Oktay Kaynarca Ne Kadar Kazanıyor

Oktay Kaynarca Ne Kadar Kazanıyor

Oktay Kaynarca (Namı Diğer Hızır Reis) Ne Kadar Kazanıyor?

Oktay Kaynarca Ne Kadar Kazanıyor, Oktay Kaynarca Kazanç, Oktay kaynarca kaç para alıyor, Hızır reis bölüm başı kaç para alıyor, Oktay Kaynarca ne kadar kazanıyor 2022, Oktay Kaynarca kaç para kazanıyor? gibi soruların cevabını merak ettiğimiz için bu yazımızı hazırladık sizlerle paylaşmak istedik.

İşte Oktay Kaynarcanın Kazancı

Dizinin sevilen karakteri Hızır olarak başrolü üstlenen yakışıklı oyuncu Oktay Kaynarca’nın “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin bir bölümü için 85 bin TL aldığı söyleniyor. Ayrıca yapımcı Raci Sönmez’in yaptığı açıklamalara göre Oktay Kaynarca dizinin ilk 13 bölümünün ücretini de peşin aldığı bilinen bilgiler arasındadır. Halen devam eden dizi, ekranlarda büyük ilgi uyandırırken reyting sınırlarını da zorluyor.

Oktay Kaynarca kaç para kazanıyor
Oktay Kaynarca kaç para kazanıyor

Bugüne kadar sayısız birçok dizi ve filmde oynayan Oktay Kaynarca, birçok yarışma ve eğlence programının sunuculuğunu da yapmıştır. Şuan ise yapımcı koltuğunda Raci Sönmez ve Bahadır Özdener’in oturduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol oyuncu olarak rol alıyor. Tahminlere göre Oktay Kaynarca’nın aylık geliri iyi olduğu tahmin ediliyor.

 

Kısaca Oktay KAYNARCA

Bir dönem Zara ile birlikte “Salı Sefası” ve ATV ekranlarında “Türkünü Söyle” yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı. 1 Temmuz 2012 tarihinde reklamcı olan Melek Angun ile hayatını birleştirdi. Mayıs 2013’te ise bu evliliği sonlandırdı.

Oktay Kaynarca, 2012 yılında “Ustura Kemal” dizisiyle ekranlara geldi. Ancak dizi gerekli reyting seviyesine ulaşamadığı için dizi bitirildi. 2013 yılında “Kapanmadan Kazan” yarışma programının sunuculuğunu yapmak üzere 20 civarında program çekimi yapmıştır. Ancak bu dönemde Oktay Kaynarca’nın gezi parkı olaylarına destek vermesi sonucunda program iptal edildi ve Oktay Kaynarca yerine programın sunuculuğunu Murat Serezli üstlendi.

Kurtlar Vadisi dizisi ile daha çok tanınan ve üne kavuşan Oktay KaynarcaKurtlar Vadisi projesi bittikten sonra “Aşkımızda Ölüm Var”, “İlk Aşkım”, “Geniş Zamanlar” isimli dizilerde kısa süreli rol aldı. “Kuzey Rüzgarı” adı dizide ekranlara Poyraz karakteri ile merhaba diyen Oktay Kaynarca, daha sonrasında “Ölümden Öte Köy Yok” adında şiir albümü çıkardı. Bu sırada 6,5 yıl beraber olduğu Özgü Namal ile ilişkisini 2008 yılında bitirdi.

 

OKTAY KAYNARCA KİMDİR? bütün detaylarıyla BURADAN ulaşabilirsiniz.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

1 YORUM

  1. Trabzonlu Sivaslı

    Hastayım bu adama hasta. Oktay Kaynarca Kazandığı Para sonuna kadar helaldir!

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?