1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Barış Arduç Ne Kadar Kazanıyor?

Barış Arduç Ne Kadar Kazanıyor?
Barış Arduç Ne Kadar Kazanıyor
1

Barış Arduç Namı Diğer Alparslan Ne Kadar Kazanıyor?

Daha önce Barış Arduç Kimdir? bahsetmiştik. Tahmini kazancını araştırarak bulduğumuz sonuçları sizler ile paylaşmak istedik. Kimdir? bölümümüzden diğer ünlülerinde bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Barış AARDUÇ Ne Kadar Kazanıyor?

Çukur” dizisi ile seyirciye kendisini ispatlayan ve sevdiren Barış Arduç, diziden sonra bir süre ekranlara ara verdi ve ortalıkta görünmedi. Ancak ekranlardan çok fazla ayrı duramayan Barış Arduç, reyting rekortmeni olan “Alparslan: Büyük Selçuklu” dizisi ile ekranlara geri döndü. Böylece Barış Arduç’un “Alparslan: Büyük Selçuklu” dizisinde bölüm başına ne kadar kazanacağı merak konusu oldu.

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç, ”Alparslan: Büyük Selçuklu” dizisindeki rolü için her bölüm başına 280 Bin TL alıyor.

2015 yılının Haziran ayında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Kiralık Aşk” dizisinde başrolü Elçin Sangu ile paylaşırken Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen gibi isimlerle birlikte oynadı. Asıl tanınırlığını kazandığı “Kiralık Aşk” dizisi ile seyirciye oyunculuk kabiliyetini de göstermiş oldu. Dizisinde başarılı ve aynı zamanda duygularını içinde yaşayan ayakkabı tasarımcısı iş adamı olan “Ömer” karakterine hayat veren Barış Arduç, dizi bittikten sonra da geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Barış Arduç Ne Kadar Kazanıyor
Barış Arduç Ne Kadar Kazanıyor

Alparslan: Büyük Selçuklu BURADAN izleyebilirsiniz.

Dizi projelerinin yanı sıra sinema filmlerinde de kendisini yetiştiren ve başarıyı yakalayan Barış Arduç, beyaz perde ile yönetmen koltuğunda Hakan Yonat’ın oturduğu 2014 yılı yapımı “Sadece Sen” filmiyle tanıştı e filmin son sahnesinde Emin karakterine hayat verdi.

Ayrıca Kayra ZABCI Ne Kadar Kazanıyor? buradan bakabilirsiniz.

Oyuncu Barış Arduç bir otomobil markasıyla el sıkıştı. Arduç’un bu anlaşmadan 3 milyon TL alacağı iddia edildi

Gupse Özay’la ilişkisi ve oynadığı projelerle adından söz ettiren Barış Arduç, bir otomobil markasının yüzü oldu. Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, Barış Arduç’un film gibi çekilen reklam için 3 milyon TL aldığı iddia edildi. Barış Arduç’un daha önce de yüzü olduğu markalardan elde ettiği kazançları gayrimenkule yaptığı öne sürüldü. Oyuncu gelecek sene ekranda olacak yeni dizi projesi için çalışmalara da başlarken arkadaşı Engin Öztürk’le bir kulüp açacağı da iddialar arasında yer aldı. 31 yaşındaki Barış Arduç’un Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlamıştı.

Barış Arduç’un film gibi çekilen reklam için 3 milyon TL aldı.

Barış Arduç’un daha önce de yüzü olduğu markalardan elde ettiği kazançları gayrimenkule yaptığı öne sürüldü.

Oyuncu gelecek sene ekranda olacak yeni dizi projesi için çalışmalara da başlarken arkadaşı Engin Öztürk’le bir kulüp açacağı da iddialar arasında yer aldı.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir