1. Anasayfa
 2. Market Fiyatları

Et Balık Kurumu Fiyatları

Et Balık Kurumu Fiyatları
Et Balık Kurumu Fiyatları
3

Et Balık Kurumu hakkında merak ettiklerini araştıran tüketici veya kullanıcılar, internetten ve farklı mecralardan Et Balık Kurumu Fiyatları, Et Balık Kurumu Fiyatı, Güncel Et Balık Kurumu ne kadar? Gibi araştırmalar yapmaktadır. Fiyat araştırmasını internetten yapan kullanıcılar için hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda Et Balık Kurumu Fiyatları araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Et Balık Kurumu hakkındaki doğru bilgiye ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla Et Balık Kurumu Fiyat bilgisini hazırladık. Bu sayfadan Güncel Et Balık Kurumu Fiyatları yazımızı inceleyerek Et Balık Kurumu Fiyatı konusundaki sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Yazımızın devamından Et Balık Kurumu Fiyatları listesine ulaşabilir güncel fiyat bilgisini ulaşabilirsiniz.

Et Balık Kurumu Fiyatları yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Et Balık Kurumu Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Et Balık Kurumu Fiyatlar
Et Balık Kurumu Fiyatlar

Et Balık Kurumu Fiyatları

Et Balık Kurumu, müşterilerine kaliteli ve taze et ürünleri sunmaya devam ediyor. 2023 yılına girerken, Et Balık Kurumu fiyatları da güncellendi. İşte Et Balık Kurumu’nun 2023 fiyat listesi:

Et Fiyatları

ÜrünAğırlıkFiyat
Dana Kıyma1 kg89 TL
Dana Kuşbaşı1 kg99 TL
Dana Bonfile1 kg325 TL
Kuzu Pirzola1 kg134 TL
Kuzu Kıyma1 kg75 TL
Et Balık Kurumu Et Fiyatları Listesi
Toklu ÜrünleriAğırlıkFiyat
GÖVDE TOKLU1 kg90,00 TL
TOKLU BUT1 kg100,00 TL
TOKLU KOL1 kg92,00 TL
TOKLU PİRZOLA1 kg126,00 TL
TOKLU GERDAN1 kg83,00 TL
TOKLU GÜVEÇ (KABURGA)1 kg79,00 TL
TOKLU BEL KASKİ1 kg129,00 TL
Et Balık Kurumu Toklu Et Fiyatları Listesi
Koyun ÜrünleriFiyat
GÖVDE KOYUN72,00 TL
KOYUN BUT80,00 TL
KOYUN KOL73,00 TL
KOYUN PİRZOLA96,00 TL
KOYUN GERDAN66,00 TL
KOYUN GÜVEÇ (KABURGA)65,00 TL
KUYRUK YAĞI 99,00 TL
KOYUN BEL KASKİ98,00 TL
Et Balık Kurumu Koyun Eti Fiyatları Listesi
Tavuk ÜrünleriFiyatları
GÖVDE TAVUK 32,00 TL
MANGAL TAVUK36,00 TL
TAVUK BUT (KALÇALI)34,00 TL
TAVUK BUT (SPESİYAL) 38,00 TL
TAVUK GÖĞÜS (KANATSIZ) 36,00 TL
TAVUK GÖĞÜS (SPESİYAL) 36,00 TL
TAVUK KANAT 42,00 TL
TAVUK BAGET 38,00 TL
TAVUK PİRZOLA 44,00 TL
TAVUK SARMA 44,00 TL
TAVUK FİLETO (DERİLİ)45,00 TL
TAVUK FİLETO (DERİSİZ) 54,00 TL
TAVUK CİĞER18,00 TL
TAVUK TAŞLIK24,00 TL
Et Balık Kurumu Tavuk Eti Fiyatları Listesi

Balık Fiyatları

Et Balık Kurumu’nun taze balık ürünleri de müşterilerine sunulmaktadır. İşte Et Balık Kurumu’nun 2023 balık fiyatları:

ÜrünAğırlıkFiyat
Çupra1 kg80 TL
Levrek1 kg95 TL
Alabalık1 kg70 TL
Et Balık Kurumu Balık Fiyatları Listesi

Et Balık Kurumu’nda et fiyatlarına ek olarak, kesim fiyatları, kurbanlık hisse fiyatları ve diğer et ürünleri de bulunmaktadır. Et Balık Kurumu’nda fiyatlar düzenli olarak güncellenmektedir, bu nedenle fiyatlar değişebilir.

Et Balık Kurumu, müşterilerine kaliteli ve taze et ürünleri sunmaktadır. İster marketlerinden, ister online sipariş sisteminden olsun, Et Balık Kurumu’nun müşterileri, her zaman taze ve kaliteli et ürünleri almaktadır.

Et Balık Kurumu fiyatları, müşteri memnuniyeti ve rekabetçi bir pazarlama stratejisi göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Et Balık Kurumu’nun 2023 fiyat listesi, geniş bir ürün yelpazesi içermektedir. Ürünlerin ağırlığına ve türüne göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Dana eti, müşterilerin en sık tercih ettikleri et ürünleri arasındadır. Et Balık Kurumu’nun dana kıyma fiyatı 1 kg için 50 TL’dir. Ayrıca, dana kuşbaşı, dana bonfile ve kuzu pirzola gibi et ürünleri de mevcuttur. Et Balık Kurumu’nun kuzu kıyma fiyatı ise 1 kg için 75 TL’dir.

Et Balık Kurumu aynı zamanda taze balık ürünleri de sunmaktadır. Çupra, levrek ve alabalık gibi çeşitli balık türlerinin fiyatları da 1 kg başına değişmektedir. Et Balık Kurumu’nda ayrıca kesim fiyatları, kurbanlık hisse fiyatları ve diğer et ürünleri de mevcuttur.

Et Balık Kurumu fiyatları, sektördeki diğer rakip firmaların fiyatları ile karşılaştırıldığında oldukça rekabetçidir. Ayrıca, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile de öne çıkmaktadır.

Sonuç olarak, Et Balık Kurumu’nun 2023 fiyatları, kaliteli ve taze et ürünleri arayan müşteriler için uygun bir seçenektir. Siz de Et Balık Kurumu’nun ürünlerine göz atarak, kaliteli ve lezzetli et ürünleriyle sofralarınızı şenlendirebilirsiniz.

Salam, Sosis, Sucuk Fiyatları

Sosis, Sucuk, Salam ÜrünleriFiyatı
FERMENTE SUCUK134,00 TL
OSMANLI DANA SUCUK134,00 TL
ACILI SUCUK119,00 TL
BATON SUCUK119,00 TL
KANGAL SUCUK119,00 TL
MANGAL SUCUK119,00 TL
FISTIKLI SALAM104,00 TL
MACAR SALAM99,00 TL
KOKTEYL SOSİS98,00 TL
SOYULMUŞ SOSİS98,00 TL
Et Balık Kurumu Salam, Sosis, Sucuk Fiyatları Listesi

Et Balık Kurumu’nun fiyat listesi, müşterilerin ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Online sipariş sistemleri sayesinde müşteriler, ihtiyaçlarına göre ürünleri seçip, kolayca satın alabilmektedir. Ayrıca, Et Balık Kurumu’nun müşteri hizmetleri birimi de müşterilerin sorularına cevap vermek için her zaman hazır bir şekilde beklemektedir.

Et Balık Kurumu, müşterilerine sadece kaliteli ve taze ürünler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Et Balık Kurumu, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürün seçeneklerini artırmakta ve fiyatları da uygun tutmaktadır.

Et Balık Kurumu’nun 2023 fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

ÜrünlerAğırlıkFiyatı
Dana kıyma1 kg89 TL
Dana kuşbaşı1 kg99 TL
Dana bonfile1 kg325 TL
Kuzu kıyma1 kg75 TL
Kuzu pirzola1 kg134 TL
Çupra1 kg45 TL
Levrek1 kg65 TL
Alabalık1 kg35 TL
Et Balık Kurumu Fiyatları

Et Balık Kurumu ayrıca kesim fiyatları, kurbanlık hisse fiyatları ve diğer et ürünleri için de ayrı fiyat listeleri sunmaktadır. Müşteriler, Et Balık Kurumu’nun online sipariş sistemini kullanarak ürünleri kolayca satın alabilirler.

Et Balık Kurumu, müşterilerine kaliteli ve taze et ürünleri sunarak, sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Et Balık Kurumu, uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunarak müşteri sadakatini de sağlamaktadır. Siz de Et Balık Kurumu’nun ürünlerini deneyerek, kaliteli ve lezzetli et ürünleriyle sofralarınızı şenlendirebilirsiniz.

Paylaştığımız Et Balık Kurumu Fiyat Bilgisinde hata tespit ederseniz, güncellenmesini isterseniz bizlere yorumlar kısmından veya iletişim bilgilerimizden ulaşarak düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

Et Balık Kurumu Peynir Fiyatları

Et Balık Kurumu Peynir Fiyatları Listesi güncel olarak hazırlanmıştır.

Süt ÜrünleriFiyatları
500 GR LOR PEYNİRİ25,00 TL
400 GR  TOST PEYNİRİ45,00  TL
700 GR  TOST PEYNİRİ85,00 TL
400 GR KAŞAR PEYNİRİ55,00  TL
700 GR KAŞAR PEYNİRİ95,00  TL
500 GR BEYAZ PEYNİR45,00 TL
1000 GR BEYAZ PEYNİR85,00  TL
1000 GR TOST PEYNİRİ115,00 TL
1000 GR KAŞAR PEYNİRİ135,00 TL
Et Balık Kurumu Süt Ürünleri Fiyatları

Et Balık Kurumu Fiyatları Hakkında

Hazırladığımız Et Balık Kurumu fiyat bilgisi ilgili kurumlardan temin edilerek yayınlanmaktadır. Et Balık Kurumu hakkında oluşturduğumuz fiyat listesini sizlerle paylaştık. Paylaştığımız liste güncel ve doğrudur. Hatalı ve güncel olmayan bir bilgi ile karşılaşırsanız bizlere yorumlar kısmından ulaşabilir kısa zaman içerisinde güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Fiyat listemizi oluştururken en uygun Et Balık Kurumu fiyatı kriter olarak benimsemekteyiz. Ayrıca güncel Et Balık Kurumu fiyatı gibi araştırmalar baz alınmaktadır. Bu doğrultuda paylaşımlarımızda ki fiyat bilgisi güncel ve en uygun fiyat bilgisidir. Fiyat araştırması için sitemizdeki arama butonunu kullanabilirsiniz.

Et Balık Kurumu Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Et Balık Kurumunda
Et Balık Kurumunda

Et Balık Kurumu Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Et Balık Kurumu Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Et Balık Kurumu fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Et Balık Kurumu Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Et Balık Kurumu hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Et ve Balık Kurumu nereye bağlı?

Et ve Süt Kurumu (kısa adı: E.S.K.), merkezi Ankara’da bulunan, Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı resmî bir kurumdur.

Et Balik Kurumu kac ilde var?

Et ve Süt Kurumu; Adana, Ağrı, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Sakarya, Sincan, Sivas, Yozgat, Van Kombinaları ve İstanbul Et İşletme Müdürlüğü olmak üzere toplam 13 adet iş yeri ile faaliyetini sürdürmektedir.

Et ve Balık Kurumu eti nereden alıyor?

Bilindiği üzere Bakanlar Kurulu tarafından Kurumumuza verilen tarife kontenjanları kapsamında sığır eti ithalatı gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda Bosna Hersek‘ten de sığır eti ithal edilmektedir.

Et Balık Kurumu sahibi kim?

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ile Tarım Bakanlığı arasında bu hükümet döneminde yapılan görüşmeler, kaynak transferi ve personel sorunları nedeniyle uzun süre çözülemedi. Ardından 26 Ağustos 2005 tarihli Özelleştirme Yüksek Kurulu kararı ile EBK, özelleştirme kapsamından çıkartılarak, Tarım Bakanlığı’na verildi.

Et Balık Kurumunda et fiyatı ne kadardır?

Et ve süt kurumu satış noktalarında 1 kilogram kıyma fiyatı 120,00 TL ve 1 kilogram kuşbaşı et 130,00 TL’den satışa sunulmaktadır.

Et ve Süt Kurumu kıyma ne kadar?

Et ve süt kurumunda 1 kg dana kıyma 89 TL’dir.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Et Balık Kurumu Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Et Balık Kurumu Fiyatları gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Et Balık Kurumu fiyatı? Güncel Et Balık Kurumu fiyatı ve ucuz Et Balık Kurumu Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Et Balık Kurumu Fiyatları

Et Balık Kurumu Hayvan Alım Fiyatları

BÜYÜKBAŞ HAYVAN ALIM FİYATLARI
HAYVAN CİNSİAsgari Ağırlık
(DAHİL)
Azami Ağırlık
(HARİÇ)
RANDIMANFİYAT
TL/ET KG
  I. KALİTE (Tosun)20057 ve Üzeri140,00
56139,00
55138,00
54137,00
53135,00
   II. KALİTE
(Düve, Erkek Manda,
II. Kalite Tosun)
18052 ve Üzeri132,00
III. KALİTE
(İnek, Dişi Manda,
III. Kalite Düve,
III. Kalite Tosun)
18049 ve Üzeri126,00
18048 ve Altı119,00
150180Tüm Randımanlar109,00
0150Tüm Randımanlar103,00
KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ALIM FİYATLARI
HAYVAN CİNSİAsgari Ağırlık (Dahil) Azami Ağırlık (Hariç)Kesim ŞekliFİYAT
TL / ET KG
KUZU1526Kuyruk Yağlı99,00*
15 Kg Altı90,00
264090,00
40 Kg Üzeri75,00
TOKLU2340Kuyruk Yağlı90,00
23 Kg Altı75,00
40 Kg Üzeri75,00
KOYUN22 Kg ve ÜzeriKuyruk Yağlı75,00
22 Kg Altı65,00
OĞLAK1023 50,00
10 Kg Altı46,00
233046,00
30 Kg Üzeri38,00
ÇEPİÇ2035 46,00
20 Kg Altı38,00
35 Kg Üzeri38,00
KEÇİ19 Kg ve Üzeri 38,00
19 Kg Altı36,00
KANATLI HAYVAN ALIMLARI (KESİMLİK TAVUK- BROYLER) FİYAT
TL / CANLI KG
I. KALİTE SERBEST ALIM (KESİMLİK ETÇİ PİLİÇ)
29,01
Et Balık kurumu HAYVAN ALIM FİYAT LİSTESİ

Diğer İçeriklerimiz;

Trakya Birlik Ayçiçek Fiyatları

Başmakçı Yumurta Fiyatları

Bim Et Ürünleri Fiyatları

Almanya Et Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları

Bim Nugget Fiyatları

Et Fiyatları

Kim Market Et Fiyatları

Mopaş Et Fiyatları

Onur Market Et Fiyatları

BİM Et Fiyatları

Carrefoursa Et Fiyatları

Carrefour Et Fiyatları

A101 Et Fiyatları

Çağrı Market Et Fiyatları

Happy Center Et Fiyatları

Bizim Toptan Et Fiyatları

Metro Market Et Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. أسعار اللحوم باهظة الثمن

 2. Et balık kurumunda bile 2023 et fiyatları bu şekilde ise vay ki vay halimize…

 3. Et balık kurumunda bile fiyatlar çok yüksek. Ekonomi ne zaman düzelir bilgisi olan var mı? vallahi zor geçiniyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir