Biran Damla YILMAZ Ne Kadar Kazanıyor?

Baraj Dizisinin Nehiri Biran Damla YILMAZ Ne Kadar Kazanıyor?

Sansasyonel bölümleriyle gündemde sıkça yer alan BARAJ dizisi başrollerinden Nehir karakterine hayat veren Biran Damla YILMAZ bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Biran YILMAZ’ın bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık.

Biran Damla YILMAZ Ne Kadar Kazanıyor?

Gündemden düşmeyen BARAJ dizisinde Nehir karakteri ile ekranlara gelen Biran Damla Yılmaz’ın söylentiler doğrultusunda her bölüm başına 50 Bin TL kazandığı biliniyor.

BİRAN DAMLA YILMAZ ne kadar kazanıyor
BİRAN DAMLA YILMAZ ne kadar kazanıyor

Genç ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, 2014 yılında başladığı oyunculuk kariyerine hala emin adımlarla devam ediyor. Birçok dizi projesinde rol alan Biran Yılmaz, şimdilerde FOX ekranlarında yayınlanan BARAJ dizisinde Nehir karakteri ile rol alıyor.

BİRAN DAMLA YILMAZ kaç para kazanıyor
BİRAN DAMLA YILMAZ kaç para kazanıyor

28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan genç ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, henüz çok genç olmasına rağmen birçok dizi ve film projesinde yer almış bir oyuncudur. Konservatuar eğitimi alarak oyunculuk kariyeri için basamakları birer birer çıkan Biran Damla Yılmaz, konservatuar eğitimi sonrasında ilk olarak 2014 yılında “Yasak” isimli dizide Esma karakterine hayat vererek kameralara merhaba dedi.

2014 yılından sonra “Beyaz Yalan”, “Çılgın Dershane: Ada”, “Kırgın Çiçekler”, “Mucize 2” ve “Canevim” gibi birçok dizide rol aldı. 1 metre 61 santim boyu olan Biran Damla Yılmaz, 54 kilo ve Yengeç burcudur.

 

ATV ekranlarında yayınlanan “Kırgın Çiçekler” dizisi ile daha fazla tanınma şansı yakalayan güzel ve genç oyuncu Biran Damla Yılmaz, hakkında merak ettiğiniz detaylar yazının devamında… Biran Damla Yılmaz kimdir ve ne kadar kazanıyor?

 

28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan genç ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, henüz çok genç olmasına rağmen birçok dizi ve film projesinde yer almış bir oyuncudur.

BİRAN DAMLA YILMAZ kimdir
BİRAN DAMLA YILMAZ kimdir

Konservatuar eğitimi alarak oyunculuk kariyeri için basamakları birer birer çıkan Biran Damla Yılmaz, konservatuar eğitimi sonrasında ilk olarak 2014 yılında “Yasak” isimli dizide Esma karakterine hayat vererek kameralara merhaba dedi.

 

Biran Damla YILMAZ kimdir?

Baraj Son Bölüm İzle

One thought on “Biran Damla YILMAZ Ne Kadar Kazanıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir