasdaq ekranından kutlandı. Bu gelişmenin ardından Ersin Yekin kimdir, sorusuna yanıt aranıyor.

Ersin YEKİN kaç para alıyor
Ersin YEKİN kaç para alıyor

Online oyun severlerin PUBG Mobile yayınları ile tanıdığı Ersin Yekin, Nimo TV’nin etkinliğinde birinci oldu. Tencent iştiraki global yayın platformu Nimo TV’nin düzenlediği global bir etkinlik olan Nimo Superstar’da birinci olan Ersin Yekin’in başarısı Times Meydanı’nda bulunan ünlü Nasdaq ekranında kutlandı.

Nimo TV’de her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Ersin Yekin’in şu anda 637 bin 100 abonesi bulunuyor.

Ersin Yekin youtube kazancı?

Siirt doğumlu olan Ersin Yekin, hayatına İstanbul’da devam etmektedir. 27 yaşındaki Ersin Yekin, PUBG Mobile videoları ile tanınırken, YouTube ve Nimo TV üzerinden yayınlar yapıyor.

YouTube’da 2,04 milyon abonesi bulunan Ersin Yekin’in Nimo TV2de ise 637 bin 100 abonesi bulunuyor.

Ersin Yekin Ne Kadar Kazanıyor

Birçok youtuber gibi çeşitli gelir kaynağı olan Ersin Yekin, canlı yayınlar, youtube içerikleri, çekilişler, organizasyonlar ve sponsorlardan gelir elde ediyor. Her youtuberda merak edildiği gibi Ersin Yekin ne kadar kazanıyor sorusu da oldukça merak edilen bir konu. Ama yukarıda o kadar farklı gelir elde etme yöntemi varken net bir rakam vermemiz pek mümkün görünmüyor. Ama nimo tv canlı yayınlarından Ersin Yekin’in aldığı bağışlar dışında 50 Bin TL yakın bir miktar kazandığını biliyoruz. Bu miktar aylık kazandığı tutardır. Ayrıca yayın içerisinde izleyiciler de maddi olarak desteklerini iletebilmektedir.

Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Ersin Yekin Youtube Kanalı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir