1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?
Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor
2

Youtuber Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube içerikleri sayesinde bizleri bilgilendirmeyi amaçlayan Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Barış Özcan Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Tahmini olarak YouTube üzerinden sağlamış olduğu aylık kazanç  35 bin dolar. Amerika da yaşadığından dolayı dolar üzerinden kazanç sağlamaktadır. Abone sayısı 5.34 milyon kadardır.

Barış Özcan Kaç Para Kazanıyor
Barış Özcan Kaç Para Kazanıyor

 

Barış ÖZCAN

 • 23 Temmuz 1974 doğumlu. Evli ve 1 çocuk babası.
 • New York ve İstanbul’da Adobe, BASF, THY, LC Waikiki, Türk Telekom, LinkedIn, NYMag, TimeOut New York gibi markalara danışmanlık ve sosyal medya hizmeti veriyor.
 • Kişisel belgesellerini YouTube’da yapıyor. Sanat, tasarım ve teknoloji hikayelerini 4.3 milyondan fazla kişi yaklaşık 400 milyon kez izledi.
Barış Özcan kazanç
Barış Özcan kazanç
 • Geçmişte Photoshop, Flash, PDF gibi yazılım ürünlerini geliştiren Adobe’de 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü yaptı.
 • TRT, el-Cezire, CNNTürk gibi kanallarda yayınlanan belgeseller yaptı ve yönetti.
Barış Özcan youtube kazanç
Barış Özcan youtube kazanç
 • Bugüne kadar aralarında TEDx‘in de yer aldığı çeşitli konferanslarda 600’den fazla konuşma yaptı.
Barış Özcan youtubeden kaç para alıyor
Barış Özcan youtubeden kaç para alıyor
 • YouTube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu. #CreatorsforChange adlı bu program için uluslararası projeler üretiyor. Bunlardan bir web dizisi ve kısa filmi olan Scarecrow – Korkuluk toplamda 2 milyon kez izlendi.

NASA’ya ait Rover tipi uzay aracı Perseverance’ın Mars yüzeyine iniş yapmasının ardından, Youtube’un seçmiş olduğu dünya çapındaki 12 değişim elçisinden biri olan Barış Özcan, bu anı tüm ayrıntıları ile anlatabilmek için evinden 2.5 saat öncesinden önce canlı yayın başlattı. Bu yayınla birlikte Özcan sosyal medyada en çok konuşulan isimlerinden oldu. Peki, Barış Özcan kimdir? Barış Özcan’ın asıl mesleği ne?

12 DEĞİŞİM ELÇİSİNDEN BİRİ

Aralarında TEDx‘in de yer aldığı çeşitli konferanslarda 600’den fazla konuşma Özcan, YouTube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biridir.

 

Aynı zamanda #CreatorsforChange adlı program için uluslararası projeler üreten Özcan, profesyonel bir keynote speaker ve TEDx konuşmacısıdır.

Son yıllarda ürettiği Teknoloji, Tasarım ve Sanat videoları ile YouTube’da viral olan Özcan, Ocak 2022 tarihinden itibaren 5 milyon aboneye ulaştı.

Pewdiepie Ne Kadar Kazanıyor?

Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor?

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir