1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Ora Lahmacun Menü Fiyatları

Ora Lahmacun Menü Fiyatları
Ora Lahmacun 2022 Menüler ve fiyatları
0

Ora Lahmacun Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Ora Lahmacun Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Ora Lahmacun Menü Fiyatları, Güncel Ora Lahmacun Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Ora Lahmacun Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Ora Lahmacun Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Ora Lahmacun Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Ora Lahmacun Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Ora Lahmacun Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Ora Lahmacun Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Ora Lahmacun Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Ora Lahmacun Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Ora Lahmacun Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Ora Lahmacun Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Ora Lahmacun Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Ora Lahmacun Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Ora Lahmacun Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Ora Lahmacun Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Ora Lahmacun Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Ora Lahmacun Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Ora Lahmacun Menü

O aradığın enfes lezzetler burada, burası Ora!

İzmir’in efsanevi lezzeti Ora, günümüzden 23 yıl önce, bir Cumhuriyet Bayramı gününde kuruldu.

29 Ekim 1996 günü, İzmir’in Pasaport semtindeki 39 metrekarelik küçük bir dükkanda çok büyük bir heyecanla üretilmeye başlanan Ora lezzetleri, İzmirliler tarafından hemen fark edildi.

 

Ora, lezzetlerini yöresinden alır…

Çünkü lezzet olarak çok farklı, hizmet olarak çok özenli, çok saygılıydık. Böyle olabildiğimiz ve böyle kalabildiğimiz sürece yaşayabileceğimize, İzmirlilerin sevgisiyle büyüyebileceğimize, ilk günden itibaren inanmıştık. O günden bugüne geçen 23 yıllık süre içerisindeki her an, bu inançlarla yaşadık, işimizde daha iyi olabilmek için sürekli çalıştık, sürekli araştırdık. İzmir’de sadece sıra dışı lezzetlerimizle değil; ilklerimizle, yeniliklerimizle de tanındık. Ambalajdan, ürün sunumuna ve ürün lezzetine kadar içinde bulunduğumuz sektörde öncü firmalardanız. Malzemeler, marketten değil Memleketten alınır!

Bir çok farklı ilden malzeme getirip, yemeklerimizi, geleneksel yöntemlerle hazırlıyoruz! Türkiye’nin dört bir yanından toplanan malzemeler, ustalarımız tarafından eşsiz lezzetlere dönüştürülür. Balıkesir meralarında serbest dolaşan dana ve kuzuların etleri, Kahramanmaraş’ın biberleri, Konya’nın buğdayı, Çanakkale’nin domatesi, Sakarya’nın soğanı, Gaziantep’in mercimeği ve fıstığı, Antakya’nın ev salçası ürünlerimize lezzet katan unsurlarımızdır. Alım yaptığımız tüm ürünlerin taze ve katkısız olması bizim en önem verdiğimiz noktalardandır. Eğitimli ve yaratıcı ustalarımız ile her gün kendimizi geliştirmeye ve gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.

Bize müşteri değil misafirlerimiz gelir!

Tüm servis personelimiz ve çalışanlarımız bu hassasiyet ile çalışır. Yönetimde şeffaflık, taahhütlere sadakat, ürün ve hizmet satın alımlarında; kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul eden kişi, kurum ve kuruluşlarla çalışmak, sektörüyle ilgili olarak tespit edilmiş kalite standartlarına harfiyen uymak, tüm ticari ilişkilerini, ilgili yasal mevzuatlar dahilinde gerçekleştirmek, müşterilerini olduğu kadar çalışanlarını da mutlu edebilmek, temel kurumsal ilkemizdir.

Ora Lahmacun Menü Fiyatları
Ora Lahmacun Menü Fiyatları

Ora Lahmacun Menü Fiyatları

ÇORBALAR
Mercimek 10 TL
Ezogelin 10 TL
Tavuk Suyu 11 TL
İşkembe 14 TL
Dil Paça 17 TL
Domates 11 TL
Karışık 17 TL
LAHMACUNLAR
Özel Ora Lahmacun 10,50 TL
Kaşarlı Özel Ora Lahmacun 11,50 TL
Antep Lahmacun 10,50 TL
Kaşarlı Antep Lahmacun 10,50 TL
PİDELER
ETLİ PİDELER
Kıymalı Pide 16 TL
Kıymalı + Yumurtalı 17 TL
Kıymalı Kaşarlı Pide 18 TL
Kuşbaşılı Pide 22 TL
Kuşbaşılı + Kaşarlı 24 TL
Kavurmalı Yumurtalı Pide 28 TL
Sucuklu Kaşarlı Pide 21 TL
Kokoreçli 26 TL
İstanbul Usülü Kokoreçli 26 TL
Kaburgalı 26 TL
Pastırmalı Kaşarlı Pide 22 TL
Pastırmalı ve Otlu Kapalı Pide 22 TL
SEBZELİ PİDELER
Otlu Pide 16 TL
Dört Peynirli Maydonozlu 17 TL
Kaşarlı Pide 17 TL
Mantarlı Kaşarlı Pide 17 TL
Karışık Sebzeli 17 TL
Patlıcanlı Kaşarlı Pide 26 TL
Pastırmalı Otlu Kapalı 26 TL
KEBAPLAR
Adana Kebap 25 TL
Urfa Kebap 25 TL
Manisa Kebabı 216 TL
Sarma Beyti Kebap 29 TL
Asabi Kebap 38 TL
Patlıcanlı Kebap 29 TL
Ora Kebap 39 TL
Tepsi Kebap(2 Kişilik) 98 TL
IZGARALAR
Köy Köftesi 25 TL
Kasap Köfte 27 TL
Gurme Köfte 27 TL
Kuzu Şiş 38 TL
Tavuk Şiş 24 TL
Izgara Tavuk 24 TL
Çocuk Köfte Menü 19 TL
KİREMİTLER
Kiremitte Kuzu 38
Kiremitte Köy Köftesi 25 TL
Kiremitte Tavuk 24 TL
SALATALAR
Izgara Tavuklu Salata 18 TL
Geleneksel Salata 12 TL
Ora Salata 12 TL
Gavurdağı Salata 14 TL
DİĞER ÜRÜNLER
İçli Köfte(2 Adet) 14 TL
Humus(Sade) 9 TL
Çiğ Köfte 11 TL
Sucuklu Humus 13 TL
Patırmalı Humus 15 TL
Patates Kızartması 9 TL
TATLILAR
Leyla Tatlısı 12 TL
Künefe 12 TL
Fıstıklı Kadayıf 14 TL
Katmer 16 TL

Altıngül Kebap Menü Fiyatları

Ora Lahmacun Web Sitesi

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir