1. Anasayfa
 2. Sağlık

Premium Akıllı Lens Fiyatları

Premium Akıllı Lens Fiyatları
Premium Akıllı Lens Fiyatları
1

Güncel fiyatları bilgi paylaşım sitemizde sizler için Premium Akıllı Lens Fiyatlarını hazırladık ve sunacağız. Premium Akıllı Lens Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilen ve araştırılanlardan olmuştur. Premium Akıllı Lens tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Premium Akıllı Lens Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Premium Akıllı Lens Fiyat listesi doğru ve güncel olarak hazırlanmıştır. Sizler için oluşturduğumuz güncel Premium Akıllı Lens Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Premium Akıllı Lens Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Premium Akıllı Lens Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Haftalık periyotlar halinde yazımız, listemiz düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Premium Akıllı Lens Fiyatı 2024 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Premium Akıllı Lens Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Premium Akıllı Lens Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Premium Akıllı Lens Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Güncel Premium Akıllı Lens fiyatları, Premium Akıllı Lens fiyatı, Premium Akıllı Lens ne kadar? Premium Akıllı Lens kaç para, zamlı Premium Akıllı Lens fiyatları. Premium Akıllı Lens fiyat bilgisi, 2024 Premium Akıllı Lens fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2024 Güncel Premium Akıllı Lens Fiyatları listemizi paylaşalım.

Premium Akıllı Lens Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Premium Akıllı Lens Fiyatları farklılık gösterir.

Premium Akıllı Lens Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen Premium Akıllı Lens, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. Premium Akıllı Lens tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Premium Akıllı Lens Fiyatları listemiz güncel olarak hazırlanmıştır ve size doğru bilgili ulaştırmak istemektedir. Premium Akıllı Lens Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık Fiyatları kategorimizde yer alan Premium Akıllı Lens Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

premium akıllı lens ameliyatı fiyatları
premium akıllı lens ameliyatı fiyatları

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

Fiyat konusunda çok değişken etkeni olsa da genel anlamda 10,000 TL ile 15,000 TL arasında olduğunu öğrendik. 2024 yılında Akıllı Lens Fiyatı 10 bin ile 15 bin TL arasındadır.

Premium Akıllı Lens Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Premium Akıllı Lens Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Premium Akıllı Lens Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Premium Akıllı Lens gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Premium Akıllı Lens Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Premium Akıllı Lens Fiyatları

Güncel olarak paylaştığımız Premium Akıllı Lens Fiyat listemizde,

Sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Premium Akıllı Lens Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Premium Akıllı Lens Nedir?

Göz bebeğinin arkasında bulunan  göz içi merceğinin  saydamlığını kaybetmesine katarakt adı verilir. Katarakt gelişimi en çok yaşlanmanın doğal sonucu olarak karşımıza çıkmakla birlikte ender olarak doğumsal olarak , travmalara ve kullanılan ilaçlara bağlı da gelişebilmektedir.

Uzayan insan hayatı ile birlikte katarakt ameliyatı bügün dünyada  en çok uygulanan ameliyattır. Katarakt gelişmeye başladıktan sonra bu süreci geriye döndürecek bir medikal tedavi yoktur. Bu nedenle şikayetler oluşmaya başladıktan sonra yapılması gereken saydamlığını kaybeden merceğin çıkarılarak yerine yapay mercek konulmasıdır.

10 yıl öncesine kadar  standart bir ameliyat olarak gerçekleştirilen ve ameliyat sonrası uzak ve yakın gözlük  kullanılmasını gerektiren bu operasyon, yaşanan gelişmelerle birlikte  gözlüksüz bir hayata imkan tanır hale gelmiştir.

Bu amaçla kullanılanan  Premium yani yüksek kaliteli akıllı mercekleri 3 ana grup altında incelleyebiliriz:

 1. Torik mercekler:  Astigmat göz yapısından kaynaklanan hem uzak hem de yakın görmeyi bozan bir kırılma kusurudur. Standart merceklerin düzeltemediği bu kusur torik merceklerle kalıcı olarak düzeltilebilmekte ve operasyon sonrası uzak gözlük ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.
 2. Multifokal mercekler: Hem uzağı hem yakını gösteren merceklerdir.Doğal merceğimizin  belli bir yaşa kadar akomodasyon yani mesafeye göre kırıcılığını değiştirerek uyum sağlama özelliği vardır. 40-45 yaşlarında bu özellik yavaş yavaş azalmaya başlar ve yakını görmek için gözlük kullanmak durumunda kalırız. Presbiyopi yani yaşlı göz adını verdiğimiz bu durum adından da anlaşılacağı gibi aslında doğal bir yaş alma sürecidir. Uzun yıllardır başarı ile uygulanan Excimer laser uygulamalarının da presbiyopiyi kalıcı  olarak düzeltici etkisi yoktur.

  Endüstrinin doğal merceğimiz gibi çalışan yani göz kaslarımızın hareketi ile yakını ve orta mesafeyi odaklayabilen  akomodatif mercek üretme çalışmaları tüm  hızıyla devam etmekle birlikte bu konuda  hali hazırda istenilen  noktaya ulaşılamamıştır.

  Bu nedenle  günümüzde farklı optik prensipler ve lens dizaynları ile yakın görme sağlanabilmektedir . 20 yıldır gelişen multifokal lens teknolojisinde bugün için en çok  tercih edilen  difraktif trifokal akıllı merceklerdir.

  Difraksiyon ışığın pürüzlü bir yüzeyden geçerken bükülmesi sonucu farklı odaklar oluşturmasıdır Difraktif trifokal merceklerde, ışık lensin üzerinde yer alan halkalarda yakın –orta ve uzak mesafe olmak üzere 3 farklı odağa bölünür.

  Işığın bölünmesi bize bu üç odakta net bir görüntü oluşturmakla birlikte beraberinde kontrast duyarlılıkta azalma, ışığı haleli görme, parlama gibi istenmeyen etkiler oluşturabilmektedir. Fotik fenomen adı verilen bu istenmeyen etkilerin şiddeti  ve süresi  kişiden kişiye değişebilmektedir. Belli bir adaptasyon süresi sonrasında  ise beyin bu yeni duruma adapte olmaktadır.

Premium Akıllı Lens Fiyatı
Premium Akıllı Lens Fiyatı

Premium Akıllı Lens Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Premium Akıllı Lens Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Premium Akıllı Lens Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Premium Akıllı Lens fiyatı? Güncel Premium Akıllı Lens fiyatı ve ucuz Premium Akıllı Lens Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Premium Akıllı Lens Hakkında Sık Sorulan Sorular?
 • Premium Akıllı Lens Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Premium Akıllı Lens Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Premium Akıllı Lens Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Premium Akıllı Lens hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik: Güncel İzmir Kaş Ekimi fiyatları

Premium Akıllı Lens gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Premium Akıllı Lens Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak.

Premium Akıllı mercek uygulamalarında dikkat edilmesi gerekenler!

Presbiyopinin yani belli bir yaştan sonra ortaya çıkan yakını görme sorunun bügün için kalıcı tek tedavisi premium merceklerdir. Bu nedenle özellikle 50 yaşından sonra gözlükten kurtulmak isteyen kişilere Excimer laser yerine mercek değişimi yapılır ve  katarakt olmadığı için yapılan bu işleme refraktif lens değişimi adı verilir.

Refraktif katarakt cerrahisi ya da refraktif lens değişimi   aslında kişinin tercihine bağlı yapılan bir  estetik girişimdir.  Her estetik girişimde olduğu gibi kararı vermesi gereken kişi hekim değil hastanın kendisidir. Hekimin görevi  hastayı doğru şeklide bilgilendirip cerrahiyi en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

Yakını gösteren lenslerin göze implante edilmesi belli şartları gerektirir. Basit bir ifade ile gözde numara  ya da katarakt dışında herhangi bir sorun varlığında bu lenslerin  takılmaması gerekir. Sarı nokta hastalığı , diabetik retinopati, şiddetli kuru göz, kornea distrofileri,keratokonus, optik nöropati ileri seviyede glokom  vs akıllı merceklerin takılmaması gereken durumlardır.

Göz yapısı uygunsa hekiminiz bir çok hesaplama yaparak göz içine takılacak merceğin gücünü hesaplar. Eğer astigmatınız belli bir seviyenin üzerinde ise  torik mercekler tercih edilmelidir çünkü  ameliyat sonrası hasta şikayetlerinin en önemli sebebi az da olsa gözde numara varlığıdır.

Takılan mercek gözde ömür boyu kalacağından lensin yapıldığı  malzemesinin kalitesi çok önemlidir. Bu anlamda orijinal merceğin içinde bulunduğu kapsüler kese ile en uyumlu malzeme hidrofobik akrilik materyaldir . Kapsüle yapışma özelliği olan hidrofobik akrilik materyalde merceğin gözün fonksiyonel aksına oturması ve torik merceklerdeki stabilite daha başarılıdır.

İlgili içerikler;
Akıllı Lens Ameliyatı Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 8 Temmuz 2022

  Iki göz icinmi 10.000tl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir