1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Barış ARDUÇ Kimdir?

Barış ARDUÇ Kimdir?
Barış Arduç Kimdir
1

Barış Arduç Kimdir?

Barış ARDUÇ Kimdir? Barış Arduç, 9 ekim 1987 yılında Scherzingen İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarını İsviçre’de geçiren Barış Ardu, daha sonra ailesi ile birlikte 8 yaşındayken Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır dolayısıyla da ilkokul eğitimini Sakarya ve Gölcükte görmüştür. 1999 Gölcüük depremi sonrasında ailesiyle Bolu’ya taşınan Barış Arduç, Ortaokul eğtiiminin ilk sınıfını Bolu’da aldıktan sonra İstanbul’a giderek eğitmine İstanbul’da devam etmiştir. Türkiye’de görmüştür. Barış Arduç, emlakçılık yapan bir ailenin üç oğlundan birisidir. Barış Arduç’un Onur Arduç adında abisi ve Mert Arduç adında kardeşi vardır.

 

Barış ARDUÇ

BOYU: 1,87

Kilo: 78 KG

BURÇ: Terazi

Oyunculuğa karşı çocukluktan beri ilgisi olan Barış Arduç, tiyatro oyuncusu olan Ayla Algan ile tanıştıktan sonra Ekol Drama’da oyunculuk eğitimlerini aldı. Sonrasında Sadri Alışık tiyatrosun’da teatral eğitimine katılan Barış Arduç böylece oyunculuk alanında ilk profesyonel adımını atmıştır.

İlk olarak 2011 yıllarında “Küçük Hanımefendi”, “Dinle Sevgili” ve “Pis Yedili” dizilerinde oynamaya başlamıştır. Ardında 2012 yılında “Üzülme”, 2013-2014 yılları arasında “Bugünün Saraylısı” dizi projesine dizinin 5. Bölümünde dahil oldu. “Bugünün Saraylısı” isimli dizinin ilk sezonu 31 bölüm sürdü. 2. Sezonu yapan “Bugünün Saraylısı” reytinglerin düşmesi sebebiyle final yaptı ve yayından kaldırıldı. Ayrıca Barış Arduç,  2015 yılında ise “Racon Ailem İçin” gibi dizilerde başarılı oyunculuğunu sergilemiştir.

Erciyes Üniversitesi Spor Akademisi’ni kazanmıştır ancak ilk sene okula uyum sağlayamadığı için İstanbul’a geri dönüp yüzme, dağcılık, basketbol, futbol gibi birçok spor dallarıyla aktif olarak ilgilendi. Aynı zamanda Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’na bağlı olan Barış Arduç, 8 sene boyunca federasyonda cankurtaran olarak çalıştır.

2015 yılında başrol oynadığı “Kiralık Aşk” dizisi ile seyirciye kendisini daha fazla tanıtma ve sevdirme imkanı bulmuştur. Aynı zamanda “Kiralık Aşk” dizisinden sonra “Kuzgun” dizisinde başrol olmak üzere “Çukur” dizisinde de bir dönem rol almıştır.

Barış Arduç Kimdir
Barış Arduç Kimdir

Dizi projelerinin yanı sıra sinema filmlerinde de kendisini yetiştiren ve başarıyı yakalayan Barış Arduç,beyaz perde ile yönetmen koltuğunda Hakan Yonat’ın oturduğu 2014 yılı yapımı “Sadece Sen” filmiyle tanıştı e filmin son sahnesinde Emin karakterine hayat verdi.

2015 yılının Haziran ayında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Kiralık Aşk” dizisinde başrolü Elçin Sangu ile paylaşırken Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen gibi isimlerle birlikte oynadı. Asıl tanınırlığını kazandığı “Kiralık Aşk” dizisi ile seyirciye oyunculuk kabiliyetini de göstermiş oldu. Dizisinde başarılı ve aynı zamanda duygularını içinde yaşayan ayakkabı tasarımcısı iş adamı olan “Ömer” karakterine hayat veren Barış Arduç, dizi bittikten sonra da geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren ve gişe rekorları kıran, yönetmeliğini Hakan Algül’ün yaptığı Deliha dizisinde Gupse Özay, Cihan Esen, Zeynep Çamcı ile birlikte rol aldı. Deliha dizisinde “Cemil” karakterini canlandıran Barış Arduç, yine dizide Deliha karakterine hayat veren Gupse Özay’ın peşinden koştuğu yakışıklı fotoğrafçı rolündeydi.

 

Barış Arduç Ne Kadar Kazanıyor?

Kaynak: Vikipedi ve nekadarco

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir