1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Timuçin Esen Ne Kadar Kazanıyor

Timuçin Esen Ne Kadar Kazanıyor
Timuçin Esen Ne Kadar Kazanıyor
1

Timuçin Esen Ne Kadar Kazanıyor / Ateş Hekimoğlu

Hekim oğlu dizisinde Ateş HEKİMOĞLU karakterine can veren Timuçin ESEN ne kadar kazanıyor, Timuçin ESEN bölüm başı kaç para alıyor, Timuçin ESEN kaç para alıyor, Hekimoğlu Kaç Para Alıyor, Ateş Hekimoğlu Ne Kadar Kazanıyor sizler için araştırdık.

Timuçin Esen Ne Kadar Kazanıyor

Kanal D ekranlarının Final Yapan  “Hekimoğlu “ dizisinin başrol oyunculuğunu “Ateş Hekimoğlu” karakteri ile üstlenen Timuçin Esen, başrol oyuncusu olarak diziden en çok kazanan oyuncu olarak göze çarpıyor. “Ateş Hekimoğlu” karakterine hayat veren Timuçin Esen, “Hekimoğlu” dizisinde oynadığı her bölüm başına 50 Bin TL kazanıyordu. Bu rakam ile Timuçin Esen, dizinin en çok kazanan oyuncusu oluyor.

Ateş Hekim Oğlu Ne Kadar Kazanıyor
Ateş Hekim Oğlu Ne Kadar Kazanıyor

Timuçin Esen Özet Bilgi

Aslen Niğdeli olan Esen, her ikisi de avukat olan anne babanın ilk çocuğudur. Annesinin adı Nihal ve babasının adı Üstün Esen’dir. Çocukluğu 7 yaşına kadar Keban Barajı lojmanlarında geçti.

TED Ankara Koleji mezunudur. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde iki yıl okuduktan sonra İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Ankara Hacettepe Devlet Konservatuvarı’nda okurken barlarda çalıp söylemeye başladı.

İtalya ve ABD’de de tiyatro eğitimi almıştır. Los Angeles’taki California Insitute of the Arts’ta 7 yıl sinema – yönetmenlik üzerine master yapmıştır. Ayrıca ABD’deki oyuncu koçu Larry Moss’un öğrencilerinden biridir.

Timuçin Esen Ne Kazanıyor
Timuçin Esen Ne Kazanıyor

Öğrencilik yıllarında Çıkmaz Sokak adında orta metrajlı bir film çekmiştir. Bu filmde Engin Günaydın ve Olgun Şimşek rol almıştır. Konusu varoşlarda geçen, değişik bir anlatımı olan filmin bir kısmı dijital çekimle yapılmış olup belgesel ağırlıklı bir filmdir.

Türkiye’ye döndükten sonra, Gurbet Kadını dizisinde “Hakkı Ağa” rolüyle gönüllerde taht kuran oyuncu, dizi sonrasında Meltem Cumbul ve Şener Şen’le beraber Gönül Yarası adlı sinema filminde rol almıştır. Bu filmde; gözü kara, aşkı için dünyayı yakacak bir adam olan “Halil” karakterini canlandıran Esen, canlandırdığı bu karakterle 42. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ve SİYAD’da (Sinema Yazarları Derneği) En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü almıştır.

Sonrasında yönetmenliğini Uğur Yücel’in yaptığı Yazı Tura adlı filmde asker rolünü canlandırmıştır. Hırsız Polis adlı dizide; ideallerinin peşinden giden, adaleti gerçekleştirmek için çalışan, kendini tümüyle işine adayan ama ‘Mavi’ bir aşkla karşılaşan “Çınar” rolünü canlandırdı.

 

 

Timuçin ESEN kimdir? merak ediyorsanız BURADAN bakabilirsiniz.

Hekimoğlu Son Bölüm İzle

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir