Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Çağlar Ertuğrul Namı Diğer Serdar Kimdir?

Çağlar Ertuğrul Kimdir, Teşkilat dizisi Serdar Kim?, Çağlar Ertuğrul Boyu Kaç?, Çağlar Ertuğrul Kaç Kilo?, Çağlar Ertuğrul Kaç Yaşında?, Çağlar Ertuğrul hangi Burç?, Çağlar Ertuğrul Nereli?

Bütün detaylarıyla sizlerin sorularını yanıtlamaya çalıştık.

 

İşte Teşkilat Dizisinin Serdarı;

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Boyu: 1,87

Kilosu: 81 KG

Yaşı: 33

Nereli: İzmir

Burç: Akrep

 

Çağlar Ertuğrul Kimdir yaşı kaç
Çağlar Ertuğrul Kimdir yaşı kaç

 

Oyuncu Çağlar Ertuğrul kimdir? “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde ‘Yağız Egemen’ rolünü canlandıran oyuncu Çağlar Ertuğrul kimdir? Daha öncesinde; Kurt Seyit ve Şura, Boynu Bükükler, Beyaz Karanfil ve Benim İçin Üzülme gibi dizi filmlerde roller alan oyuncu Çağlar Ertuğrul kimdir? “Dağ” adlı sinema filmi serileriyle popüler olan başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul kaç yaşındadır? Nerelidir? İşte; yakışıklı oyuncu ile ilgili merak edilenler…

Teşkilat Serdar Kim
Teşkilat Serdar Kim

Çağlar Ertuğrul Kimdir? Çağlar Ertuğrul aslen nerelidir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul hangi burç?

Genç ve yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. Aslen İzmir Karşıyakalı olan ünlü oyuncu akrep burcudur.

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987’de İzmir-Karşıyaka’da doğmuştur. Aslen de İzmir Karşıyakalıdır. ABD’li ünlü aktör Jake Gyllenhaal’e olan benzerliğiyle oldukça dikkat çeken Çağlar Ertuğrul, 1.88 cm boyunda, 81 kilo, yeşil gözlü ve Akrep burcudur. Koyu bir Karşıyaka taraftarıdır. Babası jeoloji mühendisi ve annesi diş hekimi olan oyuncunun bir tane ablası bulunmaktadır. 2005 yılında, İzmir Bornova Lisesinden; 2011 yılında ise Koç Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olmuştur. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Çağlar Ertuğrul
Çağlar Ertuğrul

 

Oyunculukla, üniversite döneminde tiyatro ile tanışmış ve ilk sahne deneyimini yine üniversite kulübünde bir oyunda yer alarak gerçekleştirmiştir. Vahide Perçin’in 35 Buçuk Sanat Akademisinde 1 yıl oyunculuk eğitimi görmüştür. Sonrasında, 3 MOTA Sanat Atölyesinde modern oyunculuk eğitimi almıştır.2012 yılında; tiyatro ile geçinemeyeceğini ve tam da Makine Mühendisliği yapmayı düşündüğü sıralarda; ‘Dağ’ filminden ve ‘Benim İçin Üzülme’ dizisinden teklif almış ve oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

Çağlar Ertuğrul yaşı
Çağlar Ertuğrul yaşı

 

2012 yılında rol aldığı “Dağ” filmiyle beğeni kazanan Ertuğrul, sonraki yıllarda, dizi ve sinema filmlerinde roller almaya devam etmiştir. 2017 yılında, Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisindeki ‘Yağız’ rolüyle de popüler olmuştur.Tiyatro, sinema ve dizi film oyunculuğunun yanı sıra reklam filmi oyunculuğu da yapan Çağlar Ertuğrul; Rocco Sıkı Sakız, Pınar Krem Peynir ve Turkcell gibi reklam filmlerinde rol almıştır. Ayrıca; kendisine ait bir Youtube kanalında birçok eğlenceli paylaşım videosu yayınlamaktadır. Basketbol, tenis, snowboard, film izleme, müzik, drama, gibi aktiviteler; ünlü oyuncunun hobileri arasında bulunuyor.

Çağlar Ertuğrul Boyu
Çağlar Ertuğrul Boyu

Çağlar Ertuğrul Çalışmaları

Çağlar Ertuğrul Dizi Filmleri

 • Afilli Aşk (2019 – Kerem Yiğiter)
 • Fazilet Hanım ve Kızları (2017-2018-Yağız Egemen)
 • Kurt Seyit ve Şura (2014-2. Sezon Boyunca-Yusuf)
 • Boynu Bükükler (2014-Ersin)
 • Beyaz Karanfil (2014-Başar)
 • Benim İçin Üzülme (2012-2013-2. Sezon Boyunca-Sinan)
Çağlar Ertuğrul Burç
Çağlar Ertuğrul Burç

Çağlar Ertuğrul Sinema Filmleri

 • Dağ (2012-Oğuz Çağlar)
 • Bana Masal Anlatma (2014-Erdil)
 • Dağ 2 (2016-Üsteğmen Oğuz Çağlar)
 • Biz Size Döneriz (2016-Akın)
 • Ailecek Şaşkınız (2018)

 

Çağlar Ertuğrul Tiyatro Oyunları

 • Romeo ve Juliet
 • Yobaz
 • Kaos Teorileri
 • Leş

Çağlar ERTUĞRUL Ne Kadar Kazanıyor?

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE

 

One thought on “Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir