1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Hünkar Restaurant Menü Fiyatları

Hünkar Restaurant Menü Fiyatları
Hunkar 2022 Güncel Menü Fiyat Listesi
1

Hünkar Restaurant Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Hünkar Restaurant Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Hünkar Restaurant Menü Fiyatları, Güncel Hünkar Restaurant Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Hünkar Restaurant Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Hünkar Restaurant Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Hünkar Restaurant Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Hünkar Restaurant Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Hünkar Restaurant Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Hünkar Restaurant Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Hünkar Restaurant Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Hünkar Restaurant Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Hünkar Restaurant Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Hünkar Restaurant Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Hünkar Restaurant Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Hünkar Restaurant Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Hünkar Restaurant Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Hünkar Restaurant Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Hünkar Restaurant Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Hünkar Restaurant Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Hünkar Restaurant Menü

Hünkar Restaurant Menü Fiyatı 2022 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Hünkar Restaurant Menü Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Hünkar Restaurant Menü Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Hünkar Restaurant Menü Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Güncel Hünkar Restaurant Menü fiyatları, Hünkar Restaurant Menü fiyatı, Hünkar Restaurant Menü ne kadar? Hünkar Restaurant Menü kaç para, zamlı Hünkar Restaurant Menü fiyatları. Hünkar Restaurant Menü fiyat bilgisi, 2022 Hünkar Restaurant Menü fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2022 Güncel Hünkar Restaurant Menü Fiyatları listemizi paylaşalım.

Hünkar Restaurant Menü Fiyatları

Et Yemekleri
Hünkarbeğendi-Tas Kebabı- 70 TL
Fırında Tavuk But 45 TL
Hünkarbeğendi-Kuzu Tandır- 70 TL
Yan Yemekler
Cacık 20 TL
Çömlek Yoğurt 20 TL
Yoğurt 20 TL

Hünkar Restaurant Menü Fiyatları

Salatalar
Çoban Salata 22 TL
Mevsim Salata 22 TL
Yeşillik Salatası 22 TL
Tavuklu Salata 55 TL
Gavurdağı Salata 30 TL
Ton Balıklı Salata 50 TL
Galip Bey’in Salatası 22 TL
Tatlılar
Fırın Sütlaç 23 TL
Günün Kompostosu 23 TL
İrmik Helvası 23 TL
Kemalpaşa 23 TL
Şekerpare 23 TL
Sütlü Tel Kadayıf  25 TL
İçecekler
Kutu İçecekler 12 TL
Açık Ayran 11 TL
Su 7 TL

Basında Hünkar
Basında Hünkar Fiyatinedir
Basında Hünkar Fiyatinedir
Adres: Harbiye, Mim Kemal Öke Cd. No:21, 34271 Şişli/İstanbul

Telefon: (0212) 225 46 64

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir