1. Anasayfa
 2. Elektronik

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları
İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları
0

Güncel İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları gelişen ve güncellenen teknoloji sayesinde evimizin veya iş yerlerimizin musluklarından akan şebeke suyunu arıtarak temiz ve içilebilir hale getiren cihazlara su arıtma cihazı denmektedir. Bu su arıtma cihazlarının büyük bir kısmı Nano teknoloji ile üretilmektedir ve reverse osmosis denilen bir prensibe göre çalışmaktadırlar. Fakat içerisindeki tüm yararlı ve faydalı olan bakteri ve minerallerden arıtılan bu saf su, fabrikasyon çalışmalarının belli alanlarında kullanıldığından çoğunlukla tercih edilmektedir.

2022 İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları
İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

 

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

 

Güncel İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları
Güncel İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Sizler için kaleme aldığımız bu yazımızda su arıtma cihazları hakkında bilgi verirken, çalışma prensibini kolay ve anlaşılır bir dille anlatmaya çalışacağız.

Özellikle son zamanlarda artan hazır damacana su fiyatları sebebiyle bir çok ev artık kendi suyunu kendisi elde etmeye çalışmaktadır. Büyük şehirlerde evlerin veya iş yerlerinin musluklarından akan suyun içilmesi çok da uygun değildir.

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları 2022
İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Hatta bazı kesimlerde suyun kötü koktuğu da bilinmektedir. Bu sebeple ev tipi su arıtma cihazları oldukça rağbet görmeye başlamıştır.

Peki bu su arıtma cihazları nasıl çalışır gelin birlikte inceleyelim.

 

Özellikleri GÜÇLÜ VE AKILLI

 • 5 Kademeli Anti-Bakteriyel Fİltrasyon Sistemi
 • 8.litre Yüksek Basınclı Temiz Su Deposu
 • Arıza ve Filtre Kirlilik Uyarı Sistemi
 • Pnömatik Kaçak Su Kontrol ve Bildirim Sistemi

Aura Cebilon Unique, İhlas Su Arıtma Sistemlerinin Tasarım Ödüllü Premium Modelidir ve 7 Yıl Garantilidir…

 • Ergonomik Tasarım
 • 5 Kademeli İnLine Filtrasyon Sistemi
 • Deposu İçersinde Tek Parça Şık Tasarım
 • 6 Litre Yüksek Basınçlı Temiz Su Deposu
 • Mekanik Kaçak Su Emniyet Valfi

Aura Cebilon Plus; İhlas Su Arıtma Sistemlerinin En Yeni ve Ekonomik Cihazıdır,

6 Ayda 1 Kez Kontrol Edilir ve 5 Yıl Garantilidir…

UCUZ SU ARITMA CİHAZLARI İLE

ARASINDAKI FARKLAR NELERDİR?

Hem Aura Cebilon Unique, Hemde aura Aura Cebilon Plus Su Arıtma Sistemleri Günümüz Dünyasının En Son Teknoloji Olan REVERSE OSMOSİS Sistemi İle Çalışan Cihazlardır,

Aura Cebilon Ürün Grupları N.S.F, Water Quality Assocation, Ansi Gibi Dünya’nın Önde Gelen Sağlık Kurumlarının Sertifikalarına Sahip Olan Cihazlardır.

İhlas Su Arıtma Cihazları; İnsan Sağlığı, Hijyen, Kullanılabilirlik İlkesi İle Üretilen ve Dünya’da 60’dan Fazla Ülkede Kullanılan Cihazlardır.

İhlas Su Arıtma Sistemleri, Uzun Yıllar Temiz Su İhtiyacınızı Karşılayacak SAĞLIKLI ve GÜVENİLİR Cihazlardır.

İhlas Su Arıtma Cihazı Özelliklleri

Sİparişiniz sonrası kargo ile tarafınıza fatura gönderilmektedir. Cihazımız ilgili servis tarafından getirilerek ücretsiz olarak kurulum yapılmaktadır.

Aura Cebilon SILVER, belediye arıtma proseslerinden geçmis sebeke sularından içme suyu elde etmede kullanılır. Arıtılacak su mikrobiyolojik olarak güvenli, gerekli dezenfeksiyon islemine tabi tutulmus olmalıdır. Suya ait parametrelerin asagıdaki sınırları içerisinde olması cihazın verimli çalısmasını sağlar. TDS degeri çok yüksek olan deniz suyu, kuyu suyu, çamurlu su vb. sular için farklı dizayn edilmis sistemler vardır.

12 inch Inline 5 Mikron Sediment Filtre

12 inch Inline GAC Filtre

12 inch Inline 1 Mikron Sediment Filtre

75 GPD RO Membran

10 Inch Inline Mineralli Son Karbon Filtre

Tank Ebadı : Çap 24,4 cm, Boy 36,6 cm

Cihaz Ebadı : 400x270x385mm

Brüt Ağırlık : 9,5 Kg

Silver cihazımız pompasız bir modledir. Şebeke suyu basıncı ile çalışmaktadır.

İHLAS PAZARLAMA GARANTİSİYLE SU ARITMA CİHAZSIZ EV KALMAYACAK

YENİ SİLVER MODELİ İLE SAĞLIKLI SU FIRSATINI KAÇIRMAYIN

EVİNİZDEKİ SAĞLIKLI SU KAYNAĞI

MUSLUĞUNUZDA Kİ DOĞAL KAYNAK SUYU

ReverseOsmosis teknolojisi ile geliştirilen Aura Cebilon Silver,şebeke suyunusağlıklı, içilebilir suya dönüştürürken 5 farklı filtreleme sistemindengeçirmektedir.

5 MikronSediment Filtre: Su içerisinde bulanıklığa neden olankum, kil toprak gibikirlilikleri tutar. Bu filtreden 5 mikrometreden büyükpartiküller geçemez.

Aktif KarbonFiltre (GAC) : Suyun içerisinde bulunan serbest klor ve organik kimyasallarıfiltreler. Karbon filtreler genellikle bakter iüremesine elverişli ortamlardır.Bu nedenle Aura Cebilon Silver’da kullanılan karbon filtreler antibakteriyelözelliğe sahip gümüş iyonları içerir.

1 MikronSediment Filtre: Aktif Karbon (GAC) filtreden kaçabilecekkarbon tozlarınıfiltreleyerek membranın uzun ömürlü olmasını sağlar. Bufiltreden 1mikrometreden büyük partiküller geçemez.

Ters OsmozMembran Filtre: Ters Osmoz sisteminin kalbidir. Sumolekülleri hariç suiçindeki tüm olumsuz unsurları %98 oranında arıtır.

Mineralli SonKarbon Filtre: Arıtılmış suya yararlı minerallerinilavesini yaparak suyuntadını ve kokusunu iyileştirir. Suyun pH derecesinidengeler. Bu filtre AuraCebilon’un özel tasarımıdır. Sıradan benzer filtrelerdemineral katkı ilavesiyoktur.

 

GÜVENİLİR SAĞLIKLI SU CEBILON SILVER REVERSE OSMOSIS SYSTEM

7/24 musluktantaze ve sağlıklı su sağlayan Aura Cebilon Silver,şık tasarımı ile uzun ömürlüve kullanımı kolay su arıtma cihazıdır.

 

SUDANSEBEPLERLE SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN.

Artan nüfus vesanayileşme sebebiyle şebeke suları yeterince sağlıklı olmamakla birlikte sıksık su tüketiminden kaynaklanan sağlık sorunları ortayaçıkmaktadır. Şebekesularında yaşanan problemler nedeniyle tüketicilerdamacana sularayönelmektedir. Damacana sularda da hijyenik şartların sağlanamaması,plastikkullanımı farklı sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

DAMACANASULARLA İLGİLİ ÖNEMLI HATIRLATMALAR

24 Saatiçerisinde tüketilmelidir.

Güneş ışığıile temas etmemelidir.

65 Dolumdansonra imha edilmelidir.

Damacananınyıpranmamış, temiz, saydam olması gereklidir.

Damacanaüretiminin hammaddesi Bisfenol A(BPA) maddesi zehirlidir, hormonal bozukluklardışında obeziteye sebep olmaktadır.

Uzmanlartarafından düzenli denetlenmeli, pompa ya da su çeşmesi kullanılıyorsa,bunların en az ayda bir kez temizliği yapılmalıdır.

BAKIMVE SERVİS KOLAYL

IĞI

MEKANİKSU KESME SİSTEMİ

PHDENGELEYİCİ MİNERAL FİLTRE

%100 Müşteri Memnuniyeti

Türkiye genelinde 170 servis noktasıile her gün 4.500 SERVİS HİZMETİ vermekteyiz.

81 İlde Yetkili Servis Hizmeti

Ücretsiz Keşif & Montaj

Bakım ve Montaj Kolaylığı

Ulusal ve Uluslararası Standart veSertifikalarla

Kaliteli Üretim

Şık Tasarım, Yer Kaplamaz

Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir