1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Yaşar Usta Ev Yemekleri Menü Fiyatları

Yaşar Usta Ev Yemekleri Menü Fiyatları
Yaşar Usta Ev Yemekleri Menü Fiyatları
1

Amerika Birleşik Devletlerinde “Türk Mutfağı nasıl bir şey?” diye Amerikalıların ağız tadını değiştirmek üzere okyanus ötesine giderek Türk mutfağını tanıtan ve onların Türk mutfağını tanımasına vesile olan Yaşar Usta şimdi İstanbul’un en şanslı olan ilçesi Bahçelievler Yayla semtine demir attı.

Açılışını yaptığı günden bugüne kadar insanların yoğun ilgisi ile karşılaşan yaşar usta yemek kültürünü unutmaya yüz tutmuş insanımıza tekrar Türk mutfağının lezzetini tattırmayı başardı.

Dünyanın en büyük hastalığından biri olarak her ülkenin korkulu rüyası haline gelen “OBEZİTE” ülkemizi sarmak üzere uyarılar alırken ,sağlık bakanlığının hazır gıda , ayakta atıştırma gibi alışkanlıklardan bir an önce kurtulmalıyız ifadelerini kullanırken, Yaşar USTA Bahçelievler Yayla insanının imdadına yetişmiş oldu.

Yaptığı yemeklerin evde hazırlanan yemekler ile bire bir olması damak zevki arayanların tek adresi oldu.

Artık Bahçelievler ilçesinin yayla meydanında her insanın rahatlıkla ev ortamını yakaladığı bu adres insanlarımızın memnun ve sağlıklı gıda tüketmesi adına çok önemli olmakla beraber Yaşar USTA yayla meydanındaki bu ev yemekleri ile tüm halkın teveccühünü alarak ayrıca sempati topluyor.
Bahçelievler ilçe sınırları içinde oturanların öğlen üzeri tıka basa doldurdukları bu şirin ve mütevazi ev yemekleri adresine diğer saatlerde ise komşu ilçelerin akınına uğraması ise Yaşar USTA için ayrı bir keyif.

Yaşar Usta Ev Yemekleri 2022 Güncel Menü Fiyatları

Kendisini para kazanma adına bu işi yaptığını düşünmediğimi kendisi ile yaptığım üç beş dakikalık sohbette anladığım bu alçak gönüllü mütevazi Usta Türk insanına aşık olduğunu ve bunu bir sevda olarak yaptığını HOBİ denilen dürtünün kendisi için insanlara iyi yemek sunmak olduğunu ifade etmesi ise ayrı bir güzellikti.

Artık Bahçelievlerin bir Yaşar USTA diye evlerini aratmadan yemek yiyecek olan insanların tercih etmesi gıda sektöründe olmazsa olmaz olmalı gerekliliğini savunan Yaşar USTA dalında iddasını şu sözlerle sürdürdü.

“Herkes Yemek Yapar, Yaşar Usta yemeğe sevgi katar.”

Yaşar Usta Ev Yemekleri Menü Fiyatları

İzmir Köfte 12,5 TL
Çoban Kavurma 17,5 TL
Tavuklu Pilav 6 TL
Izgara Köfte 14 TL
Piyaz 4 TL
Çoban Salata 4 TL

Günün Menüsü
Çorba Çeşitleri
Sulu Yemek Çeşitleri
Pilav Çeşitleri
Makarna Çeşitleri
Izgara Çeşitleri
Salata Çeşitleri

Tatlı Çeşitleri

 

OnurEt Steakhouse Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir