1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Ayşegül Yılmaz Kimdir?

Ayşegül Yılmaz Kimdir?
Ayşegül Yılmaz Kimdir
1

ÇGH2 Ayşegül Yılmaz Kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 atölyesiyle hayatımıza giren Ayşegül Yılmaz Kimdir, Ayşegül Yılmaz boyu kaç, Ayşegül Yılmaz kaç yaşında, Ayşegül Yılmaz kaç kilo, Ayşegül Yılmaz nereli, Ayşegül Yılmaz hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Ayşegül Yılmaz Kimdir?

BOYU: 1,68

YAŞI: 25

KİLOSU: 55

BURÇ: YAY

NERELİ: Zonguldak

Ayşegül boyu kaç
Ayşegül boyu kaç

 

Ayşegül Yılmaz Biyografi

13 Aralık 1994 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen Ayşegül Yılmaz, aslen Artvin Hopalıdır.

İlk orta ve lise eğitiminin ardından Kastamonu Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü kazanmıştır.

Ayşegül burç
Ayşegül burç

Birinci yılını bu bölümde tamamlayan Ayşegül Yılmaz, küçüklük hayali olan oyunculuk okumak için tekrar sınava hazırlanmış ve Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazanmıştır.

Ayşegül Yılmaz, 25 yaşında olup, 55 kilodur. Boyu 1.68 cm ve Yay burcundadır.

AYŞEGÜL YILMAZ OYUNCULUK HAYATI

Ayşegül Yılmaz, küçüklük yıllarında dansöz olmayı düşündüğünü ancak zamanla bu fikrinin değiştiğini ve oyuncu olmaya karar verdiğini söylüyor. Lise eğitimi sonrası Kastamonu Üniversitesi’nde grafik tasarım okurken oyunculuk hayalinin peşinden gitmek adına burayı bırakarak Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünde okumaya başlamıştır.

 

Üniversite eğitimine başlamadan önce Zonguldak Belediye Kültür Merkezi’nde çeşitli oyunlarda ve gösterilerde rol almıştır.

Üniversite okurken pek çok oyuncu seçmelerine de katılan Ayşegül Yılmaz, ilk kez Deliha filmiyle kameralar karşısına çıkmıştır.

Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul’dan ayrılmamak adına garsonluk bile yaparım diyen Yılmaz, BKM Mutfak seçmelerine girmiş ve burayı kazanmıştır. Hayalinin hep burada oyunculuk yapmak olduğunu söyleyen Ayşegül Yılmaz, BKM Mutfak seçmelerini kazandığı ve sevdiği yerde olduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti.

 

AYŞEGÜL YILMAZ ROL ALDIĞI DİZİ/FİMLER

Ayşegül yılmaz, BKM Mutfak oyunculuğu yanında bir de sinema filminde oynamıştır.

“Deliha” filmiyle ilk kez 2014 yılında izleyici karşısına çıkmıştır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, (2019)

 

1994 yılında doğan Ayşegül Yılmaz, kameraların karşısına ilk defa Deliha Filmiyle geçmiştir. Bu günlerde Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde yer alan Ayşegül Yılmaz’ın hayat hikayesi hakkında bilinmesi gereken her şey.

Ayşegül Yılmaz, 13 Aralık 1994 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Aslen Artvin Hopa’lıdır. Liseden mezun olduktan sonra 1 yıl Kastamonu Üniversitesi’nde Grafik Tasarım okuduktan sonra Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazandı.

Çok Güzel Hareketler 2 Son Bölüm İzle

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir